nagyerika28

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Baba Gabona Testápoló

Baba Gabona Testápoló
2014. január 25.

A kedvenc testápolóm!Isteni illata van,gyorsan beszívódik,nagyon jól hidratál.Nincs utána zsíros érzet.

Cien Sos Hand Concentrate

Cien Sos Hand Concentrate
2014. január 25.

Tényleg nagyon jó a száraz kézfejemre,de nem tetszik,hogy zsíros érzetű utána a kezem és nehezen szívódik be.

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2014. január 25.

Az én hajammal csodát tett!Több évig feketére festettem a hajam,de sajnos észrevettem hogy nagyon hullik.A fodrász mondta hogy ez a fekete festéktől is lehet és kezdjek el szedni vmi hajvitamint.Azóta már sötétbarna vagyok és beszedtem 1 doboz vitamint is.A hajam kb megduplázódott,sokkal erősebb!

Maybelline Expression Kajal Szemceruza

Maybelline Expression Kajal Szemceruza
2014. január 25.

Borzalmas!Egyáltalán nem tartós,azonnal maszatolódik.Hegyezni lehetetlen,folyton eltörik.Soha nem veszek ilyet többet!

Veet Waxstrips Easy Strips Használatra Kész Hideggyanta Szalagok

Veet Waxstrips Easy Strips Használatra Kész Hideggyanta Szalagok
2014. január 25.

Nekem sajnos nem vált be.Alig van szőr a lábamon és az is szőke és lehet hogy ezért,de nekem nem tövestől tépte ki,inkább csak a bőrfelszínnél elszakította a szőrszálat.....

X-Epil Vízben Oldódó Gélgyanta

X-Epil Vízben Oldódó Gélgyanta
2014. január 25.

Egyszerűen szuper!Tökéletesen eltávolított minden szőrszálat és nem lett piros pöttyös a lábam :) A gyantamaradék pedig langyos vízzel simán lejött!

Moyra Gyémánt Fedőlakk

Moyra Gyémánt Fedőlakk
2014. január 24.

Teljes pénzkidobás!Eredeti körömről száradás után pár órával szó szerint le lehetett húzni mint a fóliát.Kipróbáltam műkörmön is,ugyanez volt a helyzet.Teljesen használhatatlan egy hatalmas 0!!Ennél rosszabb fedőlakkot még sose használtam....

Rubella Color Sensation Tartós Hajfesték

Rubella Color Sensation Tartós Hajfesték
2014. január 23.

Nekem eddig ez a festék vált be a legjobban!Sötét barnát használom és puha és fényes tőle a hajam,nem kopik még hajmosásnál se jön a színe,viszont festésnél könnyen lejön a fejbőrről!Nincs benne vöröses fény ami szinte minden barna festékben amit mellesleg utálok.290Ft-ért vettem ami ajándék

Neutrogena Arctisztító Szappan

Neutrogena Arctisztító Szappan
2014. január 23.

Goods marketban vettem 129Ft-ért,már az első használat után bársonyos lett tőle a bőröm viszont kicsit szárít így mindenképp kell mellé hidratálót használni.