nanne

Regisztráció dátuma: 2013. december 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. december 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Carmex Comfort Care Colloidal Oatmeal Stick - Mixed Berry

Carmex Comfort Care Colloidal Oatmeal Stick - Mixed Berry
2020. május 2.

Imádom az illatát, és az állagát is. Szinten tartásra és kisebb szárazság megszüntetésére tökéletes, de a durván cserepes ajkakat nem teszi úgy rendbe, mint az eredeti változat. Abszolút újravevős.

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2019. december 13.

Nekem is nagy kedvencem, mind a szín, mind a formula. Természetes hatást kelt, jól eldolgozható. Nem fogy gyorsan, ár-érték arányban szuper. Az illata számomra semleges, nem ez miatt választottam. Egyedül amitől kikészülök, az a felesleges "ecset" és a csomagolás. Nem tartom fontosnak a tükröt egy bronzosítóban, de ez a megoldás szerintem szörnyű... Annyira szeretem, hogy ezért nem vonok le csillagot.

Fa Divine Moments Tusfürdő

Fa Divine Moments Tusfürdő
2019. december 13.

Nem szeretem a márkát, és a tusfürdőiket sem, de ennek annyira tavasz illata volt, hogy muszáj volt megvennem. Persze csak ősszel került elő... Az illata erős,de csajos és meg is marad a bőrön egy rövid ideig. A formulája még mindig nem győzött meg, de nem szárított túlzottan, így egy átlagos kellemes tusfürdőnek mondanám.

H&M Tojás Alakú Sminkszivacs

H&M Tojás Alakú Sminkszivacs
2019. december 13.

Az eredetihez képest ez sem tökéletes, de simán van olyan, mint a RT, és jóval olcsóbb nála. Puha, szépen megduzzad, jól eloszlatja a festéket. Tényleg elnyel, de az eddig próbált szivacsaim mindegyike (az original kivételével) vett fel jócskán a termékből. Kimosni ezt sem könnyű, de nem lehetetlen. Egyetlen bajom vele, az a színe. Kár, hogy fehér, néha diszkomfort érzésem van a használata közben. :D

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. december 3.

Csodát nem tesz,de a vastagszálú,szálkás,derékig érő festett hajat át egész szépen ápolja. Ár-érék arányban szerintem szuper,főleg akciósan éri meg. Az illata viszont... a papayással együtt vettem meg,tégelyből annak az illata jobban tetszett,és kicsit bántam is,hogy ezt is megvettem. Aztán elkezdtem használni és vérzett a szívem,hogy elfogyott. Baleás tusik ellentettje,nem untam rá pár alkalom után,inkább csak beleszerettem.

Avon Foot Works Sarokpuhító Krém

Avon Foot Works Sarokpuhító Krém
2019. december 3.

Nálam sem kéne durva bőrkeményedéssel megküzdenie, csak egy kis érdességgel, de esküszöm olyan,mintha még jobban kiszárítaná a sarkam.. A végén már olajat kevertem bele, úgy egy fokkal jobban működött, de nem hiszem hogy bármikor újraveszem. Az illata valóban nem kellemes, de nem zavart volna, ha tényleg szépen működik.

Maybelline Fit Me Matte + Poreless Powder

Maybelline Fit Me Matte + Poreless Powder
2019. december 3.

Szerintem a közepesnél egy fokkal jobb, mattít és fixál, igaz kicsit tényleg tud maszkos lenni, de van fedése, ha valakinek erre lenne szüksége. Megfelelő mennyiség felvitele és valamilyen fixáló spray használata mellett jól működik.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2019. november 26.

Nekem sajnos egyáltalán nem lett a kedvencem. A karikáimra vettem,...hát szerintem vannak jobban fedő korrektorok természetesebb hatással. Ez még nem is lenne akkora baj, mert egyáltalán nem rossz termék, viszont nekem durván könnyezik tőle a szemem, ami viszont megengedhetetlen.

Balea Men Revolution 5.1 Borotva

Balea Men Revolution 5.1 Borotva
2019. november 23.

Ezen a néven még mindig kapható ilyen borotva. Szerintem ár/érték arányban nagyon jó. Néha napján vágom meg magam csak vele, nem nyúzza a bőrt,nem érzékeny utána, jól siklik a bőrön még hab vagy olaj nélkül is és egy húzással tökéletesen leszed mindent. A 8db-os pótfej 3000Ft, és egy fej sokáig és szuperül használható. 5*

Avon Luxe Ajakrúzs

Avon Luxe Ajakrúzs
2019. október 15.

Runway Plum árnyalat van meg. A szín nagyon szép, csak ezért a 3 csillag. Iszonyat gyorsan kopik. Amíg fent van hajlamos csúszkálni, de legalább nem szárít.A csomagolása szerintem csúnya, de ízlés kérdése. Biztosan nem választok több árnyalatot, mert olcsóbb rúzsok, akár az Avonban is, jobb minőséget hoznak.