Natalie

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

O'keeffe’s Working Hands Kézkrém

O'keeffe’s Working Hands Kézkrém
2019. október 24.

Atyaég, de jó krém!!!! Igaz 10€,de megéri! Nagyon száraz kezű vagyok, nagyon ekcémás is...ez egy csodaszer! Ebben az évben ez a 2.abszolút csodaszer számomra.

Klairs Rich Moist Soothing Serum

Klairs Rich Moist Soothing Serum
2019. október 24.

Szeretem ezeket a színtelen,szagtalan szérumokat,több réteget magamra pakolok belőlük. Hidratálásból nálam sosem elég,40 felett pedig érdemes bőven. Nekem gyorsan beszívódik,picit ragacsos réteget hagy,de nem zavar,ha meg még teszek rá mást,akkor nincs ilyen jellegű gondom vele. Tetszik,h a megszokott szérumoknál nagyobb mennyiség,én ezt tartom (is)környezettudatosságnak. Pont múlt héten csesztem fel magam,most már egyre több cég(Európában) 20-22milit pakol a műanyag tubusokba,legyen az primer,alapozó stb. Had termeljünk még több szemetet,műanyagot! Had kerüljön még többe.

Klairs Supple Preparation Unscented Toner

Klairs Supple Preparation Unscented Toner
2019. október 21.

Vízhiányos bőrre remek termék. Reggel, este ezzel indítok, aztán jön a többi réteg. Gyorsan beszívódó, semmiféle réteget nem hagyó termék. Napi 2 használattal is sokáig elég. Újra veszem, de még nincs eldöntve, hogy ezt vagy a tesót.

Klairs Supple Preparation Facial Toner

Klairs Supple Preparation Facial Toner
2019. október 21.

Nagyon szerettem, az utolsó cseppig elhasználtam. Nem irritált, rendkívül jól hidratált, talán a végén picit zavarta az illóolaj a nózimat. Most az illatmentes verziót használom, de hetek óta nem tudom eldönteni, hogy ezt avagy újra azt rendeljem. Lehet csak bemesélem magamnak, de mintha ez egy hajszálnyival még jobban hidratálna.

Essence Magical.Mystical.Me. Eyeshadow Palette

Essence Magical.Mystical.Me. Eyeshadow Palette
2019. október 21.

Rég volt ilyen gagyi festék a kezemben. A matt színek használhatatlanok,engem nem zavar ha egy festék porol(főleg egy matt),de ez ha csak ráteszem az ecsetet és meg sem mozdítom,már felszedtem egy csomó anyagot. Ez nem lenne baj,de száraz az egész és a pigmentációja szinte a 0-val egyenlő. Száll a francba az egész. A fényes ,csillámos színek egy fokkal jobbak,ecsettel semmire nem lehet menni velük,az ujjunkkal felvihetőek azért. De hamar csak a képünket beterítő csillámok maradnak. Egy nagy kalap ...az egész,ami érthetetlen,mert tudtak highend minőségű festéket is gyártani már. Szerencse, hogy a termékhez feltöltött kép köszönő viszonyban nincs a valósággal, mert így kevesebben dobnak ki rá pénzt. Egy fillért nem ér!

L'Oreal Paris Karl Lagerfeld Eye Kontour Szemhéjpúder Paletta

L'Oreal Paris Karl Lagerfeld Eye Kontour Szemhéjpúder Paletta
2019. október 21.

Hm, vártam a palettát egy ideje. Csalódás. A színektől többet vártam, az állaguktól, erejüktől főleg. Nem baj, a címével majd eladják az egész kollekciót. :(

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben
2019. október 19.

Nem hittem,hogy valaha lecserélem a Biodermát. Sok sok éve azt használom,annak ellenére,hogy évről-évre magasabb lett az ára. Itt olvastam erről és be is szereztem hamar. Tökéletesen végzi a dolgát,átvette a Bioderma helyét.
Ud; hatásos,és elégedett lennék vele,ha nem esem abba a hibába,h elhiszem amit a KM INCI mutat. Nem értem miért nem flakonról töltik fel az összetevőket,vagy miért nem ellenőrzik jobban jóváhagyás előtt. Nem egyszer kiderült már,h manipulálnak összetevőlistát online feltöltve,hiszen ott hamar javítható. Nem veszem meg ha látom a valós INCIt!😤

Benefit Precisely, My Brow Pencil

Benefit Precisely, My Brow Pencil
2019. október 19.

Akartam volna spórolni,de nem jött össze. Annyi marha terméket megvettem már,de igazán egy sem vált be. Én nem szeretnék insta szemöldököt,csak egy szép természetes hatásút,vékony vonalakat húzkálni. Tetovált a szemöldököm,szálas,de alapjáraton sötét sűrű,asszimetrikusak voltak ,ezért így csaltunk,javítottunk picit a helyzeten. Az egyik picit feljebb lett csalva. A 6-os árnyalat tökéletes, nem üt el a saját "szőrszínemtől",így szinte láthatatlanul javítok a lekopott részen. A tartósságával semmi bajom,igaz nem vagyok zsíros bőrű.

Maybelline Make-Up Dream Urban Cover

Maybelline Make-Up Dream Urban Cover
2019. október 19.

A Bourjois-nak használtam egy alapozóját(city radiance 04 beige),amit nem sikerült újra vennem,ez lett helyette. Kb a végénél járok,így bátran véleményezem. Szeretem és újra fogom venni. 122 creamy beige árnyalat remekül passzol. Az augusztust végig toltam vele,plusz fényvédőt csak a hozzá vásárolt Maybelline facestudio primert (LSF30)tettem és tökéletesen beváltak. Száraz és/vagy már az ilyen trottyosodó 40eseknek ajánlom,jó kis fénye van,fedése nekem elég,színbeli eltérésekhez remekül bevált. A Missha bb-nél jobban fed. Fényvédős,enyhén festékes illata van,pillanatnyi tartóssággal. Szem alatt szoktam javarészt fixálni,néha csak egész arcon...nem mattítás céljából semmiképpen. Az artdeco színtelen púderével,ami mocsok drága,de a száraz,öregedő bőrre még soha nem találtam jobbat! Egy könnyű alapozó,észrevétlen viseletű,ehhez képest sztem marha jó a fedése. Zsíros bőrűek ne vegyék és ne is véleményezzék!😉

Zoeva Melody Szemhéjpúder Paletta

Zoeva Melody Szemhéjpúder Paletta
2019. október 5.

Palettán ennyit még nem agyaltam,kell e,nem e?! Elvileg nem,de jó döntés volt megvenni. 😁 Különleges színek,ilyenek tényleg nincsenek egy másik palettámban sem. Van nem egy Zoeva festékem már,van nagy kedvenc és van olyan is,amiben szuper színek vannak,de a minőségével nem vagyok 100%-ig elégedett,ez szerencsére valóban kiváló minőségű. Tényleg több videót,bejegyzést,véleményt megnéztem róla,így nem lepett meg némely színek állaga, sokszor olvastam porokról,h krémesek,nah ezek a fényes színek valóban krémes állagúak. Egy szín nem lesz elhasználva nálam, az alsó sor utolsó előtti sötétebb óarany . Nem tetszik és nem áll jól. A csomagolás gyönyörű, én a tükröt sem hiányolom,még az életben nem használtam palettához,festékhez tartozó tükröt! Ami feltűnt már így,h a kezemben van élőben,h a színek inkább hidegebb árnyalat felé hajlanak inkább,nem mint sok videón,fotón.