nashko77

Regisztráció dátuma: 2015. október 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Trussardi A Way for Her

Trussardi A Way for Her
2016. február 10.

Alig érzem, ha igen, akkor is csak valami virágos lötyit... Rettenetesen gyenge, mind illat, mind tartósság szempontjából.

Naomi Campbell EDT

Naomi Campbell EDT
2016. február 10.

Olyan kis biztonságos. Ez az első szó, ami eszembe jut róla. Anyutól örököltem kb 10 milit, de nem lesz szívfájdalmam, ha elfogy. Kellemes illat, de számomra nem túl különleges, csak az a "jó" kategória.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2016. február 10.

Drága, igaz, de valóban egy csoda! Soha nem volt még ilyen alapos arclemosóm. Szemfestéket mint a pakk leszedi, alapozót is nyomtalanul, úgy, h közben csak átsiklom a vattával 2x az arcomon. Nem szárít, nincs irritáció, v pattanás másnap. Valóban rajta lehet hagyni az arcon. Kevés is elég belőle. Tökéletes.

Joanna Naturia Feketeribizlis Testradír

Joanna Naturia Feketeribizlis Testradír
2016. február 7.

Szeretem, ahogy radíroz, jó erős, igaz, de utána nagyon puha tapintású lesz a bőröm. Az illatok azonban ebből a termékcsaládból valami iszonyat rosszak szerintem... annyira műeper, műmeggy, narancsos mosogatószer, és még sorolhatnám, az összes... ennek találtam az illatát a legelviselhetőbbnek az összes közül, de még ez sem tökéletes, a bőrön ebben is nagyon érezhető a mű-jelleg. Az a szerencséje, hogy a lemosással el is tűnik. Muszáj levonnom egy csillagot, mert nem igaz, hogy nem tudtak valami virágosat, vagy zöld teásat, vagy mit tudom én milyet legyártani, amitől nem érezném úgy magam, mintha 11 évesen válogatnék a Bon Bons Malizia termékek között.

Yves Rocher Fruits Noirs Fekete Gyümölcs Ajakbalzsam Fekete Gyümölcs

Yves Rocher Fruits Noirs Fekete Gyümölcs Ajakbalzsam Fekete Gyümölcs
2016. február 7.

Ajándék volt, magamtól nem vettem volna meg, de nagyon kellemesen csalódtam. Ez valahogy nem szárítja az ajkaimat, mint a málnás társa. Igaz, sötét, de akinek nem állnak jól a nude rúzsok, vagy a babarózsaszínek annak tökéletes lesz a mindennapi viselethez.

Givenchy Hot Couture EDP

Givenchy Hot Couture EDP
2016. február 7.

Azt hittem, ez a málna-virágok kombó fincsi és friss lesz, de csak egy mű "gyümöcs"-szörppel elkevert kanalas orvosság szaga csapta meg az orrom, se málna, se virágok. Idősebb hölgyeken szerintem szebben működhet, már csak az illat töménysége miatt is.

Givenchy Very Irresistible

Givenchy Very Irresistible
2016. február 7.

Rajtam olyan, mintha meg se jelenne ez az illat. Ha mégis érzek valamit, az egy igaz, hogy az ánizs miatt kicsit frissebb, de még mindig nagyon tucat virágillat. Akin tartós, és van karaktere, annak jó persze. Erre pláne igaz az, hogy bőrön kell tesztelni, szerintem.

Yves Rocher Rose Oud EDP

Yves Rocher Rose Oud EDP
2016. február 7.

Hát, én megértem a sok pozitív véleményt is, mert úgy 3 óra elteltével tényleg nagyon szép illat lesz belőle rajtam is, és a maga módján tényleg nagyon különleges az YR-hez képest. Van egyfajta gótikus jellege, poros-dohos, de csalogató antikvárium-illata, nekem a sárga lapok közé préselt virágok jutnak róla eszembe, DE. Ismétlem: 3 óra után. Mert addig viszont számomra orrfacsaróan szirupos, boros, édes, fura szagok háborúznak egymással a bőrömön, és bármennyire is különleges élmény, eléggé kellemetlen, fojtogató. Szirupos bor, én semmi rózsát nem érzek, de lehet, hogy csak orrom fejletlen hozzá, mindenesetre valami nagyon elnyomja, vagy az oud, vagy a kömény. A tartóssága viszont kiemelkedő, 12 óráig éreztem magamon. Tenni fogok vele még egy próbát, mert eléggé piszkálja a fantáziámat még mindig. Hátha másodszorra felfedezek benne valamit, ami megmentheti még.

Givenchy Ange ou Demon

Givenchy Ange ou Demon
2016. február 5.

Ez a parfüm egyszerűen fantasztikus! Rajtam először nagyon nőies, kicsit vaníliás, édeskés, de abszolút nem a gejl fajtából (a fehér kömény és a mandarin gondoskodnak erről), aztán előtűnik egy kissé férfias, nagyon karakteres illat. Nagyon szépen összerakott alkotás, minden fázisa egy különleges élmény.

Uriage Micellás Arclemosó Termálvízzel Zsíros és Kombinált Bőrre

Uriage Micellás Arclemosó Termálvízzel Zsíros és Kombinált Bőrre
2016. február 3.

Szárít tényleg egy kicsit. Utána bekenem a restructuranttal, úgy viszont szuper. Az illata nagyon tetszik, jól tisztít. Mivel a gyógyszertárban nem volt belőle, így a bioderma sensibio micellás lemosóját vettem meg, amíg nem teszteltem azt is, 4csillagot adok neki. Ha már lesz viszonyítási alapom., updateelek.