nagyerika28

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Neogranormon Baba Védőkrém

Neogranormon Baba Védőkrém
2019. március 21.

Nappalra ezt használom a lányom popsiján és sose pirosodik ki neki. Éjszakára Sudocrem, de lehet éjjelre is kipróbálom, mert árban sokkal kedvezőbb! Tetszik az állaga is!

Himalaya Herbals Cream & Honey Hidratáló Krémes-Mézes Szappan

Himalaya Herbals Cream & Honey Hidratáló Krémes-Mézes Szappan
2019. március 21.

Hosszú évek után, most térek vissza a szappanos fürdéshez. Nem sok remény fűztem hozzá, de akciós volt, gondoltam kézmosáshoz jó lesz, ha testre nem válik be. Nagyon bevált!!! Van még pár flakon tusfürdőm, azokat elhasználom, aztán csak szappan. Ami rögtön feltűnt, hogy nem viszket a bőröm. Tusfürdőktől vakaróztam, mint aki bolhás. Illata szerintem olyan, mint az akácfa virág.

Isana Hair 2in1 Intenzív Ápoló Hőség Ellen Hajolaj

Isana Hair 2in1 Intenzív Ápoló Hőség Ellen Hajolaj
2019. március 19.

Nedves hajba dolgozom és nagyon könnyű kifésülni. Nem zsírosodik gyorsabban a hajam, illata isteni. Fényes és puha a szőkített hajam.

Alverde Color & Care Ajakrúzs

Alverde Color & Care Ajakrúzs
2019. március 19.

Cranberry árnyalatban vettem kemény 250Ft-ért. Alapozós szájra kentem, de nagyon kenődősnek látszott, így gondoltam nem kockáztazom meg, hogy fültől-fülig tiszta rúzs legyek, felitattam egy zsepivel. Így tökéletes, nem kenődik és olyan természetes, mintha a szám eredeti színe lenne ilyen szép pirosas. Kényelmes viselet. Kiárusított, így gyorsan szét kell még néznem több árnyalat beszerzése miatt.

X-Epil Intimo Intim Mosakodógél

X-Epil Intimo Intim Mosakodógél
2019. március 19.

Árban nagyon kedvező és nekem a hatása is remek. Spirált használok és amiatt sűrűn van gyulladásom, fertőzésem, de mióta ezzel mosdok, semmi nem volt. Kíváncsi leszek, strandolások alkalmával is megvéd e a fertőzésektől. Nem irritál, enyhe illata van. Én át szoktam tölteni egy pumpás adagolóba, így még gazdaságosabb.

Balea Anti-Transpirant Extra Dry Deocreme

Balea Anti-Transpirant Extra Dry Deocreme
2019. február 21.

Engem nyárig biztosan meggyőzött!! Utána meglátjuk mit produkál. Kellemes illata van, egyik ruhámon se hagyott foltot és egy-egy izzasztós napon se hagyott cserben. Igaz akkor már nem volt illata, de nekem az is jó, ha semmilyen illatom sincs.

Katy Perry's Mad Potion EDP

Katy Perry's Mad Potion EDP
2019. február 12.

Kecskeméten a kis tescoba most kiárusítják! 1300Ft

Balea Urea Kézkrém

Balea Urea Kézkrém
2019. február 6.

Eszméletlen jó ez a kézkrém! 1alkalommal éjszakára használtam, a brutálisan kiszáradt kezemre. Elég sokszor használok itthon tisztítószereket és nem szeretek gumikesztyűben parádézni, így egy kis mosószappan, domestos, hideg zsíroldó után, borzalmas állapotba kerülnek a kezeim, de már van rá megoldás!

Halloween Shot EDT

Halloween Shot EDT
2019. január 21.

Itt cseréltem, elsőnek tetszett, aztán mikor befújtam magam vele, félóra után át kellett öltöznöm, mert émelyegtem tőle. Azóta se használom....Tartós egyèbként.

Tesco Fred & Flo Illatmentes, Nedves Baba Törlőkendők Érzékeny Bőrre

Tesco Fred & Flo Illatmentes, Nedves Baba Törlőkendők Érzékeny Bőrre
2019. január 15.

Egészen jó. Darabonként lehet kihúzgálni, nem jön egyből az összes. Nekem lehetne kicsit nedvesebb, de így is jó. Sensitive fajtáját vettem.