nashko77

Regisztráció dátuma: 2015. október 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Guerlain Shalimar EDP

Guerlain Shalimar EDP
2016. február 3.

Nem hiszem, h tudnék újat mondani... Talán csak annyit: a gejl vaníliaillatok után nem hittem, hogy egy vaníliás illat lehet ennyire felnőtt, szép és kifinomult. Ehhez képest az initialok kontár munkák nekem, sajnálom. Ez viszont maga a csoda.

GUCCI Guilty Intense

GUCCI Guilty Intense
2016. február 3.

Kicsit tényleg férfias, de egyáltalán nem rosszul! Nem mindennapi illat, de nem is az a fajta, aki addig döngeti a kaput, amíg RÁ nem figyelnek. A különlegességét csak annak mutatja meg, akit igazán érdekel. A guilty tartósság-problémája is meg lett oldva. Az illat minden egyes állomása pedig gyönyörű. Felkerült a listámra.

Yves Saint Laurent Parisienne EDT

Yves Saint Laurent Parisienne EDT
2016. február 3.

Szép, ibolyás-rózsás-aldehides illat, tavaszra tökéletes. Fiatalság érződik ki belőle. A könnyedtsége talán meg az edp-nél is jobban tetszik, ez a verzió sokkal virágosabb, az edp ezzel szemben már-már egy gyümis illat, kicsit édes, kicsit fanyar. A tartóssága is jó szerintem.

Kenzo Jungle L'Elephant EDP

Kenzo Jungle L'Elephant EDP
2016. február 3.

Na jó... Lehet, h a szórófej fújt ki túl sokat egyszerre. Lehet... De ettől még a hányinger az megvolt. Én valahogy nem díjazom, h földbe döngöl, nem értem azt sem, mért szeretnek egyes emberek ennyire fullasztó illatok felhőjében úszni. Az ilyeneket pipettával kellene már árulni is. Nagyon ellenszenvesen erős, tolakodó illat nekem. Fél óránál többet nem bírtam magamon hagyni, mert egy fújástól rosszul lettem. Nem, nem is érdekel, mivé változik, vagy szelídül idővel. Mért várjam meg egyáltalán, ha addigra hányingeres migrént kapok?! Nem értem. Messze kerülném még a személyt is, akin megérzem.

Lancôme Miracle

Lancôme Miracle
2016. február 2.

Volt egyszer egy borzalmas illatú, narancsos mosogatószerünk. Na ez egy az egyben az az illat. Anyukámon is hasonlóan működik.

Ebelin Professional Alapozóecset

Ebelin Professional Alapozóecset
2016. február 2.

Kissé csíkoz, és habár 2x használtam eddig, már kijött belőle egy szál. Azt hiszem, nem fogom sűrűn használni ezek után sem, macerás mindig tisztítgatni, pláne, ha nem is lesz tökéletes a végeredmény, nem is éri meg nekem. Alkalmakra elpepecselek vele, de mindennapra nem vetem be.

Yves Rocher Intenzív Tápláló Kézkrém

Yves Rocher Intenzív Tápláló Kézkrém
2016. február 2.

Őszre jó volt, az illatát is egészen megszerettem mostanra, és a viaszos réteg is, amit a kezeimen képzett, elviselhetővé vált. A hidratálásával azonban nem lettem megelégedve a hidegebb napokon. Gyakran kellett kenegetni a kezem, és mivel most már lassan elfogy, nem hiszem, h újraveszem. A kék neutrogenánál jobban bevált ugyan, könnyebb kinyomni is, meg eldolgozni, és még a hatása is tovább tart, de nem tökéletes ez sem, az én kezeimmel egyszer sem tett csodát.

Créma Kézkrém Száraz Bőrre

Créma Kézkrém Száraz Bőrre
2016. február 2.

Én nem tudom, hogyan, de a kiszáradt, húzódó kézfejemet, amire idén úgy néz ki, kevés volt a Neutrogena és a kedvenc Yves Rocher kézkrémem is, ez egy éjszaka alatt rendbe tette. Lesz, ami lesz alapon nyúltam az éjjeliszekrényemen ezer éve árválkodó tubus után, és én lepődtem meg reggel a legjobban, amikor puha kezekkel ébredtem. Az összetevők, hát igen, de ez most annyira nem tud érdekelni, mivelhogy ez a pár száz forintos kis kence többet használ, mint a 3x annyiba kerülő társai. Az illata nekem kicsit fura, de végül is meg lehet szokni azt is.

Kinder Luuf Balzsam

Kinder Luuf Balzsam
2016. január 30.

Tudom, durván hangzik elsőre, de én a gyerekkoromból megmaradt, vagy 15 éves balzsamot használom a mai napig az orromra. Zsepitől kidörzsölt, kirepedezett, fájó, piros bőrt nálam - igazából sosem értettem, hogyan - percek alatt megújítja, és az orrdugulást is megszűnteti. Fél percig iszonyatosan fáj a felkenést követően: csíp, sajog, majd zsibbad, de aztán megszűnik minden. Azóta volt vaporubom is, mivel a gyógyszerész inkább azt ajánlotta felnőtteknek, hát nem tudom. Nekem ez erősebbnek tűnt. Egy megfázás végére a meggyötört orromnak, amit minden hidratálókrém csak csípett órákig, amíg le nem mostam, ez volt az első megváltás. Fél gombostűnyi mennyiség elég belőle egy-egy betegség során, és mivel egy évben általában max 2x szoktam megbetegedni, sokáig elég lesz még a kis üvegem harmada, ami megvan.

Balea Kräuterbad Eukalyptus

Balea Kräuterbad Eukalyptus
2016. január 30.

Imádom! 399 ft-ért vettem, de a teljes árát is megéri szerintem. Először is: nagyon finom illata van tényleg, bár én amúgy is elég mentol-eukaliptusz őrült vagyok :). Másodszor: általában nem szeretek kádban fürdeni, mert legtöbb habfürdő nagyon bódítóan hat rám a forró gőzzel együtt, és valahogy elnehezíti a légzésemet (rózsa, narancs, levendula, orchidea - mindegyiknél tapasztaltam ilyet) - ez viszont mintha inkább kitisztítaná a légutaimat. Sosem éreztem még nyugodtabbnak magam a vízben, mint amikor ezt használtam. Biztosan újravevős.