nashko77

Regisztráció dátuma: 2015. október 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eveline Glicerines Aloe Vera Kézkrém és Körömkrém

Eveline Glicerines Aloe Vera Kézkrém és Körömkrém
2017. május 4.

Hamar beszívódik, finom az illata, jól hidratál. Este és reggel használom.

Aromax Eukaliptuszolaj

Aromax Eukaliptuszolaj
2017. április 20.

Megfázáskor, de allergiaszezonban is nagyon jó. Pár cseppet teszek a vízzel teli párologtatóedénybe magam mellé, és kitisztítja a légutakat. Könnyebben elalszom, amióta rászoktam arra, hogy lefekvés előtt használom.

Calvin Klein CK One EDT

Calvin Klein CK One EDT
2017. április 1.

A száraz bőrömről sajnos hamar eltűnt, de a hajamon sokáig éreztem, és imádtam! Hűvős diófalevél egy kis fanyar citrommal. Mindennapi illat, amiről el tudom képzelni, hogy feldobja a mindennapokat. Tetszik, hogy egyszerű, giccsmentes az üvege, de ami benne van, fantáziadúsabb mint sok mai divatos parfüm csilli üvegben. Az ára sem vészes, szerintem egy forró nyáron be fogok szerezni belőle magamnak.

Versace Bright Crystal EDT

Versace Bright Crystal EDT
2017. április 1.

Rajtam sokáig borzasztóan idegesítő rózsaszín, vizes szappanos illat. Utána egész kellemes, de végig marad az esőáztatta bazsarózsa mélység és csavar nélkül. Tavasszal, nyáron el lehet fújkálni nappal annak, akinek tetszik, és illik hozzá. Hozzám nem.

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder
2017. január 20.

Mineral bronzer testvérkéjét már régóta használom, imádom is, úgyhogy amikor megláttam, h a catrice kidobott egy highlightert is, úgy éreztem, elérkezett az idő, hogy lecseréljem rá az összetört szemhéjpúdert, amit e célra használtam. Nagyon nem bántam meg. Sokkal szebb fénye van, szolidabb a csillogása, és könnyebb is bánni vele. Sokat kibír, pattanást, más irritációt nekem nem okozott. Sokáig elég lesz, 1600 forintért jó ez.

Cien Beauty Elements Sky Testvaj

Cien Beauty Elements Sky Testvaj
2017. január 20.

Hétköznapi testápolóm, virágos, kicsit édeskés az illata, nem túl erős, de azért pont elég. Én meg vagyok vele elégedve teljesen, és az állaga is tetszik. Jó az ára is, irritációt sem okozott.

Balea Frozen Breeze Testápoló

Balea Frozen Breeze Testápoló
2017. január 20.

Lecsaptam az utolsó ajándékcsomagok egyikére, amikben ezt a drágát árulták a tusijával, ami már régóta a kedvencem... ez meg még jobban az lett. Az illata fenséges, legszívesebben megenném magam, amikor felkenem. Nagyon sokáig érződik, erőteljes málnás cukorka. Jól esik ezeken a hideg, jeges, borús napokon.

Narciso Rodriguez Narciso Poudrée

Narciso Rodriguez Narciso Poudrée
2017. január 20.

Kellemes, igazi púder illat. Kifinomult, nőies, nem tolakodóan, csak olyan "hozzábújnék" módon. Furcsa, hideg is, meg nem is, borús meg nem is időben hihetetlenül jól esett érezni magamon. Tartóssága azért lehetne jobb.

Adidas Fresh Tusfürdő

Adidas Fresh Tusfürdő
2016. szeptember 18.

Ez a kedvenc tusfürdőm jelenleg - ahogyan írták előttem is, edzés után tényleg jutalom ezzel zuhanyozni. Nyáron a kukamelegben is felemelő érzés volt, mert valahogy amikor 40 fokban úszom a saját izzadtságomban, akkor fürdés után nem bánom, ha kicsit szárazabbnak érzem a bőröm, és mondjuk nem ragadok a százféle vanília meg bogyós gyümölcsös rágógumiillattól. Frissít is, hűsít is, kkevés is elég nekem belőle, én nem viszkettem utána, nem is lett semmi bajom tőle. Említett nyalókaillatokra visszatérve pedig... észrevettem, hogy ez a tusi lassan kiszorul minden helyről, ahol lehet még kapni, dm-ben, rossmannban már szinte egyáltalán nem látom, ellenben a vacak cukorkás illatú adidas társai boldogan virítanak a polcon, gondolom mert a legtöbb nő inkább azokat veszi, hogy jól menjen a la vie est belle parfümjéhez. Tescoban még meg szoktam találni, de ha véletlenül ezt is megszüntetnék ott is, mint az original source mentolos tusiját (amely márkából már szintén csak a vanília, kókusz meg málna illatokat kapni... egytől egyig fúj nekem), akkor kénytelen leszek megint új frissítő mentolos de nem citrusos és nem wcöblítősentengeres illatú tusfürdőt keresni... és azt nem szeretném.

Guerlain Shalimar Souffle de Parfum

Guerlain Shalimar Souffle de Parfum
2016. július 12.

Nem olyan kifinomult, füstös-bőrös, mint az eredeti Shalimar, de azért tényleg nem egy gejl illat ez sem. Icipicit édesebb. És nagyon tartós. Jónak jó.