nagypetra0801

Regisztráció dátuma: 2019. február 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. február 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame Love Potion Body Spray

Oriflame Love Potion Body Spray
2019. március 8.

Dezodornak egyenesen szörnyű, az illatát imádom. Ruhára szoktam fújni, arra jó így 3*.
Csak azért vettem, mert szettben volt jóval olcsóbb, így újravenném máskor is.

Oriflame Love Potion Testápoló Krém

Oriflame Love Potion Testápoló Krém
2019. március 8.

Akkor használom ha tartósabban szeretném magamon tudni a hozzátartozó parfümöt. Akkor este és reggel magamra kenem és beszívódás után magamra fújom a parfümöt. Én még egy tusfürdőt el tudnék viselni, de sajnálom hogy ilyen trükkökre van szükség ahhoz hogy tartósabb legyen az illat. Mint testápoló, úgy semmi extra.

Oriflame Love Potion Secrets EDP

Oriflame Love Potion Secrets EDP
2019. március 8.

Nagyon kedvelem, a piros tavaszi/nyári párjának tökéletes. Ez egy könnyebb, kedvesebb illat, amit nagyon szeretek magamon érezni. Sajnos ez sem túl tartós de engem személy szerint az illata kárpótol.

Oriflame Love Potion EDP

Oriflame Love Potion EDP
2019. március 8.

Kedvenc illatom, érzéki, vagány de megfelelő kisugárzással és mosollyal szerintem kedves illatnak is mondható. Intenzív illata van, a bőrömön pár óráig érezni, de a ruháimon sokáig kitart. Ha akciós akkor rendelek 2-3 üveggel, mert az eredeti árát sokallom érte.

Avon Care Aloe Vera és Uborka Többfunkciós Krém

Avon Care Aloe Vera és Uborka Többfunkciós Krém
2019. március 8.

Az illatát nagyon szeretem, tiszta és friss. Könnyű és gyorsan beszívódik. Én nem használom rendszeresen ezért a kiszerelése számomra túl nagy, de annak tökéletes akinek száraz a bőre és naponta használja.

Oriflame Born To Fly For Her EDT

Oriflame Born To Fly For Her EDT
2019. március 6.

Promóciós ajándékként kaptam. Nagyon válogatós vagyok parfüm terén mivel nagyon érzékeny orrom van. Ha megérzek egy illatot általában azonnal hozzá tudom kapcsolni egy ismerősömhöz, vagy karakterhez, így magamnak nagyon kevés illatra mondok igent. Ez lett a 3. parfüm amit hajlandó vagyok magamra fújni. Kifújáskor nekem túlságosan virágos. Ahogy telik az idő, lágy vattacukros illata lesz rajtam (nem annyira brutál intenzíven, mint a PinkSugar - hál istennek). Nagyon tartós.

Rexona Maximum Protection Sensitive Dry Krémdezodor

Rexona Maximum Protection Sensitive Dry Krémdezodor
2019. március 6.

A kedvenc dezodorom mind közül. Borzasztó izzadós vagyok és sajnos nem a legkellemesebb illattal párosult ez... Az izzadás problémáját ez sem tudta megoldani (ezért -1*), de ez minimálisan csökkentette és csodálatos illata van, ami nagyon sokáig tart. Napi egyszer használom, esténként intenzív edzés után(!!!!) is jó illata van a hónaljamnak :)

Oriflame NovAge Supreme Arctisztító Zselé

Oriflame NovAge Supreme Arctisztító Zselé
2019. március 6.

Szettben vettem, napi 2x használom. Igazából szerintem nem csinál semmit... Utána szoktam tonizálni, és olyankor látom, hogy a NovAge zselé nem szedett le lényegében semmit. :/ Az illata tetszik, engem nem szárít. Magában nem venném újra, így szettben megéri. Elhasználni csak azért fogom, hogy elfogyjon.

Balea Hautrein Antibakteriális SOS Gél Pattanások Ellen

Balea Hautrein Antibakteriális SOS Gél Pattanások Ellen
2019. február 20.

az én bőrömmel sajnos semmi nem történt, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.., megfizethető és van akinek működik, úgyhogy 3*

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2019. február 20.

Amikor először találkoztam vele megszagoltam és azonnal szerelembe estem. Nyár illata van, tényleg. Nagyon megéri az árát, csodákat nem kell tőle várni.