NagyVani

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Flying Tiger China Balm

Flying Tiger China Balm
2021. február 19.

Nagyon hasznos kis termék, megfázásnál egy igazi megmentő. Kitisztítja a légutakat és levegőre kaphatunk végre a sok szenvedés után.

Drop Of Nature Fürdőbomba

Drop Of Nature Fürdőbomba
2020. február 25.

Hármat is próbáltam belőle,de mindnek ugyanolyan illata vagyis inkább szaga volt. Borzalmas,dohos szag. A vizet színezte de egyáltalán nem volt jó a hatása. Számomra teljes pénzkidobás

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2020. február 20.

Fantasztikus illat,igazi határozott,luxus parfüm és rettentően tartós, két hétig érződik a kabátomon ha ráfújom.Azt hiszem, ebben a parfümben megtaláltam az ÉN illatomat.

Zara Orchid Intense EDP

Zara Orchid Intense EDP
2020. február 20.

Miután kipróbáltam az üzletben még másnap is érződött a kabátomon, nagyon megtetszett, így nem sokkal utána megvettem.Nagyon kellemes visszafogott illata van,viszonylag tartós és nagyon jó áron kapható. Napi szinten használom és a Chanel Coco Mademoiselle mellett a másik nagy kedvencem. Újra fogom vásárolni mindenképpen :)

Alverde Bio Mandarin és Bio Vanília Tusfürdő

Alverde Bio Mandarin és Bio Vanília Tusfürdő
2020. február 19.

Imádtam és nagyon sajnálom,hogy már nem gyártják,mert csodás illata volt és jól tisztított.

Alverde Express 2in1 Hajkúra Citrom-Papaya

Alverde Express 2in1 Hajkúra Citrom-Papaya
2020. február 19.

Nagyon tetszett a hatása,10 percet volt a hajamon és utána kevésbé szállt tőle és még ki se kellett vasalnom a hajam mert egyenes maradt tőle. Nagyon ajánlom de,sajnos csak ilyen kis tasakos változat van belőle ezért nem éri meg annyira.

Alverde Körömvirágos Kézkrém

Alverde Körömvirágos Kézkrém
2020. február 19.

Nem szerettem,nagyon ragacsos volt tőle a bőröm és nehezen szívódott be. Az illata engem irritált,de mások szerint kellemes volt. Én nem ajánlanám,ennél sokkal jobb kézkrémek vannak jó áron.

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal
2020. február 19.

Nagyon szeretem ezt az arckrémet, az éjszakai változattal együtt használom és nagyon beváltak. Jól hidratálnak,könnyen beszívódnak és az áruk pedig verhetetlen.

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash
2020. február 19.

Oda vagyok ezért a termékért! Nagyon szeretem az illatát,jól tisztít és az állaga is nagyon jó. Hónapok óta használom és szerintem ez fog maradni állandó arclemosó termékként nálam :)

Yves Rocher Első Hópelyhek Kézkrém

Yves Rocher Első Hópelyhek Kézkrém
2020. február 19.

Egyszerűen imádom ezt a terméket! Csodálatos illata van,jól hidratál és hamar beszívódik. Sajnálom,hogy csak limitált,de biztos hogy fogok tőlük kipróbálni több kézkrémet is :)