nagyerika28

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Palette Deluxe Intensive Oil Care Color Hajfesték

Palette Deluxe Intensive Oil Care Color Hajfesték
2019. július 26.

Up
Pár héttel vagyok festés után és semmi nem látszik már a hamvasságból. Ez inkább egy 6-8 mosásos színező.....:( így veszek el a csillagokból
Jelentem, kipróbáltam a 240-es színt! Köze nincs a dobozon lévő hajszínhez😂 Lenövésem sötét szőke, ezt világos szőkére szívta, nagyon enyhe sárgás beütéssel. A hajam többi része világos szőke volt, ennek egy kicsit hamvasabb, szürkésebb színt adott. Nem csípett, bár baromi büdös. Hajam nem lett szárazabb, nagyon jó a hozzá adott balzsam, amiből 2 adag van.

Rimmel Magnif'eyes Eye Primer

Rimmel Magnif'eyes Eye Primer
2019. július 22.

399.- a Rossmannba! Ez az első primerem, ami tényleg a helyén tartja a szemsminket. Direkt olyan púderral próbáltam ki, ami 2 perc alatt becsíkozódik a szemhéjamon, most viszont este úgy mostam le, ahogy reggel feltettem!

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2019. július 18.

Rossmannban múltkor, mindenféle kedvezménnyel 3000 párszáz forintért vettem! Egy nyél nélküli tesója már volt, de ez sokkal jobb. Végre nem repül ki a kezemből!

Avon Nutra Effects Miracle Glow Ultrakönnyű Arcolaj

Avon Nutra Effects Miracle Glow Ultrakönnyű Arcolaj
2019. július 16.

Vízhiányos bőrre nem elég, hidratálhatna jobban. Illata sztem tipikus avon. Pattanást nem okoz, nem zsírosítja a bőrt.

Naava Aqua Moments Iszappan

Naava Aqua Moments Iszappan
2019. július 14.
(!)

UP

Sajnos annyira szárította a bőröm, hogy sebes lett az arcbőröm. Így soha többet nem fogom használni arcra.

Tesztelésre kaptam, de nekem annyira nem vált be. Amint elkezdtem használni, az 1-2 miteszer az arcomon csúnyán begyulladt. Több, mint egy hét kellett, hogy elmúljanak. Pórusaim tisztábbak és szépen össze is húzta őket. Gyengéden hámlaszt, ami tetszik, de nekem nagyon húzódik tőle a bőröm, így rögtön ahogy megtörlöm az arcom, már kenem is be, annyira feszül. Nem vettem észre, hogy kevésbé lenne zsíros a bőröm napközben. Ha elfogy, nem veszem meg.

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
2019. július 2.

Nappalra használom, gyorsan beszívódik, mattít, hidratál. Az illatát nem tudom hova rakni, mert nekem ez erjedt rózsára emlékeztet. Lehet romlott? Szav ideje majd csak novemberbe jár le, de felbontáskor is ilyen volt. Pompom termékeim nagy része már felbontáskor, vagy 1-2 héttel utána avas vagy cefrés szagú lett. Nem veszek többet, hiába szereti a bőröm.

Dove Crushed Macadamia & Rice Milk Testradír

Dove Crushed Macadamia & Rice Milk Testradír
2019. június 30.

Ajjjj ez az illat fenomenális!❤️ Rengeteg apró szemcsét tartalmaz, olyan mintha smirglizném a testem, közben mégis kellemes. Nagyon puha, bársonyos utána a bőröm.

Alterra Rózsa Növényi Szappan

Alterra Rózsa Növényi Szappan
2019. június 18.

Fürdésre használom, de nagyon szárít. Illata nekem nem elég intenzív. Kezet mosni fogom elhasználni. Ha fürdés, akkor csak a Dove jött be eddig.

Balea Creme Tej és Méz Szappan

Balea Creme Tej és Méz Szappan
2019. június 5.

Az illata nekem tetszik, viszont a felénél járva, baromi gyorsan szétmállik...

Nivea Color Care & Protect Sampon

Nivea Color Care & Protect Sampon
2019. május 29.

Up
Anyunak adtam, mert rettentően zsírosította a hajam. Pontlevonás...
Már mosás után puha és selymes a hajam, nem csikorgós, mégis jól tisztít.