nashko77

Regisztráció dátuma: 2015. október 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid
2016. április 11.

Csillagos ötös nappali alapozó! Kényeskedő arcbőrömre talán ez az eddigi legjobb alapozóm, cicaplast b5 fölé kenem. Akár mindennapra is el tudnám képzelni, mert nagyon kevés kell belőle, de az tényleg szépen elfedi még a problémásabb részeket is. A végeredmény pedig nagyon természetes. Nem okoz irritációt v pattikat valóban. Én egy kis púderrel azért le szoktam fixálni.

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém
2016. március 10.

Szeretem, hogy ilyen könnyű az állaga, az illata pedig külön megérdemelne 5 csillagot (a zabtejes testápolóhoz hasonlít szerintem). Az ápoló-hatását is érzem a kezeimen, bár már kezdem akkor is használni, amikor nincs is kiszáradva a kezem, csak az illata miatt :"D A körömápoló hatásáról nem tudok nyilatkozni, nagy gond eddig sem volt a körmeimmel ugyanis. Most egyébként akció van az YR-ben, 2-t lehet kapni 1 áráért!

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2016. március 9.

Imádott Maybelline spirálom mostanság kezdett igencsak felidegesíteni - a szilikonkefe, akárki akármit mond, nem olyan jó, mint a rendes, egyre többet pepecseltem vele, de ez még hagyján. Egyszerűen nem akart megszáradni, folyamatosan pandamaciszemeket pislogtam magamnak. Aztán volt ez az akció a déemben, nem nagy, de 2500-ért volt ez is, meg a sárga maybelline spirálok. Ezt vettem végül (az aranyt), és nem bántam meg, ugyanis már a kifestett pilláimra rátéve is látszódott a hatása. Ami valóban drámai! És villámgyorsan szárad. Ha ügyesen bánunk vele, nem tapasztja össze a pillákat sem, de ez a maybelline spirálokra is igaz. Írtátok többen, hogy tönkreteszi a pillákat, ezt még nem tudom, de nem dobtam ki mindenesetre a régi maybellinet, vagy a még régebbi yves rocher spirálomat. Az összetevőit nézve lehet abban valami, h roncsolja a pillákat, talán mindennapos használatra már tényleg sok.

Dior Hypnotic Poison EDT

Dior Hypnotic Poison EDT
2016. március 9.

Rajtam sajnos nagyon felerősödik benne az ánizs, ezért csak 4*. Az EDP krémesebb, vaníliásabb rajtam, az jobban megfogott.

Dior Hypnotic Poison EDP

Dior Hypnotic Poison EDP
2016. március 9.

Csodálatos illat, a csábítás esszenciája, és igazi önbizalom-löket. Hihetetlenül magabiztosnak éreztem magam ma, amikor ezt viseltem, és nem biztos, hogy a parfüm az oka, lehet, hogy csak a hatás, amit rám gyakorolt, de mintha a körülöttem lévő emberek is másként viselkedtek volna. Ez a vaníliás-mandulás szépség pedig egyszerűen mennyei. Az ára kicsit húzós nekem, ezért szerintem mintákat fogok rendelni belőle. Amúgy sem locsolnám magamra minden nap, mert ez a parfüm nekem különleges alkalmat kíván.

Givenchy Ange ou Demon Le Secret EDP

Givenchy Ange ou Demon Le Secret EDP
2016. március 8.

Nagy elánnal masíroztam be a marionnaudba, hogy végre kipróbáljam ezt is. Gondoltam, ha már az anyaillat az én nagy téli szerelmem lett, akkor ez lesz a nagy nyári szerelem. Hát nagy csalódás. A teás koncepció tetszett volna, de annyira gyenge, hogy szinte említésre sem méltó. Kis gyümis-citromos vonal érződik mellette, de ennyiből megmártózhatnék egy kád pickwickben is, nem lenne sok különbség.

Yves Saint Laurent L`Homme

Yves Saint Laurent L`Homme
2016. március 8.

25 felett, de inkább már 30-tól a tökéletes férfi illata. Annyira elegáns, semmi hivalkodás, semmi futurisztikus rettenet, vagy öncélú múltidézés, csak egyszerűen a maga nagyszerűségében A Férfi. Ahogy már előttem írták, teljesen univerzális - alkalomra és hétköznapokra is jó.

David Beckham Homme

David Beckham Homme
2016. március 8.

Fekete bőrdzseki, motor, sötét fellegek, benzin, eső utáni betondzsungel, titokzatosság, magabiztosság, nem beszél sokat, nem hívja fel magára a figyelmet, mégis mindenki érzi a jelenlétét. Fantasztikusan vagány illat fiatalabb férfiaknak.

Laura Biagiotti Essenza Di Roma EDT

Laura Biagiotti Essenza Di Roma EDT
2016. március 8.

Jaj, anyukám úgy szereti, de én meg annyira nagyon nem... Roma-ban tetszett a keserűsége, az ódonsága, a templomok márványoszlopait idéző illata. Ez viszont... talán a mandulavirágot vitték túlzásba, de az én orromnak elviselhetetlenül szappanossá válik - és ez az a zavaró mellékzönge nekem.Anyukám miatt kap csak 2 csillagot, mert amúgy én nagyon nem bírom.

Elizabeth Arden Sunflowers

Elizabeth Arden Sunflowers
2016. március 8.

Nyárig akár még szerelem is lehet belőle... de most egyelőre az van, hogy pár óra elteltével fura illattá változik rajtam... valamelyik összetevője nagyon felerősödik, és előtör a szintetikus jelleg. Viszont egészen addig nagyon szép... tényleg az óriási napraforgómezők jutottak róla eszembe. Meg a búzatáblák, a gyerekkorom faluja, nyáron a fülledt levegő, napfényben remegő porszemcsék. Nagyon kellemes emlékeket hozott vissza. Tenni fogok vele még egy próbát, mert nagyon szeretném szeretni.