nagynomy

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

LYL Hydro Max Gel

LYL Hydro Max Gel
2019. december 27.

Elég tényleg egy pici belőle, szépen beszívódik a bőrbe. Zsíros bőrömnek tökéletes a gél, kozmetikus ajánlotta hogy gélt használjak inkább krémek helyett. Puha lett tőle az arcom.

Soliteint Arctonik Normál és Érzékeny Bőrre

Soliteint Arctonik Normál és Érzékeny Bőrre
2019. december 27.

Nemrég használom, de nagyon örülök hogy alkoholmentes a termék, friss illata van és tényleg frissnek érzem az arcomat a használata után. T vonalban zsíros a bőröm, de jót tesz neki.

Batiste Dry Shampoo Dark

Batiste Dry Shampoo Dark
2019. október 20.

1 napot nyerek a hajmosással. Kicsit sprőddé teszi a hajat, a fényességét elveszíti, de cserébe nincs fehér folt. Nem lapult le a hajam a fejemre. Ráfújtam a tövekhez, eldolgoztam az ujjaimmal és megemelkedett a hajam. Frufrumon is bevált. Jó illata van, a színe fog, így óvatosan kell vele bánni.

Kék-Lukács Prémium Szemránc Gél

Kék-Lukács Prémium Szemránc Gél
2019. szeptember 11.

Izgatottan vettem meg a gélt, mert pár csodaszert már kipróbáltam, de nem szívódtak be, zsíros, pattanásos lett a bőröm... Na ettől a géltől valóban nem. Gyorsan, szépen beivódik, illatmentes így számomra tökéletes. Nekem nagyon tetszik, újra veszem.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2019. szeptember 11.

Nagyon tetszik a kétfázisú lemosó, a vízálló szempillaspirálomat is szépen leszedi. Finom illata van. Kicsit olajos , így csak a szememre használom, arcra nem.

Rihanna Reb’l Fleur EDP

Rihanna Reb’l Fleur EDP
2019. szeptember 11.

Nagyon érzéki illata van, a NUDE-t is használtam, majd ezt vásároltam meg. Egyáltalán nem édes, a fűszerezése tökéletes. Jelenlegi kedvencem :)

Rihanna Nude

Rihanna Nude
2019. augusztus 9.

Új kedvenc. Nőies, finom illat, azonnal megtetszett az illata.

Max Factor Kohl Pencil Szemceruza

Max Factor Kohl Pencil Szemceruza
2019. augusztus 9.

Először vettem ilyet, gondoltam a drágább többet tud. Akkora különbség nincs egy olcsóbb és e között. Feketét vettem. Könnyen kezelhető.

Tulasi Arcradír

Tulasi Arcradír
2019. május 30.

A felkenése macerás az tény, de a kombinált bőrömmel, főleg a zsíros részekkel csodát tett. Heti 2-3 alkalommal használom, egyre simább a bőröm, reggel már nem zsíros. Az érzékeny bőrömre is teljesen jó, nem ég, nem csíp, nem lettem kiütéses tőle.

Kék-Lukács Kék Kenőcs

Kék-Lukács Kék Kenőcs
2019. május 30.

Szó szerint csodaszer. Sok égési sérülésemet helyre hozott, nyomtalanul. Több ismerős komoly sérülését helyreállította úgy, hogy az orvosok megmondták hogy maradandó nyoma lesz és mégsem.