Nap

Regisztráció dátuma: 2017. július 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. július 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zenna Sampon Problémás Hajra Koffein-Keratin-Rozmaring

Zenna Sampon Problémás Hajra Koffein-Keratin-Rozmaring
2022. május 29.

A bőrgyógyász által ajánlott, TV-ben is reklámozott koffeines sampon ugyan megállította a hajhullásomat, de pici, viszkető kiütéseim lettek tőle. Ekkor kezdtem el olyan koffeines sampont keresni, ami nem allergizálja az érzékeny fejbőrömet. Rengeteg koffeines sampont kipróbáltam. Ő vált be, minden elvárásomnak megfelel: nem szárítja a hosszú hajamat, mégis alaposan tisztít, és rengeteg babahajam nőtt tőle, amióta használom, emellett egyáltalán nem hullik a hajam. A legjobb koffeines sampon a piacon. Úgy érzem, benne megtaláltam az ideális sampont, nem tervezem lecserélni.

Eucerin AtopiControl Kézkrém

Eucerin AtopiControl Kézkrém
2022. március 26.

Szoptatás alatti időszakban ismét kijött az ekcémám. Olyan kézkrémet kerestem, ami biztosan nem árt a kisbabámnak se, ha véletlenül a kezemről egy nagyon kis mennyiség a bőrére kerülne. Ez a kézkrém 3 hónapos kortól használható, így gond nélkül tudom használni a kicsi mellett is. Két nap alatt rengeteget segített, ennyi idő alatt tette rendbe a véresre repedezett, száraz kezeimet.

AA 5 Repair Szemkörnyékápoló Krém 30+

AA 5 Repair Szemkörnyékápoló Krém 30+
2021. december 20.

Rendkívül érzékeny a bőröm, a legtöbb szemránckrém irritálja. Ez a krém kiállta a próbát: egyáltalán nem irritál, szépen teszi a dolgát, és korrekt az ára is. Fehér színű, illatmentes, gyorsan beszívódik, könnyen lehet sminkelni is felé.

Acorelle Organic Tinted Sunscreen SPF50

Acorelle Organic Tinted  Sunscreen SPF50
2021. november 23.

Nézzük a pozitívumait: valóban egészséges, fényes (de nem kellemetlenül csillogó) bőrszínt biztosít, a világos árnyalat tökéletesen passzol az arcszínemhez. (Kicsit emlékeztet a Bioderma Photoderm Nude Touch SPF 50-es fizikai fényvédőjére, már ami a színét illeti.) Szépek az összetevői is. Negatívumai: nem csak egy orrfújást nem bír ki, de, ha véletlenül a egy-egy hajszál az arcomhoz ér, még annak a nyoma is meglátszik, azonnal lejön a krém, a hajszál helyén csíkot hagyva az arcon. Így egyáltalán nem tartós. Emellett szárít is, ha közvetlen arcmosás után, szérum, hidratáló stb. nélkül kenem az arcomra. Ha aláhidratálok, akkor kevésbé szárít, de ilyenkor még könnyebben lejön a krém, még kevésbé tartós. Mivel nem irritálta az érzékeny bőrömet, 2 csillag.

Naturals by Watsons Aloe Vera Haj & Fejbőr Tonik

Naturals by Watsons Aloe Vera Haj & Fejbőr Tonik
2020. május 29.

Kellemes az illata és jól adagolható a pumpás kiszerelése miatt. Több pozitívumot nem tudok elmondani róla. Hajmosás után használtam néhány fújást a hajvégekre, a végeredmény zsíros, ragacsos haj, amin a haszárítás sem javított semmit. Mindenkit lebeszélnék róla. Ha lehetne mínusz 1-est adni, azt kapna.

Naava Argan Beauty Intenzív Hidratáló Testápoló

Naava Argan Beauty Intenzív Hidratáló Testápoló
2019. november 16.
(!)

Ezúton is köszönöm a lehetőséget, hogy tesztelhettem! Letisztult csomagolású termék, könnyen nyíló, billenős megoldású kupakkal. Számtalan szimpatikus összetevője van (Holt-tenger vize, argánolaj, shea vaj, kamillakivonat, avokádóolaj, ginzeng, aloe vera). Nagyon szeretem a holt-tengeri kozmetikumokat, így kíváncsian vártam, milyen lesz a hatása. Nem is kellett csalódnom: könnyen, gyorsan, mondhatni, a felkenés után azonnal beszívódik. Mégis alaposan, intenzíven hidratál még ilyen hűvösebb időben, fűtésszezonban is. Az illata semleges, bármilyen más dezodorral, kozmetikummal harmonizál. Testápolóként és kézkrémként is bevált. Nem irritálja az érzékeny bőrömet. Szívesen újravenném.

Balea Hidratáló Hajápoló Tej Mangó Illattal

Balea Hidratáló Hajápoló Tej Mangó Illattal
2018. május 21.

Nagyon hosszú, vékony szálú, kócosodásra hajlamos, zsíros tövű, száraz végű hajam van. A hajvégápoló olajok sokszor elnehezítik a hajamat, ezért olyan, fésülést könnyítő hajápolót kerestem, ami nem zsírosít és szilikonmentes. Úgy érzem, ebben a hajtejben megtaláltam a tökéletes megoldást. Én csak fültől lefelé, a hajam alsó kétharmadára kenem, közvetlen hajmosás után a törölközőszáraz hajamra. Jelentősen megkönnyíti a fésülködést, és napközben is kevésbé kócolódik a hajam. Az illata kellemes, enyhe, és legnagyobb örömömre száradás után gyorsan elillan. Ha lehetne rá 6 csillagot adni, akkor annyira értékelném.

drRiedl Napvédő Krém 30-as Faktor

drRiedl Napvédő Krém 30-as Faktor
2018. április 28.

A kedvenc fényvédős arcápolóm helyett kerestem olcsóbb alternatívát. A Rossmannban találtam rá, eleinte kicsit félve vettem meg ezt a krémet, mert, bár az összetevői szépek, van benne illatanyag (igaz, természetes eredetű), és ezt nem mindig tolerálja jól a bőröm. Ezt a terméket viszont egyáltalán nem okozott irritációt, még (az egyébként diszkrét) illatanyaga sem. Fehér színű krém, amely azonban a felkenés után gyorsan beszívódik, nem okoz zsíros csillogást a bőrön, és fehér réteget sem hagy. Nemcsak az ára szuper, de a hatása is. Ha lehetne, 6 csillagot adnék rá.

Douglas Naturals Beauty Oil For Hair

Douglas Naturals Beauty Oil For Hair
2018. április 28.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nem csak a felkenés után, hanem még két nap múlva is zsíros jellegű a hajvégem tőle. Hajvégápolóként használhatatlan. Tapasztalatom szerint csak úgy működik, ha hajmosás után a még vizes haj végeire egy nagyon keveset (összesen kb. félpumpálásnyit) teszünk, majd így szárítjuk meg a hajunkat, ebben az esetben még nem nehezíti el annyira a hajvégeket, hogy zsíros hatást keltsenek. Hajmosás előtti olajpakolásként még elég jól működött. Egyetlen pozitívuma, hogy tényleg szuperül hidratál, így nagyon sérült hajra, hajmosás előtti pakolásként jól működhet.

Seacret Age-Defying Regain Eye Cream

Seacret Age-Defying Regain Eye Cream
2018. április 28.

Ajándékba kaptam, magamtól biztosan nem adtam volna ki ennyi pénzt érte. Annak, aki nem érzékeny az illatanyagokra, és hajlandó kifizetni érte a közel 100.000 Ft-ot, jó megoldás lehet, a halvány mimikai ráncokat szépen simítja. Évek óta nem használok illatosított szemkörnyékápolókat, és nekem sajnos, árpaszerű vörös foltok jelentek meg a szemem körül egy hét folyamatos használat után. Szerettem volna szeretni, de sajnos, nem ment.