nashko77

Regisztráció dátuma: 2015. október 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kate Moss Velvet Hour EDP

Kate Moss Velvet Hour EDP
2015. október 30.

Ez számomra AZ illat. Féltve őrzöm azt a fél üvegecskét, amim még van belőle, különleges alkalmakra tartogatom, de a legszívesebben minden nap ebben fürdenék. Sajnos azonban megszüntették, és én kétlem azt is, hogy visszahozzák egyszer, pedig a maga 7000 ft-os árával szerintem verhetetlen volt a celebparfümök között ár-érték arányban. Mindegy, mostanra ugyanis annyira beleszerettem ebbe az illatba, hogy drágábban is megvenném, más név alatt.

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó
2015. október 30.

Másfél éve ez az egyetlen alapozó, amit használok. Kicsit drága, cserébe viszont tényleg remekül fed, és mattosít is valamelyest (én azért egy fixálópúdert javasolnék hozzá, de színeset semmiképp sem muszáj, ha egybeolvad az arcod színével, ahogyan nekem a 102-es árnyalat). Az egyetlen hátrány nálam az volt, hogy huzamosabb használat után az arcomon kicsit kipirosodtak a pattanások, ezért ma már garnier bb krémmel felváltva használom hetente, és primert is kenek alá (niveát), és így viszont nagyon bevált.

Max Factor Smokey Eye Drama Kit

Max Factor Smokey Eye Drama Kit
2015. október 30.

Csodaszép színek, tartósság, és még az applikátor is használható, amit adnak hozzá. Fél áron vettem a Glamour napokon, annyi pénzért teljesen megérte, de teljes áron is érdemes évente egyszer beruházni rá, mert tényleg nem lehet elrontani a végeredményt.

Yves Rocher Kézápoló Elixir Radírozó Szemcsékkel (régi)

Yves Rocher Kézápoló Elixir Radírozó Szemcsékkel (régi)
2015. október 30.

Rendbehozta már a téltől és dehidratáltságtól hámló bőrt az ujjaimon (ami még a gyógyszertári készítményeknek sem sikerült előtte), viszont ahogy írták, picit nedves kézre kell felvinni. De az is jó, ha kézkrémmel összekeverve használják. Én neutrogena nordic berry testápolóval keverve kenem be vele a kezem reggelente, ez az egyveleg elég jól hidratál őszi és téli időszakban is. Enélkül viszont kenhetek akármit a kezemre, nap végére kirepedezik, szóval jár az 5*