nagyniki61

Regisztráció dátuma: 2015. december 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Belnatur Privilége Visage SPF12

Belnatur Privilége Visage SPF12
2016. szeptember 30.

Nagyon jól ránctalanít, feszesít. A szüleim használják (igen, még édesapám is :) ) , látványos a változás. Persze kell mellé a rutin bőrápolás (arc letisztítása, heti 1 alapos bőrradír, 1-2 havonta kozmetikus), de ez szerintem minden krémnél igaz.

Belnatur Vivrecel Hydralife 24 Órás Hidratáló Krém

Belnatur Vivrecel Hydralife 24 Órás Hidratáló Krém
2016. szeptember 30.

Nappali és éjszakai krémként is ezt használom. Jól hidratál, feszesíti is a bőröm, főleg a szem körüli ráncokon/karikákon látom. Jó kis krém.

Belnatur CC Cream SPF30

Belnatur CC Cream SPF30
2016. szeptember 30.

Medium színt használom belőle, szépen fed. Először egy kicsit megijedtem, zsírosnak tűnt, viszont 1 perc után szépen be is szívódott, nem fénylik tőle a bőröm, egységes bőrszínt varázsol. Az illata is kellemes. Nekem ő A CC KRÉM!

Belnatur Natural White Mask

Belnatur Natural White Mask
2016. szeptember 30.

A legjobb halványító, amivel valaha találkoztam..na és az összetevők.. +5 pont! Már 1 - 2 hét után is nagyon látványos az eredmény, a hátamon lévő pattanás foltokra használom, de ahogy látom már nem kell sokáig! :) Bátran ajánlom!

MosóMami 100% Finomítatlan Sheavaj

MosóMami 100% Finomítatlan Sheavaj
2016. szeptember 28.

Nagyon szeretem, szépen hidratalja a bőröm, egyedül a szaga nagyon fura, mondhatni büdös, párom közelében nem is használhatom :(

Belnatur Pur-Skin Krém

Belnatur Pur-Skin Krém
2016. április 22.

Az én kis csodakrémem :)
Könnyű, vizes àllagú krém, az első olyan termék, amitől nem fénylik a bőröm és valóban jó kis sminkalap. Szépen lehúzza a gyulladt pattikat is, a miteszerem is sokkal kevesebb.

Belnatur Crystal Sun SPF30

Belnatur Crystal Sun SPF30
2016. április 22.

Szuper fényvédő, egyàltalàn nem hagy olajos érzetet a testemen, arcomon, egyből felszívódik, kellemes enyhe illata van. Nálam 5*, ár-érték arànyban is kitűnő, máskor is újra veszem.

CND Vinylux Garantáltan 7 Napig Tartós Körömlakk

CND Vinylux Garantáltan 7 Napig Tartós Körömlakk
2015. december 14.

Nagyon jóó!! 5-6 napig simán bírja, rendszeres mosogatás-kézmosás mellett is. Igaz, ha nem használom a fedő lakkot akkor már 2 nap után lepattog... Végre egy tartós lakk!! :)

Gigi Collagen Eye Gel

Gigi Collagen Eye Gel
2015. december 14.

Magamon nem sok változást tapasztaltam (25 évesen), viszont édesapám (55 éves), anyukám (50 éves) ezt használja, 3-4 hét rendszeres esti használat után egyértelmű volt a változás. A szem körüli ráncok minimalizálódtak, szinte alig láthatóvá váltak. Engem meggyőzött.

Gigi Cosmetic Laboratories Ester C Rizspeeling

Gigi Cosmetic Laboratories Ester C Rizspeeling
2015. december 14.

Kedvenc peelingem. Radír után úgy érzem, megvolt a letisztítás + radír + hidratáló-ránctalanító maszk. :) Nagyon szép hatás érhető el már csak a radír használata után is. Persze utána a tápláló/hidratáló maszk a hatás fokozása érdekében ajánlott. :)