nagyerika28

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Luxure Maybe EDP

Luxure Maybe EDP
2019. november 17.

Amikor felfújom, csak az erős levendulát érzem, viszont pár óra után finom édeskés illata lesz és ekkor a levendula is finoman érződik. Ruhán napokig, sőt van, hogy mosás után is érzem.

The Body Shop Hidratáló E-Vitaminos Fátyolmaszk

The Body Shop Hidratáló E-Vitaminos Fátyolmaszk
2019. november 15.

Nagyon jól hidratálta, puhította, feltöltötte a bőröm! Elég sok szérum van a maszkon, majdnem csöpög, de szinte mindet be is szívta a bőröm. A tasakba ami maradt, éjjelre kentem fel.

Mixa Akár 24 Órás Bőrnyugtató Hidratáló Krém Száraz és Reaktív Bőrre (8%)

Mixa Akár 24 Órás Bőrnyugtató Hidratáló Krém Száraz és Reaktív Bőrre (8%)
2019. november 12.

Érzékeny, vízhiányos a bőröm, és ez a krém éjszakára nagyszerű. Kevés kell belőle, illata szinte nincs is. Reggelre puha, rugalmas a bőröm. Nem okoz pattanást.

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2019. november 4.

Ezt a terméket, csak azért hasznàltam el, hogy ne dobjam ki. Semmire nem jó. Amint elsőnek a kezembe spricceltem, feltűnt, hogy alkoholos és nem kicsit. Az alkohol, mint tudjuk, szárít, így a hajvégem szerintem szálkásabb lett, mintha semmit nem használtam volna. Eddig se jött be egy avonos cucc se, de ezután nem is próbálkozok velük, mert számomra minden termékük pénzkidobás.

Lush Sleepy Szappan

Lush Sleepy Szappan
2019. november 4.

Most fogyott el sajnos, egyszerűen imádtam. Selymes-olajos habja van, az illata pedig mesés. Élmény volt vele mindennap a fürdés.

U.S Prestige Powder EDP

U.S Prestige Powder EDP
2019. október 19.

Up: Még mindig imádom! Azóta Anyu is érezte rajtam és neki is kell! Közelgő szülinapjára meg is rendelem!
Isteni finom baba hintőpor illata van. Reggeli 3-4 fújást a ruhámon estig éreztem!

Signal White Now Forever White Fogkrém

Signal White Now Forever White Fogkrém
2019. október 3.

Egyáltalàn nem fehérít! Az egyetlen ezek közül a Gold( sötétkék, arany felirattal), ami tényleg betartja, amit ígér.

Luxure Yes I Want You EDP

Luxure Yes I Want You EDP
2019. szeptember 18.

Gyümölcsös-virágos édesség. Nekem nagyon tetszik, csak lehetne nagyobb a hatósugara.

Lovely Gloss Like Gel Körömlakk

Lovely Gloss Like Gel Körömlakk
2019. szeptember 2.

430-as csillámos türkiz árnyalat van meg. Legalább 3 réteg kell, hogy szépen fedjen. Gyorsan szárad, viszont az 1 éve bontott üveg, ugyanolyan, mint felbontáskor, nem sűrűsödik!

Luxure Impressive EDP

Luxure Impressive EDP
2019. szeptember 2.

Isteni finom édeskés dinnyés illata van, csak sajnos a tartóssága 0. De azt is tudom miért. Az üvegen szerepel, hogy natural spray. Mindegy! Fújom ezerrel, amíg jó idő van!