napsugar14

Regisztráció dátuma: 2012. március 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Rimmel Lycra Pro Körömlakk

Rimmel Lycra Pro Körömlakk
2013. július 1.

Rossmann leárazáson vettem meg a 327-es heart on fire árnyalatot. Az ecsete nagyon jó, eszméletlenül könnyedén lehet vele dolgozni. A színe is gyönyörű, 1 rétegben kb. 3napig bírja a körmön. Kicsit nekem lassan szárad. 600Ft-ot fizettem érte, annyit megért.

Max Factor Glossfinity Körömlakk

Max Factor Glossfinity Körömlakk
2013. július 1.

Még tavaly karácsonykor vettem a cute coral árnyalatot egy leárazáson. Még ilyen drága körömlakkot sose vettem, de erre a színre már olyan rég óta vadásztam, hogy muszáj volt megvennem. Azóta ez lett a kedvenc körömlakkom, és tervezem más színek megvételét is. Eszméletlen jó a fedése, 1 réteggel is szép eredményt lehet elérni, ami kb. 4-5 napig fennmarad. A száradási idő is jó, kb 5 perc alatt megszárad, és nagyon lassan fogy, pedig szinte mindig ezt viselem, annyira nagy kedvenc. Egyedül az ecsete, ami zavar. Ennyi pénzért lehetne egy kicsit jobb, de meg lehet szokni. Összeségében nekem ez a tökéletes körömlakk.

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2013. július 1.

Nagyon szép színek vannak és az ecsete is nagyon jó, de ezeken kívül más jó tulajdonsággal nem rendelkezik. Nekem 1napig bírja, utánna már elkezd a végeken lepattogni. A száradási idő, de se olyan "extra gyors". Összeségében nekem ez csalódás volt.

Eszter Körömlakklemosó

Eszter Körömlakklemosó
2012. július 2.

Leszedi a körömlakkot, de iszonyú szaga van. Nekem is szárítja a körmömet, de utánna mindig olajjal kenem be a körmeimet.

Caola Körömlakklemosó

Caola Körömlakklemosó
2012. július 2.

Nagyon jó körömlakklemosó. Dörzsölés nélkül lehozza a lakkokat, nem szárít, viszont tényleg brutál a szaga. Jah, és olcsó.

S-he Stylezone Aqua Shine Körömlakk

S-he Stylezone Aqua Shine Körömlakk
2012. július 2.

Még a régebbi csomagolásból van meg egy szép rózsaszín. Nagyon szeretem, mert gyorsan szárad, egy rétegben is szépen fed, tartós(1 réteggel simán 1hétig kibírja lepattogzás nélkül), csak a leszedése macerás. Úgy rátapad a körmömre, hogy alig bírom leszedni. De ezt kibírom, mert 1hétig csak fentmarad.

Sissi Flexible Körömlakk

Sissi Flexible Körömlakk
2012. július 2.

Szerintem ennyi pénzért egész jó kis lakk. Gyorsan szárad szép a színe, nem csíkozódik, és egész folyékony. A szaga nem vészes, nekem az a véleményem, hogy mindegyik körömlakknak van egy büdös szaga. 2 rétegben kenem fel, és 3-4 napot simán kibír, max csak a fényéből veszt. A lemosása kicsit nehéz, de nem vészesen.

Alterra Nachtcreme Pfirsich

Alterra Nachtcreme Pfirsich
2012. július 2.

Totál véletlenül vettem meg, egy 300Ft-os akció keretében. Egy hétig agyaltam rajta, mert nem az én bőrtípusomnak megfelelő krém, de annyira felhúztam az agyam, hogy nem találok megfelelő krémet a száraz arcomra(ami olcsó, lehetőleg nincs tele parabénekkel, egyből beszívódik és jól hidratál), de győzött a kíváncsiság, szóval megvettem. Egyáltalán nem bántam meg, mert nagyon jó. Tény, hogy hidratálhatna jobban is, de ha jó vastagon bekenem vele reggel és este az arcomat, akkor jó kis bőrt eredményez. Finom az illata, egyből beszívódik, csak valamelyik összetevő egy picit csípi a szemem, de nem vészesen. Testápolóként is használtam(a lejárati idő közelsége miatt) és nagyon jó annak is. Szerintem érdemes kipróbálni, mert nagyon jó krém.

Alterra Hajbalzsam Fénytelen Hajra Sárgabarack&Búza

Alterra Hajbalzsam Fénytelen Hajra Sárgabarack&Búza
2012. július 2.

Érdekes kis balzsam. Nem igazán tudom eldönteni, hogy tetszik-e vagy se. Szép fényes lesz tőle a hajam, az illata tetszik(bár hamar elillan)a zsírosodást se gyorsítja és nincs benne szilikon, illetve parabén. Viszont lehetne egy picit olcsóbb(oké akciósan jó árban van, de csak rossmanos termék), nagyon sokat kell felpakolnom a hajamra, hogy érezzem a hatását, annyira nem ápolja a hajamat(lehet a szilikonmentesség miatt?) és nem tudom jobban kifésülni a hajamat tőle. Szóval szerintem keresek egy jobb balzsamot.

Essence Colour & Go Körömlakk (régi)

Essence Colour & Go Körömlakk (régi)
2012. július 2.

Nem jött be. Gyönyőrűek a színei, az ára is egész jó, de nagyon lassan szárad, és már másnap pattogzik lefele, tök mindegy hány rétegben kenem. Úgyhogy egy nagy csalódás.
UPDATE:
Adtam neki még egy esélyt. Vettem egy gyönyörű szép színt belőle(think pink) és meglepően jól teljesít. Eddig számomra a miss sporty lakkok voltak a kedvencek, de most az essence lakk átvette a vezetést. Nagyon gyorsan megszárad, nem pattogzik le hamar(3napja van már fent), gyorsan szárad és a csillogásából semmit se vesztett. Tisztára úgy néz ki, mintha frissen lenne felkenve. Jah, és az ára is szuper. Nekem a mennyiség is tetszik, mert így legalább nem fog hamar beszáradni. Gőzöm sincs, hogy az előző lakkal mi volt a probléma.... Lehet, hogy túl régóta állt a boltban. Tutira veszek még ebből a fajtából. Mondjuk egy pirosat :)