nagyerika28

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier SkinActive 3in1 Botanical Balm Soothing Moisturiser With Rose Water

Garnier SkinActive 3in1 Botanical Balm Soothing Moisturiser With Rose Water
2018. november 12.

Fura kemény állaga van, de könnyű eloszlatni a bőrön. Csak éjszakára tudom használni, mert nappal fénylő zsírtócsa tőle a fejem. Szinte minden krémtől pattanásos vagyok, ez viszont hiába zsíros, nem okozott pattanást. Szép tőle a bőröm! Illata szinte nincs is.

p2 Full Matte Rúzs

p2 Full Matte Rúzs
2018. november 8.

010 árnylatot vettem meg, ami egy egészen szép piros szín. Nem szárad mattra, könnyű felvinni, szájkontúr nélkül elmászik. Érdekes módon órák múlva (evés-ivás) is szépen látszik, pedig mindenhol ott marad és nem kopik csúnyán.

Eveline Cosmetics Facemed+ Tisztító Micellás Víz

Eveline Cosmetics Facemed+ Tisztító Micellás Víz
2018. november 2.

Nekem nagyon tetszik, hogy jó illata van, tökéletesen eltávolítja a sminket. Dörgölni se kell a szememet, mert első húzásra leszedi a tust és spirált! Használta után nincs ragacsos bevonat az arcomon. Mostantól csak ezt használom!!!

Isana Aktívszenes Lehúzható Arcpakolás

Isana Aktívszenes Lehúzható Arcpakolás
2018. október 24.

Lehet én vagyok az egyetlen, de nekem a legjobb, amit eddig használtam. Megyek is bevásárolni, amíg van😂. Nagyon szép lett a bőröm a használata után!

Dermomed Lenitivo Intim Szappan

Dermomed Lenitivo Intim Szappan
2018. október 10.

Egyáltalán nem irritál, fantasztikus illata van. Újravevős

Balea Colornique Intenzív Tartós Hajfesték

Balea Colornique Intenzív Tartós Hajfesték
2018. október 2.

10.0 stockholm szőkét próbáltam...először és utoljára...Nem csípett, nem volt büdös festékszag, viszont lemosás után ugyanazt a festékszagot árasztja a hajam, mint a többi hajfestéknél és piros pöttyök lettek a homlokomon, tarkómon. A színéről annyit, hogy abszolút nem világosította ki a hajam. Ugyanúgy látszik a lenövés, csak nem olyan nagy a különbség az árnyalatban. Sötétszőke hajam van, de nem bírkózott meg velem. Számomra pénzkidobás!

Listerine Nightly Reset Szájvíz

Listerine Nightly Reset Szájvíz
2018. szeptember 18.
(!)

Tesztelésre nyertem! Nem marja szét a számat, mint sok másik, viszont lehetne mentolosabb. Sokkal tisztábbnak érzem a fogaim.

Isana Tisztító Krém Fehér Agyaggal, Barackmagolajjal & B5 Provitaminnal

Isana Tisztító Krém Fehér Agyaggal, Barackmagolajjal & B5 Provitaminnal
2018. szeptember 17.

Nekem elég a tisztító hatása, mivel a sminket előtte lemosom. Tisztàn tartja az arcbőröm, összehúzza a pórusokat és nem érzem, hogy lenne elhalt hámsejt a bőrömön. Elégedett vagyok vele! Egyetlen hatalmas hibája az illata, ami inkább szag.... mint valami büdös, állott iszap 🤢

Today Gyógynövény Sampon

Today Gyógynövény Sampon
2018. szeptember 17.

Teljesen jó sampon. Jól tisztít, nem zsírosít hamar, kellemes az illata, jól habzik. Kis pénzért nagy mennyiség!

The Body Shop Epres Testjoghurt

The Body Shop Epres Testjoghurt
2018. szeptember 17.

Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, viszont elég kevés a hidratálása. Kevés kell belőle, így sokáig elég. Isteni illata van!