nashko77

Regisztráció dátuma: 2015. október 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Isotrexin Gél

Isotrexin Gél
2016. március 3.

Mozogni sem bír alatta az arcom, de mindegy is, mert pár percen belül lehámlik az egész a bőrömmel együtt. Viszont amíg felkenem, rettenetesen csíp. Mintha lenne egy kis folthalványító hatása, így egyefene, 2 csillag.

Zineryt Pattanás Kezelő Oldat

Zineryt Pattanás Kezelő Oldat
2016. március 3.

Nekem túl erős. Bőrgyógyász írta fel egy 6 hetes kúrára isotrexinnel együtt, de 1 hét lett belőle. A nagyobb pattik megszűntek, a kicsikkel viszont nem tudott mit kezdeni, és még mindig érzek gyulladt gumókat a bőröm alatt. Viszont ami miatt felejtős, h ráncosvörösre szárította az arcom ott, ahol a pattanások miatt érintkezett vele - szinte az egész államon és az arcom jobb oldalán is. Most hámlik a bőröm, vörös, érdes, mint a csiszolópapír, egész nap restructurant krémmel kell kenegetnem, különben fájdalmasan húzódik és lángol. Az okozott kár sajnos túlmutat az előnyökön

Alverde Nedves Arctisztító Kendő Vadrózsa-kivonattal (régi)

Alverde Nedves Arctisztító Kendő Vadrózsa-kivonattal (régi)
2016. március 3.

Egy nagy rakás sz**!!! Szétcsípte az arcom, a sminket sem szedte le rendesen, szemre használni pedig különösen fájdalmas.

Balea Urea Kézkrém (régi)

Balea Urea Kézkrém (régi)
2016. február 23.

Én is azért vettem a mini kiszerelést, mert elfogyott a táskába dobálós kézkrémem, és ez nagyon olcsó volt (250 ft). Hát, nem is vagyok elájulva tőle. Az illata elsőre fura, de aztán megszoktam (engem meggyes sütire emlékeztet), de ami jobban zavar, h nem igazán hidratálja a kezem. Mintha nem is szívódna be rendesen, egy kézmosás is teljesen eltünteti. A semminél azért jobb, de vannak sokkal jobb kézkrémek, ebből biztosan nem venném meg a nagyobb kiszerelést.

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs
2016. február 20.

Meg van, milyen max facor terméket veszek a következő glamour vagy joy napon... tényleg jobb, mint a zománcfesték. Sminklemosóval kellett eltávolítani a számról. Egy mattabb, téglásabb piros színt próbáltam, már nem emlékszem, de ettem, ittam, rágtam a szám egész nap, mégis fent maradt. Nincs foltos kopás sem, és az ajkakat sem szárította. Nem semmi!

Puma Yellow EDT

Puma Yellow EDT
2016. február 20.

Akkor én leszek a kivétel, aki a flowingtól van rosszul, és ebbe szeretett bele :) én ezen annyira nem érzem a mű-jelleget. Friss, kicsit fás gyümölcsös nyári illat, tudom, nincs benne, de én egy kis banánt is érzek, amikor a csuklómra fújom. Napsütés egy üvegbe zárva.

Avon Solutions Freshest Pure Hidratáló Gél

Avon Solutions Freshest Pure Hidratáló Gél
2016. február 19.

Ragad az arcomon még egy este elteltével is, egyszerűen nem szívódik be. Viszont - rájöttem h égési sebekre és enyhe bokaduzzanatra nagyon jól el lehet használni. Végül is hidratál, nekem is csak az arcomra nem vált be, de az elég problémás terület amúgy is.

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2016. február 18.

Ez mennyire jó! Edzés utáni zuhanyzásokra vettem, és érzem is olyankor a hűsítő hatását. Már a színe is szép, jó az állaga is, könnyen habzik, nem szárít, és az első baleás tusi, aminek még órákkal a fürdés után is érzem az illatát magamon - ami mennyei! Nem tud valaki véletlenül olyan parfümöt, aminek hasonló illata van? Mert ez maga a boldogság :)

Rimmel Magnif’Eyes 2-In-1 Szemhéjstift

Rimmel Magnif’Eyes 2-In-1 Szemhéjstift
2016. február 17.

Akartam már egy gyorsan használható, szép fényes csokibarna szemfestéket, ami azért nem olyan kemény, mint a color tattoo, nem vöröses, és nem kerül csillagászati összegekbe, mint egy Dior vagy Chanel tégelyes zselés szemfesték. Ez a termék telitalálat! Higiéniásabb is szerintem ez a stiftes megoldás, mint a tégely, de ez márcsak egy plusz. Elég drága most, 2700 körül van a dmben, viszont ezért kapok 2 nagyon szép, hihetetlenül finom krémes állagú és pigmentált színt. Apró csillámok vannak benne, amik tökéletessé teszik egy alkalmi sminkhez, de az olyan fakóbarna, mélyen ülő szeműek, mint én, szerintem hétköznap is használhatják, mert nagyon kiemeli a tekintetet, és csillogó szemeket varázsol még egy szemüveg mögül is. Tartósságáról még updatelek, egyelőre 5*, irritáció sincs. A csokibarna - szemceruzavégen tejeskávészínű árnyalat van meg.

UP: a tartóssága nagyon jó... Sensibio micellás vízzel is csak nehezen jött le, nem porzik a szemem alá, valóban tartja magát egy napig.

Trussardi Delicate Rose

Trussardi Delicate Rose
2016. február 10.

Friss, harmatos, abszolút nem öreges és tolakodó rózsaillat. Magamnak kétséges, h megvenném, de anyukám nagyon kedvelte, és neki jobban is állt szerintem. Kifinomult, halk szavú, nem harsány nőkön tudom elképzelni. Inkább a csendes feleség, anya és háziasszony típusa, mint csak a karrierjének élő nagyvilági nőé. Hamar bőrközelivé válik. Összességében szép illat.