Nancika

Cruelty Free Beauty
Regisztráció dátuma: 2016. június 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cruelty Free Beauty
Regisztráció dátuma: 2016. június 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Full Hair Samponozó Masszírozó Kefe

Full Hair Samponozó Masszírozó Kefe
2021. június 17.

A világ legjobb dolga, mióta megvan, állandóan a kezem ügyében tartom. Bizsergetős, mennyei finom a használata és én látom az új babahajakat mióta elkezdtem használni. A használata meg annyira jó, hogy a párom néha már féltékeny a hajkefére (csak viccelek), annyit áradozok arról, hogy mennyire orgazmikus élmény. :D Emellett az Anita500 kóddal 500 Ft kedvezménnyel vásárolható.

Nude by Nature Tus

Nude by Nature Tus
2020. július 17.

Nagyon ritkán szoktam tussal kihúzni a szemem, mert nálam a hétköznapi smink kimerül abban, hogy alaposan alapozok, kontúrozok, kirúzsozom a számat és extra nagy pillákat varázslok magamnak jó pár percnyi ügyködéssel. Mivel ritkábban húzom ki a szemem tussal, így sajnos sokkal hosszabb és pepecselősebb, mint bármi más. Viszont régebben, az egyetemi éveim alatt szinte minden nap kihúztam tussal a szemem, és nagyon jól ráállt már a kezem egy idő után, úgyhogy arra jutottam, hogy visszaszerzem ezt a tudományomat. Először arra jutottam, hogy a gyakorláshoz nem kell egy drága darabot pazarolni, úgyhogy vettem egy Alverdét, amit végül nem használtam, mert tragédia volt. Aztán úgy döntöttem, hogy beruházok ebbe. Istenem, milyen jó döntés volt! Annyira szépen fest, tartós és jóminőségű, hogy szinte gyakorlás nélkül újra tudtam szépen tusvonalat húzni. Egész nap szépen tart (még esőben is), könnyű használni - és valljuk be: gyönyörű a csomagolása.

Nude by Nature Natural Wonders Eye Palette

Nude by Nature Natural Wonders Eye Palette
2020. július 17.

Maga a csoda. Nagyon könnyű vele dolgozni, a színei szépek és jól pigmentáltak (mármint ahhoz képest, hogy nem high end márka), emellett meseszép a csomagolása és az összetétele is jó.

Eden Perfumes No.7 Eden Number Five

Eden Perfumes No.7 Eden Number Five
2020. július 17.

Ha tehetném, legalább 10 csillagot adnék erre a termékre. Ha meg kellene nevezni azt a három dolgot, amit a legnehezebb volt letennem, amikor az állatkísérlet-mentessé varázsoltam a fürdőszobámat, a Chanel N°5 biztos rajta lenne a 3 legnehezebben lecserélt termék listáján. Olyannyira, hogy az utolsó üveg alján tartogattam pár cseppet, amit mindig csak jeles alkalmakkor használtam. Aztán páran összeálltunk, hogy rendeljünk az Eden oldaláról (hogy szétdobjuk a szállítási költséget), és a választásom egyértelműen erre a parfümre esett. Amikor megérkezett, azonnal kipróbáltam: egyik kezemre az eredetit fújtam, a másikra pedig ezt, és nem kellett csalódnom, a két illat megszólalásig hasonlított egymásra. Ahogy telt az idő, a szív- és az alapillatok is kb egyszerre bukkantak fel és ugyanolyanok voltak. A végére már nem emlékeztem, hogy melyik csuklómra melyikből fújtam, de nem is volt erre szükség, mert mind a kettő ugyanolyan illatú volt. A tartóssága is megér egy misét, a kabátomon egy fújás két nappal később is tökéletesen érződött. A szétdobott szállítási költséggel pedig összesen 9600 Ft körül fizettem a 50 ml-es parfümért, ami nevetségesen olcsó a számomra tökéletes illatért, pláne akkor, ha számításba vesszük azt is, hogy ennek az eredetije mennyibe kerül, és azért még az állatok is szenvednek.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)
2018. november 6.

Csak áradozni tudok erről a termékről: sokáig kitart (fél év alatt félig fogyott csak), tényleg ápolja a hajam (teljesen száraz hajra szoktam hajmosás után, illetve száraz sampon után is kenni), kellemes tapintású, puha és lágy lesz tőle, nem tapad és nagyjából finom az illata. Semmi rosszat nem tudnék rá mondani. :)

Catrice Calligraph Ultra Slim Szemceruza

Catrice Calligraph Ultra Slim Szemceruza
2018. november 2.

Legjobb barátnőm megkért, hogy sminkeljem ki az esküvőjére. Eleve hatalmas teher volt, nem is akartam jó darabig vállalni, de mivel egyszerű szép alapozás, kontúr, szemkihúzás mellett döntött, végül elvállaltam. Mivel előző napokban jöttem rá, hogy beszáradt az egyetlen tusom és darabosan viszi fel a festéket, egy barátnőm tanácsára megvettem ezt, mert "ez mindent kibír". Hát konkrétan azt sem bírta ki, amíg megcsináltam a barátnőm haját a nagy napon, a fele a szemhéján landolt. Mire végeztünk a hajával, addigra az egész szeme katasztrófa volt, egyetlen vonal sem ott volt, ahol lennie kellett volna. Végül a menyasszony 500 Ft-os Lovely tusa mentett meg minket, ami tökéletesen és maszatolódás nélkül bírta ki a nagy napot. Ezzel amúgy gyönyörű vonal húzható, de nem értem, hogy minek, ha 10 perc múlva az a gyönyörű vonal egy hatalmas káosz lesz...

Lancôme La Nuit Tresor a la Folie EDP

Lancôme La Nuit Tresor a la Folie EDP
2018. július 18.

Anyukám használt régen Tresort, úgyhogy nekem ez olyan "anya illat" volt, aztán mielőtt rendeltem az Eden oldaláról, a Müllerben szaglászgattam, megszagoltam ezt is: BUMM! K E L L N E K E M élmény volt. Úgyhogy azóta könyörgök az Eden Perfumes-nek, hogy készítsék el ennek az állatkísérlet-mentes és vegán dupe-ját. Remélem, egy idő után hatásos lesz, hogy minden hónapban írok nekik egyszer, hogy "na, még mindig nem gondoltátok meg magatokat? Légyszi, légyszi!"

Viszont ezt akkor sem fogom megvenni, amíg végeznek állatkísérleteket.

Chanel N°5

Chanel N°5
2018. július 18.

Ha meg kellene nevezni azt a három dolgot, amit a legnehezebb volt letennem, amikor az állatkísérlet-mentessé varázsoltam a fürdőszobámat, a Chanel N°5 biztos rajta lenne (mind a két verzióban) a 3 legnehezebben lecserélt termék listáján. Olyannyira, hogy az utolsó üveg alján tartogattam pár cseppet, amit mindig csak jeles alkalmakkor használtam.

Érdekesség: aztán páran összeálltunk, hogy rendeljünk az Eden oldaláról (hogy szétdobjuk a szállítási költséget), és a választásom egyértelműen a NO.7 EDEN NUMBER FIVE parfümre esett. Ugyanis ez a cég a világ leghíresebb illatainak készíti el az állatkísérlet-mentes és vegán verzióit. Amikor megérkezett, azonnal kipróbáltam: egyik kezemre az eredetit fújtam, a másikra pedig a dupe-ot, és nem kellett csalódnom, a két illat megszólalásig hasonlított egymásra. Ahogy telt az idő, a szív- és az alapillatok is kb. egyszerre bukkantak fel és ugyanolyanok voltak. A végére már nem emlékeztem, hogy melyik csuklómra melyikből fújtam, de nem is volt erre szükség, mert mind a kettő ugyanolyan illatú volt. A tartóssága is megér egy misét, a kabátomon egy fújás két nappal később is tökéletesen érződött. A szétdobott szállítási költséggel pedig összesen 9600 Ft körül fizettem a 50 ml-es dupe-ért, ami nevetségesen olcsó a számomra tökéletes illatért, pláne akkor, ha számításba vesszük azt is, hogy ez az eredeti mennyibe kerül.

Makeup Geek Blush

Makeup Geek Blush
2018. július 18.

Szerintem az unokáim is ezt fogják használni, mert olyan, mintha még egy kicsi sem fogyott volna belőle, pedig már egy éve használom. Hiába na, tökéletesen pigmentált, tartós, nem kell frissíteni nap közben és csodálatosan szép árnyalatokban kapható. :)

Jessup 8pcs Liquid Kabuki Set

Jessup 8pcs Liquid Kabuki Set
2018. július 18.

Szerintem a pink pandán leárazott értékért véve a maga kategóriájában az egyik legszuperebb. :) Persze, ha már Zoeva, BH Cosmetics, ABH és más ecseteimhez hasonlítom, akkor már kevésbé nyerő, de ár-érték arányban nagyon jó választás lehet. :)