NagyN

Regisztráció dátuma: 2012. november 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Antonio Banderas The Secret

Antonio Banderas The Secret
2012. november 27.

Nagyon jó illat az egyik kedvencem,eddig inkább csak télen használtam de idén bevállaltam néha nyáron is.Valóban hasonlít a 1 millionra és szerintem a gold wings-re is.tartóssága is rendben van!

Paco Rabanne 1 Million EDT

Paco Rabanne 1 Million EDT
2012. november 27.

Kipróbáltam ezt az illatot de semmi extra,agyon reklámozott pacsuli.5ezer ft-ért sem vennék még egyszer!

Mexx Ice Touch Man EDT

Mexx Ice Touch Man EDT
2012. november 27.

Nagyon kellemes,nyárias,fiatalos illat!Nekem viszont valahogy nem tűnik tartósnak:(

Jean Paul Gaultier Le Male

Jean Paul Gaultier Le Male
2012. november 27.

Nekem az egyik legnagyobb melléfogásom az évek alatt ez a parfüm.Úgy elvan több mint 3/4-el a szekrényben.Egyáltalán nem különleges,sok emberen éreztem már,és nagyon hasonlít suhanc koromból egy fa dezodorra :DDD

Dior Fahrenheit EDT

Dior Fahrenheit EDT
2012. november 27.

tartós illat, egész napos,2 fújás!Nagyon különleges férfias illat.Annyira különleges, hogy eddig még egyetlen nőnek sem tetszett a környezetemben :)) Bár ők közvetlen az üvegből szimatolták.Az olajos illat nekem elsőre töményben inkább,dohos penészes illatra hasonlít,felfújva már egészen kellemes.Több mint fél évig nem kerestem,most hirtelen megtaláltam a szekrényben és újra használom.Szerintem viszont a Fahernheit 32 sokkal jobb és kellemesebb illat.

Hugo Boss Orange Man

Hugo Boss Orange Man
2012. november 27.

ez egy nagy melléfogás volt számomra!Tolakodóan erős illat.Téli illat csak párszor fújtam magamra,soha nem fog elfogyni...

Hugo Boss Boss Bottled EDT

Hugo Boss Boss Bottled EDT
2012. november 27.

Nagyon jó,kellemes illat!A legtöbb nőnek is bejön.Eddig csak itt olvasom, hogy valakinek nem :)) Fiatalos illat szerintem,40 felett nem tudnám elképzelni.Boss-ba a legjobb.

Diesel Zero Plus Masculine

Diesel Zero Plus Masculine
2012. november 27.

Elég sok lehúzást kapott úgy látom.Az én véleményem szerint nem rossz illat.Én is (látom más is) a fehér után próbáltam ezt ki,tényleg sokkal erősebb illat.Nagyon fahéjas nagy mennyiségben tényleg zavaró lehet.1-2 fújás elég belőle és úgy is egész nap lehet érezni.Csak télen használom ezt az illatot.Nem értek egyet azzal sem, hogy a Green rossz illat lenne!Pl ettől az illattól sokkal sokkal jobb szerintem.

Diesel Fuel For Life Denim Collection Homme EDT

Diesel Fuel For Life Denim Collection Homme EDT
2012. november 27.

Nekem közepesen tartósnak bizonyult,fél napot simán éreztem magamon!Különleges az illata én szerettem nagyon.Mára sajnos 1 csepp sem maradt az üvegben,még 1x nem ruháznék be rá viszont az ára miatt.Én csak szigorúan 30 alatt tudom elképzelni :)

Diesel Green Feminine

Diesel Green Feminine
2012. november 27.

Férfiben is van és az szerintem jó illat.Nyári-öszi viselet szerintem.Elsőre picit erős illat lehet,de 15 perc múlva már egész kellemes.Egész nap lehet érezni.Az üvege pedig a leg jobb amivel eddig találkoztam :D