Naoto

2045 pont

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

2045 pont

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Vichy Capital Soleil Naptej SPF50 Környezetbarát

Vichy Capital Soleil Naptej SPF50 Környezetbarát
2023. június 30.

Jó fényvédő testre és arcra is, aránylag jó árban. Olyan fényvédőt szerettem volna, ami bár kémiai, de modernebb összetevői vannak, nem a szokásos Octocrylene, Octinoxate és társai - ez már eléggé lekorlátozta a lehetőségeimet, ezért örülök, hogy rátaláltam erre. Arcon felkenéskor kissé zsíros, de idővel rendesen beszívódik, illetve egy kis púdert szoktam rakni rá, így nincs vele probléma. Testen elsősorban a tetoválásaimra használom, ott is jól szuperál. Már sokszor vettem újra.

RIVAL loves me Rouge Powder Pirosító

RIVAL loves me Rouge Powder Pirosító
2022. október 16.

04-es árnyalatban van meg, a színe szép, és nehéz túlzásba esni vele, mert nem annyira pigmentált (nálam ez nem hátrány). Viszont sajnos egyáltalán nem tartós rajtam, így valami jobbat fogok keresni helyette.

Garnier Bio Repairing Hemp Multi-Repair Sleeping Oil

Garnier Bio Repairing Hemp Multi-Repair Sleeping Oil
2022. augusztus 7.

Hirtelen felindulásból emeltem le a polcról, meg is tanultam a leckét... Gyakorlatilag semmilyen pozitív hatást nem tapasztaltam, cserébe még reggel is zsíros érzete van tőle a bőrömnek, pedig csak 1 pumpálást szoktam használni. Az illata amúgy nekem tetszik, illetve nem okozott problémát. Néha felkenem, mert nem nagyon szeretek kidobni semmit, de ehhez nagyon nem szívesen nyúlok, így meg szerintem 2 év alatt sem fogy el :(

Essence No Makeup Routine Smink Eltávolító Korongok

Essence No Makeup Routine Smink Eltávolító Korongok
2022. augusztus 7.

Szuper kis szett, tényleg simán leszedi az erősebb sminket is csak víz használatával. Tetszik, hogy kevesebb szemetet termelek ezt használva, és sminklemosót is csak szökőévben egyszer kell vennem, mert azt már csak sminkelésnél használom korrigálásra. Mosásnál minden kijött belőle eddig, nem maradt foltos, és sokszori mosás után sem lett semmi baja, tartós anyagból készült. Plusz pont a cuki cicás hajpánt :)

Profinails Base & Top Led/Uv Alapozó és Fényzselé

Profinails Base & Top Led/Uv Alapozó és Fényzselé
2022. augusztus 5.

Szuper termék, alapozó- és fedőlakként is tökéletesen működik, már évek óta csak ezt használom. Nagyon szép fényes, semmilyen kompromisszumot nem érzek amiatt, hogy ez egy 2 az 1-ben termék.

Diamond Nails Zselé Lakk

Diamond Nails Zselé Lakk
2022. augusztus 5.

Nem vált be, 3 színben volt meg (fekete, fehér és egy piros árnyalat) - azóta mindet lecseréltem inkább más márka ugyanilyen színeire. Nagyon gyenge a fedése, muszáj volt 3 réteget használni belőle, és még úgy sem volt tökéletes a fedés. Az ecsete is vékony, nekem nehezebb volt dolgozni vele. Az állaga nagyon folyós, ezért nem győztem gyorsan köttetni legalább pár mp-re minden köröm után, mert különben vagy "összeugrott" az egész a körmömön, vagy befolyt a körömágyba. Ha sikerült megküzdeni vele, és már készen volt, a tartósságára legalább nem volt panasz. Összességében nem ajánlom.

Foreo UFO Mini 2

Foreo UFO Mini 2
2022. augusztus 5.

Múltkor a Luna Mini 2-vel lehetett kapni egy csomagban, így végül elcsábultam és megvettem. Az érvelésem az volt, hogy soha nem járok kozmetikushoz, úgyhogy megérdemlek ennyi kis pluszt az otthoni arcápolásban, ettől függetlenül teljes áron biztosan nem vettem volna meg.
A használata egyszerű, bár néha kicsit nehézkes a bluetooth csatlakozás a telefonhoz, viszont nagy előnye, hogy az előre eltárolt programokat telefonra való csatlakozás nélkül is el lehet indítani rajta, így egyszerűbb a használata.
Bevált arra amire vettem - egy kis plusz arcápolást biztosít, relaxálással egybekötve. Azt nagyon szeretem benne, hogy sokkal gyorsabban szívódik be bármi ennek a használatával, főleg a rezgés hatására. Általában 2 kört szoktam menni az adott programmal (kb. 3 perc), így minden beszívódik, és nem tocsog a fejem még fél órán át mint mondjuk amikor simán egy fátyolmaszkot használok. Nagyon kellemes érzés a melegítő funkciója is.
Nem muszáj a hozzá tartozó maszkokat használni, ha nem tesz bele semmit az ember és az arcára rak valami szérumot, azt is szépen be lehet dolgozni vele a bőrbe (csak olajos dolgokkal nem szabad használni elvileg). Nem szoktam mindennap használni, inkább csak heti 1x-2x, szóval kicsit megfoghatatlan, hogy van-e konkrét hatása. Mindenesetre használat után szebb a bőrképem, pl. kisimítja a pici kis ráncokat a homlokomon. A LED terápia része egy kicsit parasztvakításnak érződik, mert ennyi idő alatt és ilyen intenzitással nem hiszem, hogy bármit csinálna, de a relaxációhoz ad egy kis pluszt.
Annak ajánlom, aki szeretne egy kis luxust vinni az arcápolásba, de amúgy semmiképp nem egy must have, szóval spórolni kár lenne pont rá. Hatás szempontjából a Luna többet ér.

Foreo Luna Mini 2

Foreo Luna Mini 2
2022. augusztus 5.

Sokáig nem akartam rászánni magam a megvételére, mert nagyon sokalltam az árát (inkább egy olcsóbb alternatíván gondolkoztam, de annál úgy felhúztak a kamu marketinggel, hogy abból végül nem lett semmi). Múltkor szettben lehetett kapni az UFO Mini 2-vel, így hát nem is tudtam végül ellenállni neki. Abszolút nem bántam meg a döntésemet, bár azt hangsúlyoznám, hogy nem próbáltam más ilyen jellegű gépet, tehát nem tudom összehasonlítani az olcsóbbakkal.
Nagyon szépen tisztítja az arcot, tényleg érezhetően puhább lesz, de nem vettem észre, hogy hosszú távon irritálta vagy túlhámlasztotta volna az arcomat (kémiai hámlasztót nem használok). Már pár hónapja használom, azóta jóval kevesebb mitesszerem van. Mindennap/másnap használom, ahogy épp eszembe jut, szerencsére nagyon gyorsan lehet végezni vele, így nem macerás a dolog. Bármilyen habzó lemosóval nagyon jól működik, szerintem nem érdemes a Foreosat megvenni (olcsó, de tökéletes hozzá pl. az Isana Pure habzó lemosója). Szerintem az csak előnyére válik, hogy appot nem kell használni hozzá, így sokkal egyszerűbb.

Isana Pure Tisztítóhab

Isana Pure Tisztítóhab
2022. augusztus 5.

Nagyon jó kis lemosó, múltkor találomra vettem le a polcról, de nagyon bevált. Az ára is szuper, tudom ajánlani.

CeraVe Hidratáló Arckrém Éjszakai

CeraVe Hidratáló Arckrém Éjszakai
2022. augusztus 5.

Ez a krém egy csodaszer számomra. Áttértem egy elég minimalista bőrápolási rutinra, lemosón, fényvédőn és ezen kívül most nem is használok szinte semmit az arcomra (néha egy-egy maszk azért befigyel). Ennek ellenére nagyon szép most a bőröm, jól hidratált, és nincsenek kipirosodott foltok az arcomon. Reggel és este is használom, sajnos elég gyorsan fogy, így kicsit drágának találom, de annyira bevált, hogy maradok ennél a krémnél.