nashko77

Regisztráció dátuma: 2015. október 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Chanel No.19 Poudre

Chanel No.19 Poudre
2017. szeptember 9.

A legszebb Chanel parfüm, amit valaha próbálni volt szerencsém. Tiszta, üde írisz, szinte mintha csak a virághoz hajoltam volna, a leveleivel együtt. Nem füstös, mint a Prada írisze (amelybe pont a mintácskám végére sikerült menthetetlenül beleszeretni ._.) , de elegáns és nagyon szép. A 4 csillagot a tartóssága miatt kapja, nem az ára miatt, bár nekem az is túl magas kissé.

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2017. július 15.

Darázscsípésre nem vált be egyedül, de nem is ígért semmi ilyesmit igazából. Minden másra, napégés, szúnyogcsípés viszont első osztályú kis kence.

Star Nature EDT Vattacukor Illattal

Star Nature EDT Vattacukor Illattal
2017. június 28.

Engem csak az érdekelne, mért nem tud ez a cég normális illatokat is a piacra dobni, amik lehet, nem annyira bonyolultak szintén, de nem ezek a hányingerkeltő és komolytalan hülyeségek, mint vattacukor, kekszes süti, eperkrém... tisztaságillatok?? Púderillatok?? Á, ugyan, minek az ápoltság, ha helyette mászkáló cukrászdák is lehetünk. Komolyan, és van, akinek nem elég, ha zabálhatja otthon a milkacsokit, muszáj olyan illatúnak is lennie, mert az "étvágygerjesztő", az cuki... Nagyon cuki, amikor egy fülledt nyári napon olyan fejfájást kapsz tőlük a buszon, hogy nem győzöd szedni rá az advilt és társait.

Bvlgari Aqva Divina for Women

Bvlgari Aqva Divina for Women
2017. május 25.

Csak azért 4*, mert a leszáradásban valószínűleg a birs meg én nagyon nem jövünk ki jól egymással :( nem borzasztó, csak idegesítő, ha a csuklómnál lévő bőrt szaglászom, és néha a nyakam körül is megcsapott az illata, túl édes, túl gyümölcsös. A só, a bergamot és a magnólia viszont gyönyörűek, amíg dominálnak. Mediterrán tengerparti élményeket idéznek fel, amikor az ember frissen kijön a vízből, a méhviasz pedig a napsütés melegségét csempészi be a képbe. Összességében nagyon szép illat, bárcsak ne lenne az a birsalmás leszáradása nálam.

Essence Quattro Szemhéjpúder

Essence Quattro Szemhéjpúder
2017. május 8.

Anyukám adta nekem a sajátját, ami a képen szereplő barna-bézs szemhéjpúderszett. Mindennapi sminkhez tökéletes, utazáshoz is, mivel kis helyen elfér. Tartósságával sem volt gondom eddig. Az én szemem egyébként sem nagyon érzékeny, de ezzel sem volt gondom.

Salvatore Ferragamo Attimo

Salvatore Ferragamo Attimo
2017. május 8.

Mintát kaptam belőle vásárlás mellé. Kellemes, hűs körtés kis tavaszi illat. Édeskés, meg virágos, olyan kis lágy, ártalmatlan, nőies. Tavaszi hétköznapokra elhasználható, de a tartóssága nem túl jó, és nagyban sem venném meg magamnak. Bár amilyen lassan használom el én a parfümjeimet, egy 10 milis fújós egy egész tavaszra kitartana.

Naturland Großer Schweden Bitter Svédcsepp

Naturland Großer Schweden Bitter Svédcsepp
2017. május 8.

Csatlakozom a rajongókhoz! Ez egy csoda. Kezdődő pattanásokat leviszi, a gyulladást megszűnteti, ami pedig volt régebben, azt kinyomva, teafaolajjal és utána ezzel lekezelve teljesen elmulasztotta.

Eveline Glicerines Aloe Vera Kézkrém és Körömkrém

Eveline Glicerines Aloe Vera Kézkrém és Körömkrém
2017. május 4.

Hamar beszívódik, finom az illata, jól hidratál. Este és reggel használom.

Aromax Eukaliptuszolaj

Aromax Eukaliptuszolaj
2017. április 20.

Megfázáskor, de allergiaszezonban is nagyon jó. Pár cseppet teszek a vízzel teli párologtatóedénybe magam mellé, és kitisztítja a légutakat. Könnyebben elalszom, amióta rászoktam arra, hogy lefekvés előtt használom.

Calvin Klein CK One EDT

Calvin Klein CK One EDT
2017. április 1.

A száraz bőrömről sajnos hamar eltűnt, de a hajamon sokáig éreztem, és imádtam! Hűvős diófalevél egy kis fanyar citrommal. Mindennapi illat, amiről el tudom képzelni, hogy feldobja a mindennapokat. Tetszik, hogy egyszerű, giccsmentes az üvege, de ami benne van, fantáziadúsabb mint sok mai divatos parfüm csilli üvegben. Az ára sem vészes, szerintem egy forró nyáron be fogok szerezni belőle magamnak.