Nairam

Regisztráció dátuma: 2018. július 24.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. július 24.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Schwartzkopf Taft Curl Styling Balm

Schwartzkopf Taft Curl Styling Balm
2024. május 23.

Jó az állaga,nedves hajon könnyen el lehet oszlatni!!. Az illata, enyhe zöldalmàra emlékeztet, nem tolakodó,másnap már nem is érezni, de ez nem baj, mert lehet mellette parfűmöt használni, nem keveredik sok kence illata. Alapból beach wawes-re szárad a hajam, de ezzel a termékkel cuki kis könnyed fürtöcskéket tudok kihozni belőle. Talán egy kicsit szárít, de egyéb ápolók mellett ez nem gond. Teszi a dolgát, kellő mennyisèg mellett! Nem nehezítí el a hajam, nem erős az anyag. A végeredmény a haj adottságaitól is függ! Azt eltudom képzelni,hogy egy egyenes hajú,hiába keni magára, nem csinál semmit! Biztos van nála jobb termék is, de egyenlőre nem kísérletezek!!

Ari by Ariana Grande

Ari by Ariana Grande
2024. május 23.

Update: Még el sem fogyott,az üveg aljánál járok,de már vettem egy másik 100ml-t is. Valamiért komfortos számomra, és minden nap szivesen használom, mert olyan kis egyszerű, sosem zavar. Télen tartósabb az illat, még másnap is érezni a ruhán, erőteljesebb, jobb,szereti a hideget. Nyáron hamarabb elillan, és sokszor újra kell fújni, gyengébb is!! Nem csak tiniknek való, 30+ Nőként simán viselek akár egy rózsaszín kisruhát, göndör szőke fürtöket, és ezt a parfűmöt, passzol az egész cuki vibehoz. 🥰

Nem vagyok sem tini, sem Ariana fan, egyáltalán nem érdekel ez a része, mégis szeretem ezt az illatot. Fiatalos,könnyed, édes, de nem tolakodó, nem domináns. Vannak kifejezetten nőiesebb, nehezebb illataim, de olyan jól esik rózsaszínbe burkolózni, és olyan cuki gondtalan, vidám csajszinak lenni, a Férfiak szeretik ám ezt is!! Hétköznapokra tökéletes, különlegesebb,jelentősebb eseményekre természetesen mást használok.

Alfaparf Yellow Hajfesték

Alfaparf Yellow Hajfesték
2024. március 19.

Nagyon szép árnyalatai vannak, viszont nagyon nagyon hamar kopik. A középszőke, hamvas szőke árnyalatait próbáltam, fodrász festette, de 2 hajmosás után kikopott. A derékig érő hajam vállig tört, száraz szalma lett,pedig fodrász dolgozott vele.

RIVAL loves me Shine Bomb Szájfény

RIVAL loves me Shine Bomb Szájfény
2024. február 6.

Kedvencem! Finom illata van, szépek az árnyalatok! Nem ragad,tökéletes az állaga, kényelmes az applikátor használata. Tartós, nem szívódik fel hamar, sokáig szép marad. Szeretem viselni. Az ára is szuper. A szajkontúr ceruzát sem mossa el! Közepesen sűrű anyag, nem vizes, ezáltal pontosan lehet vele dolgozni. Nagyon szép végeredményt ad!!! Imádom!!!

Catrice Ajakdúsító Szájfény Plump It Up

Catrice Ajakdúsító Szájfény Plump It Up
2024. február 6.

Ez a mentol íz és bizsergetés teljesen felesleges,nem lesz tőle se teltebb,se szebb a száj, csak kényelmetlen viselni, az íze rossz. Fogkrémet is kenhetnék a számra.... A színe és a fénye se a legjobb,nem olyan mint hittem!!! Otthoni sminknek mosogatásra feldobni oké,de nem tud többet. Az àra a termék minőségéhez képest drága!!! Az applikátor bumszli, a szájkontúr ceruzámat csak ez a szájfény konkrétan leoldja. Újra biztosan nem veszem!!! Olyan,mint egy bóvli kínai... Nem tartós!!

Aromax Szőlőmagolaj

Aromax Szőlőmagolaj
2024. február 1.

Eredeti nagy üveges, magyar, hidegen sajtolt szőlőmagolajat vettem, amit egy áruház oliva olajos polcán találtam, tehát nem ezt a fajtát ami itt fent szerepel. Hajmosás előtt vastagon bekenem vele a hajam, (a fejbőrömet nem) rajta hagyom órákig. Ezután megmosom a hajam, 2x,hiszen egy alapos hajmosás mindig kétszeri samponozást jelent!! Szárítás után érezni a különbséget,hogy puha, táplált lesz a haj!!! Tudni kell használni, a frissen mosott hajamra sosem kenem, kizárólag hajmosás előtt alkalmazom, pakolóként! Sok kozmetikai szerben van minimális szőlőmagolaj, akkor miért nem az eredetit használjuk töményen? Sokkal egészségesebb és kifizetődőbb,mint megvenni egy olyan drága krémet, ami tele van adalékanyagokkal is... Napozáshoz bőrolajnak is használható,selymes barna bőröd lesz. Ahol bekenem magam vele,ott puhább, selymesebb a bőröm,már 1 alkalom után is érezni a hatását. A sebeket,pattanásokat is lehúzza,fertőtlenítő, állítólag korpás fejbőr kezelésében is hatékony. Táplálja a bőrt, a hajat. Külsőleg-belsőleg alkalmazható csodaszer!

Dr. Chen Hair Revall Kapszula

Dr. Chen Hair Revall Kapszula
2024. január 4.

Még csak 3 hete szedem, és kevesebb hajam hullik. Valamennyi kijön, de azért érezhetően csökkent. Többféle vitamint szedek, sörélesztőt is. Vizet is többet próbálok inni, valamint vettem egy nyeles Tangle Teezert, és professzionális samponra/pakolásra váltottam.Nem tudom,hogy önmagában csak emiatt a vitamin miatt hullik kevesebb hajam, vagy minden változtatásom is közrejátszik. Hajnövesztésben vagyok, meglátjuk majd mennyire lesz sikeres. Az íze nem tetszik, hosszútávon néha öklendezni támadna kedvem tőle, mindig gyorsan lenyelem. /Undi leszek: A végső produktumot spenótosra szinezi, nem kell megijedni./ A kapszulában, ránézésre tényleg szárított növény van, ami a természetes összetevők fényében elég bíztató!!! Talán lehet,hogy tényleg csökkenti az étvágyat is, de ezt nem állítom biztosra,de gyanítom,hogy így van! Napi 2x szedem. Hasam nem fáj tőle, pedig ételallergiáim is voltak gyerekként. Elfogyasztok 1 dobozzal, aztán meglátjuk,hogyan tovább....

Helia-D Botanic Concept Nappali Ránctalanító Krém Tokaji Bor Kivonattal és Bakuchiollal

2024. január 2.

Az illata finom. Könnyed,inkább "zselés" hígabb állagú, nem zsíros-krémes. Ha extrán száraz hámló a bőröd,akkor lehet kevés lesz neked. Puha lesz tőle a bőr. Smink alá is működik, nem kukacosodik. Ránctalanítást még nem figyeltem meg. Egy egy nagyobb pattanás előbújt mióta használom,pedig nem vagyok rá hajlamos, szóval lehet a krém miatt volt. Szivesen használom,mert nem csíp,nem irritál,könnyed krém nyàrra főleg!!! Az E vitamin belsőleg vitamintként tényleg megszépítí a bőrt. Az,hogy tettek a krémbe is,az külön pozitív. A ránckezdeményeimet a kapszulás E vitamin halványította, krémben nem tudom mennyire hatásos, de ígéretesnek hangzik!!!

Valentino Donna Born In Roma EDP

Valentino Donna Born In Roma EDP
2023. december 16.

Valami extrát kerestem,olyat ami számomra újdonság, és a plázákban nem lehet érezni minden liftben. Már elsőre megtetszett. Hazafelé a kocsiban csak a kezemet szagolgattam. Szépen alakul át az illat, a kezdeti domináns jegyeket egy szolidabb utócsengés váltja fel, de az a plussz amit kerestem, az végig megmarad. Megvan az összhang a bőrőmmel. Másnap meg is vettem. Határozott illat, amiben van egy kis titokzatosság, ami magával húz. Párom is vonzónak tartja, szerinte szexi. Sajnos hamar ráunok az illatokra, parfümök sorakoznak a polcomon, de végre találtam egy olyat,ami egyenlőre megmozgat!! Az első szippantások szinte bizsergetik az orromat, majd újra és újra szippantani akarom.... Megfogott. ...

Kallos Lab35 Brilliance Shine Mist

Kallos Lab35 Brilliance Shine Mist
2023. december 16.

Nagyon megörültem a terméknek, mert az eladó szerint nagyon jó, sokan viszik. Mikor otthon kipróbáltam, azt hittem elájulok. A samponom és pakolásom nagyon nagyon finom illatú, de ha ráfújom ezt a cuccot, akkor a pakolást már nem is érezni, csak a töménytelen pacsuli szagot. A hatóanyag jó benne, de az illata miatt -2csillag. Parfűmöt nem lehet mellette használni, mert a Férfiakat elüldözi a töménytelenség. Apámnak van egy olcsó arc-szesze, annak ugyan ilyen szaga van. Van egy finom illata a hajamnak, van egy isteni parfűmöm, és akkor jön ez a permet, ami elrontja az egész harmóniáját. Miért nem csak sima kókuszos az illata vagy valami amit általánosságban tesznek a hajápolókba,és eddig bevált? Nagyon nagyon kár érte, mert egyébként tökéletes lehetne! Keveset kell belőle permetezni,mert pillanatok alatt zsírosítja be a hajat.