nashko77

Regisztráció dátuma: 2015. október 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Senses Sparkling Celebrate Me Tusfürdő

Avon Senses Sparkling Celebrate Me Tusfürdő
2016. május 21.

Két karácsonyom is lement vele, az elsőnek imádtam az illatát, a második flakoné azonban valahogy más volt, vagy csak az én szaglásom változott, de már nem tetszett. Látva a csúnya összetevőket ráadásul, már végképp nem tudok 3*nál többet adni rá. Túl sok méreg!

Aromax Teafaolaj

Aromax Teafaolaj
2016. május 9.

Hűha! Az én pattanásaimat egy éjszaka alatt leszárította. Nem semmi. Az illata elég erős, de engem az eukaliptuszra emlékeztet, azért meg oda-meg vissza vagyok. Jó kis holmi ez.

Replay Stone For Her

Replay Stone For Her
2016. május 7.

Nagyon vagány illat, de nem tudom, mire hasonlít... Édeskés, de közben hűs, kicsit fanyar is. Szívesen elfújkálnám magamra hétköznap, van benne valami egyedi. Lila az üvege, de szerintem nem lilás illat.

Police The Sinner EDT

Police The Sinner EDT
2016. május 7.

Újabb bizonyítéka annak, h a jázmin és én nem vagyunk jóban, és talán nem is leszünk soha. Volt pár tiszavirág-életű fázisa rajtam, amikor egész kellemes, már-már szexi volt, de az egész napom alatt inkább erőteljesen, oda nem illően mutatott rajtam. Van egy barátnőm, akinek nagyon állnak a jázminos illatok, neki valahogy a személyisége is illik hozzá, vidám, tavaszias, az enyém úgy hiszem, nem. Maradok Belle d'Opium-Hypnotic Poison lány :D Edt létére elég erős.

Police The Sinner Forbidden For Woman

Police The Sinner Forbidden For Woman
2016. május 7.

Éreztem a hasonlóságot a Hypnotic Poisonnel, de azért ez sokkal mandulásabb illat, engem a Palmolive mandulavirágos tusijára emlékeztetett, tartós is, kicsit talán lineáris illat, de őszi-téli időszakban, vagy csak ha az embernek rossz kedve van, és finomságra vágyik magán, arra jó. Az üvegén a fehér műanyag kicsit gagyi, de ennyi baja legyen. Fincsi illat.

Catrice Doll's Collection Matt Dip Eyeliner

Catrice Doll's Collection Matt Dip Eyeliner
2016. május 7.

Istenkém, már most félem a napot, amikor el fog fogyni... Folyékony tus létére olyan kis egyszerű a használata, hamar szárad, ráadásul mattra, és még ha a szememhez nyúlok, akkor sem kenődik el. Hétköznapra elengedhetetlenné vált. A Catrice nyugodtan kiadhatná újra, különben kénytelen leszek megvenni a 2x ennyibe kerülő Astor szemhéjtust. Folyékony tusok közül úgy tapasztaltam csak ez a 2 ér valamit.

Tesco Looking Good Hajvasaló

Tesco Looking Good Hajvasaló
2016. május 7.

Jajj, ez van nekem... 8 éve vettem, nem is használtam nagyon sokat, mert a végeket leszámítva elég egyenes a hajam, de szegénykém még így is katasztrófa. Szerintem akinek ez 3 pont felett van, annak sosem vasalták még a haját egy Remingtonnal - ott volt, h 3 napig egyenes maradt a hajam utána. Ez után? 2 órát ha kibírt a hajam egyenesen. Göndörítésre én nem tudtam használni. Hőfokok nincsenek, csak az on/off gomb, hát igen, olyan 2000 ft volt 8 éve. Minden bajom ellenére ritka használatra elmegy... 2 csillag. De ha valaki mindennapos használatra szeretne hajvasalót venni, semmiképp sem ajánlom ezt, mert ez hosszú távra szörnyen gagyi.

Remington Ci8319 Keratin Therapy Pro Curl Hajsütővas

Remington Ci8319 Keratin Therapy Pro Curl Hajsütővas
2016. május 6.

Ajándékba kaptam, és bár még csak egy használaton vagyok túl vele, már imádom :) Emellett egy tescos hajvasalóm van, amit kb 2000 ftért vettem már 8 éve, hát érezhető a különbség, nemkicsit... Tényleg nagyon gyorsan felmelegszik, én a legmagasabb fokozatra szoktam állítani. A használatába még bele kell jönnöm, de nem túl bonyolult az sem, csak szokatlan elsőre. Nagyon tartós, gyönyörű kis loknikat lehet vele csinálni. Azért egy jó hővédő és hajlakk nélkül ne kezdje el használni senki. A táska hozzá meg egyszerűen imádnivaló.

Bioderma Sébium Gommante Habzó Bőrradír

Bioderma Sébium Gommante Habzó Bőrradír
2016. április 28.

Fogcsikorgatva fizettem ki rá úgy 1,5 hónapja a 3500 ft-ot, de mára belátom, h megérte. A legjobb bőrradír pattanásos-érzékeny bőrre, amit valaha használtam. Az orrom környékén valaha látványos, fekete mitesszerekkel volt teli a bőröm, ma közel kell hajolnom a tükörhöz, h észrevegyem őket. Hetente egyszer, ha sokat sminkelek egy héten, néha kétszer használom, mindig borsónyi mennyiséget dolgozok el a bőrömön, és jó egy percig csak masszírozom a bőrömbe, Főleg az első pár használat után tényleg tapasztalni, hogy szárít, nálam hámlasztó hatása is volt, de a radírozás végeztével egy jó hidratálókrém orvosolja ezt a problémát. Nem durva, nem sérti fel a sebeket az arcomon (ez a legelső ilyen bőrradír!), szinte kellemes a használata, és tényleg pihe-puha lesz utána a bőr. Most éppen szép a bőröm, nem biztos, h ennek a hatására, de az biztos, h segít abban, h szép is maradjon. Az már csak plusz, hogy finom az illata is.

Rimmel Moisture Renew Rúzs

Rimmel Moisture Renew Rúzs
2016. április 21.

A krémes állaga miatt biztosan nem mernék erős színt választani ebből, de a nottingham nude árnyalattal nagyon jó kijövünk. Pedig már azt hittem, nincs az a nude rúzs, ami jól állna nekem, erre jön ő, totál barna, kicsit sem rózsaszín beütésű, és megtöri a jeget. Tetszik a fénye, nem csillámos, szatén, vagy gyöngyház, hanem olyan, mintha be lenne vonva egy leheletnyi szájfénnyel. Nagyon jól hidratál, ez alá tényleg nem kell ajakápoló. Tartóssága közepes, az ivást jól bírja, az evés már sok neki, de hát mit várunk egy ilyen krémes rúzstól ilyen árkategóriában.