nancy10

Regisztráció dátuma: 2017. február 5.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. február 5.
Bőrprobléma: -

InstaNatural Niacinamide Serum

InstaNatural Niacinamide Serum
2020. január 19.

Nagyon szuper termék, könnyebben beszívódik, mint az Ordinary széruma és ez nem hagy ragacsos érzetet. A hatása ennek is nagyon jó, nagyon tetszik, hogy ilyen nagy a kiszerelése.

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2020. január 18.

Zsíros/kombinált bőrre használom, de púderrel nagyon jó. Meglepően jó a fedése, kellemesen hidratál. 13-as árnyalatot használom és kicsit a tónusa elüt az enyémtől, valahogy olyan furcsa. Ennek ellenére, mivel nem teljes fedésű, így tudom hordani, és hatalmas előny, hogy elég világos (icipicit még ez is sötét a bőrömhöz). Az állagával és fedésével meg vagyok elégedve, megfelelő púderrel a színe is korrigálható, szóval valószínűleg újra fogom venni.

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
2020. január 18.

Nagyon világos a bőröm, az összes szín közül a legvilágosabb szín (Pale) lett a jó, szóval nagyon örültem, hogy végre van egy alapozó, amit nem kell világosítani. T vonalban zsíros a bőröm, és nagyon jól lemattítja, szinte púderezni sem kell, bár én vékony rétegben szoktam. Hátránya, hogy a fedése közepes és meg kell tanulni használni, mert könnyen összegyűlik a száraz részeken, de idővel belejön az ember. Sajnálom, hogy nem magasabb a fedése, de ígyis megadom az 5*-ot a színválaszték és a mattsága miatt. Valószínűleg újra fogom venni.

CV Cadea Vera Pattanás Elleni Arcvíz

CV Cadea Vera Pattanás Elleni Arcvíz
2018. június 21.

Amíg használtam teljesen elmúltak a pattijaim, ezért nagyon szerettem. Viszont kicsit zöldre színezte a bőröm, ami miatt az egy csillag levonás.

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up
2017. március 29.

Nagyon szeretem, kényelmes viselni. Alapozó/BB krém fölé viszem fel. Nem okoz újabb pattikat, jól fixál, bár nem mattít olyan jól, mint más termékeim. A legvilágosabb színe pedig tökéletes.:)

Miss Sporty Instant Matte Finish Foundation

Miss Sporty Instant Matte Finish Foundation
2017. március 23.

Először nagyon örültem neki, mert jó világos a legvilágosabb árnyalata. Sajnos csalódnom kellett, természetellenesen lemattul és ha nem vigyázok, lemorzsolódik az arcomról. Nem a legborzalmasabb termék, de nekem sajnos nem annyira vált be.

Essence Pure Skin Pattanástalanító BB Krém

Essence Pure Skin Pattanástalanító BB Krém
2017. március 21.

Sajnos nagyon pattanásos lett a homlokom, ezért vettem meg a terméket. Az illata nagyon tetszik, a bőrömnek is jól esett a termék, amikor felvittem. Egész nap tartott primerrel, jól lehet rá sminkelni is. A fedése nem olyan nagy, de ez érthető, viszont ami kissé zavar benne, hogy a piros foltjaimat és a szem alatti karikáimat nem korrigálja ki, a többi BB krémemmel ellentétben. Emiatt alá szoktam korrektorozni, de sokszor kicsit lejön tőle. Összességében, szerintem jó kis termék, újabb pattikat sem okozott. :)

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2017. március 21.

A primerrel együtt jutottam hozzá kedvező áron. Sajnos a legvilágosabb szín is rettentően sötét nekem, lehetne nagyobb a színválaszték. Elég nehéz kivilágosítanom is alapozóvilágosítóval. Maga az alapozó szép, tényleg kényelmes viselni, nem érzek maszk hatást, viszont kicsit ragacsos marad felvitel után, nekem mindenképpen rá kell púdereznem. A homlokom olajos, lehet emiatt van ez, így a kombinált/olajos bőrűek óvatosan bánjanak vele. A pumpás kiszerelését nagyon szeretem. :)

NYC Smooth Skin Perfecting Primer

NYC Smooth Skin Perfecting Primer
2017. március 21.

Kicsit tartósabbá teszi a sminket, de nem a kedvenc primerem. Túl csillámos és folyékony. Hétköznapokra elhasználom, de vannak sokkal tartósabb primerjeim is, amikhez nyúlok ha tényleg kell a tartósság. A tubusa is kicsit idétlen, sokszor túl sok jött ki belőle, mint kellett volna. Ha túl sokat teszek fel belőle, akkor lepereg az arcomról, óvatosan kell vele bánni.

NYC City Proof Twistable Perfecting Lip Primer

NYC City Proof Twistable Perfecting Lip Primer
2017. március 21.

Kedvelem ezt a primert, de sajnos nagyon sok rúzs utána csak könnyebben lejön. A rudas rúzsok nagyrésze alá nem jó, lefolyik tőle a rúzs, viszont folyékonyak alá szoktam használni és oda pár fajtához bevált. Nem rossz termék, de nem is csodaszer. :)