nagyerika28

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
2019. július 2.

Nappalra használom, gyorsan beszívódik, mattít, hidratál. Az illatát nem tudom hova rakni, mert nekem ez erjedt rózsára emlékeztet. Lehet romlott? Szav ideje majd csak novemberbe jár le, de felbontáskor is ilyen volt. Pompom termékeim nagy része már felbontáskor, vagy 1-2 héttel utána avas vagy cefrés szagú lett. Nem veszek többet, hiába szereti a bőröm.

Dove Crushed Macadamia & Rice Milk Testradír

Dove Crushed Macadamia & Rice Milk Testradír
2019. június 30.

Ajjjj ez az illat fenomenális!❤️ Rengeteg apró szemcsét tartalmaz, olyan mintha smirglizném a testem, közben mégis kellemes. Nagyon puha, bársonyos utána a bőröm.

Alterra Rózsa Növényi Szappan

Alterra Rózsa Növényi Szappan
2019. június 18.

Fürdésre használom, de nagyon szárít. Illata nekem nem elég intenzív. Kezet mosni fogom elhasználni. Ha fürdés, akkor csak a Dove jött be eddig.

Balea Creme Tej és Méz Szappan

Balea Creme Tej és Méz Szappan
2019. június 5.

Az illata nekem tetszik, viszont a felénél járva, baromi gyorsan szétmállik...

Nivea Color Care & Protect Sampon

Nivea Color Care & Protect Sampon
2019. május 29.

Up
Anyunak adtam, mert rettentően zsírosította a hajam. Pontlevonás...
Már mosás után puha és selymes a hajam, nem csikorgós, mégis jól tisztít.

Vollaré Cosmetics Pro Oil Hair Serum Argán Olaj

Vollaré Cosmetics Pro Oil Hair Serum Argán Olaj
2019. május 2.

Anyukám használja és nagyon elégedett vele. Múltkor SOS nála mostam hajat és én is kipróbáltam. Néhány pumpányi elég belőle, gyorsan beszívódik, nem zsírosít gyorsabban. Végtelenül puha, selymes lett a hajam. Most már én is vadászom!

PomPom Csipkebogyó Bőrmegújító Arckrém

PomPom Csipkebogyó Bőrmegújító Arckrém
2019. április 29.

Up
A flakon vége felé már nem szereti annyira a bőröm. Hiába kenek keveset, nem szívódik be. Egész nap fénylik az arcom. Alapozóval se jó, így az is csak csúszkál az arcomon. Pattanást most se okoz, de kellemetlen hozzáérni a bőrömhöz, olyan ragacsos. Vissza csillagozom.

Nagyon érzékeny a bőröm, de ez a krém fantasztikus rá! Egyáltalán nem zsírosít, nem okoz pattanást, cserébe jól hidratál. Gyorsan beszívódik, lehet rá sminkelni. Illata nincs, könnyű textúrájú, szinte már habos. Egy pumpálásnyi bőven elég.

Rewell for Women Lotus Flower Tusfürdő

Rewell for Women Lotus Flower Tusfürdő
2019. április 28.

Az olivásat kaptam ajándékba, de 1 használat után megváltam tőle. Rettenetes illata van, szerintem férfias. Szárít és az egész tök gagyi.

Green Pharmacy Gyógynövényes Tusfürdő Argánolaj és Füge

Green Pharmacy Gyógynövényes Tusfürdő Argánolaj és Füge
2019. április 28.

Nem szárítja a bőrt, isteni illata van. Egyáltalán nem habzik, így kicsit többet kell belőle használni.

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő
2019. április 28.

Krémes és hidratál, mint minden Dove tusi, de az illata nekem annyira nem tetszett.