nagyorsolya78

Regisztráció dátuma: 2011. október 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2011. október 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Syoss Color Toner Hajszínező

Syoss Color Toner Hajszínező
2021. január 2.

A meleg barna (warm brunette) árnyalatot próbáltam. Könnyen el tudtam oszlatni, jó az állaga, ápol. Jóval rezesebb lett az eredmény, mint amire számítottam, és bőven tovább tartott 8 hajmosásnál, látszott a lenövés. Pont ezt a kettőt akartam elkerülni, úgyhogy 3 csillag.

Benton Snail Bee High Content Lotion

Benton Snail Bee High Content Lotion
2020. július 24.

Évek óta használom, csodálatos. Kiadós, egy flakon 3-4 hónapig elég, könnyed. Szép tőle a bőröm, szeretem.

Classic Nails Gellac Színes Zselé Lakk

Classic Nails Gellac Színes Zselé Lakk
2018. szeptember 18.

Nemrég kezdtem itthon géllakkozni, a Classic Nails kezdőszettet vettem meg, több színt is hozzá. Nem mindegyik szín viselkedik ugyanúgy, némelyik csíkoz, de pl a mély lila (szőlőszín?) nagyon jó.

Geek & Gorgeous Calm Down

Geek & Gorgeous Calm Down
2018. augusztus 7.

A kezdődő rozaceám miatt óvatosan kell hámlasztanom, így fájó szívvel lemondtam a csodaszer AHA-termékekről. Már bő fél éve használom ezt, Paula BHA-i után. Nem olyan wow-élmény, mint egy 12%-os AHA, ami kb. új bőrt csinál. Csöndesen teszi a dolgát, szép a bőröm.
Biztos szerencsés a genetikám is+évek óta fényvédőzök, de látványosan jobb állapotban van az arcbőröm, mint más 40 éveseknek.

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution
2018. augusztus 7.

Hardcore hámlasztó vagyok, a BHA termékeket favorizálom, így próbáltam ki ezt is. Kellemes az állaga, nem csíp, hamar beszívódik. Sajnos kiragyásodtam tőle, amit más hámlasztónál nem tapasztaltam. Úgyhogy visszatértem a G&G PHA-hoz.

3W Clinic Fényvédő SPF50 / Pa+++

3W Clinic Fényvédő SPF50 / Pa+++
2018. július 18.

Eddigi legjobb arcra való fényvédőm. Nem fényes, nem ragad, jól lehet rá sminkelni. Ár-érték arányban kitűnő, hazai webshopban is kapható. Mi kell még?

Pupa Luminys Púder

Pupa Luminys Púder
2018. május 12.

Évek óta használom, mindig visszatérek hozzá. Száraz bőrre kiváló púder. Elég erős a fedése, önmagában szoktam használni. Télen se szárítja a bőrömet, van egy kis fénye. Zsíros bőrre nem valószínű, hogy jó lenne.

p2 Glow Touch Compact Blush

p2 Glow Touch Compact Blush
2018. április 21.

Alapvetően minőségi(bb) (Kryolan, Pupa) pirosítókat használok, így van összehasonlítási alapom. A színe megtetszett (010, touch of berry), kellemes bogyós, hideg árnyalat, ez ritkaság a drogériás kínálatban. Mindenhol csak korall, barack, hisz "az mindenkinek jól áll" - már megint kivétel vagyok. :)
A pigmentáltságtól nyilván nem ájultam el, de így legalább a kezdők nem adagolják túl.
Viszont meglelpően tartós, este is fent volt, amikor alapozó társa már csak nyomokban.
Nem csillogós, enyhe, elegáns fénye van.
Ár-érték arányban tökéletes.

p2 Nude Blend Foundation

p2 Nude Blend Foundation
2018. április 21.

Lassan 40 leszek, egyre macerásabb az alapozóvásárlás. Hóka a bőröm, ezzel 80% kilőve az itthoni kínálatból. Nem szeretem a dewy finisht, így a vízhiányos bőrre valók többsége sem jó. Hála Istennek - meg a fényvédelemnek - nem ráncosodom különösebben, ez kis könnyítés, de így se marad túl sok lehetőség a hazai bolti kínálatból.Na, ez pont megfelelőnek tűnik pár használat után. Természetes hatás, pont jó szín, nem narancssárgul be. Pici púderrel pont elég matt, de nem poros. Gyenge pont a tartóssága, hosszú munkanapokon nem ezt választom. Leárazva vettem 1200-ért, annyiért tökéletes.

Pupa Active Light Kompakt Alapozó

Pupa Active Light Kompakt Alapozó
2017. december 12.

Nagyon jó színválaszték, a legvilágosabb tényleg világos, inkább sárgás-bézses árnyalatok. Elég jól pigmentált, megfelelően krémes, könnyű szépen eloszlatni. Púderrel fixálva megfelelően tartós. Nem profi minőség, a Kryolan Ultra és Dermacolor Light még mindig jobb.
Tág pórusokba sajnos beleül, de akinek nincs ilyen problémája, jó vásárt csinál vele.