Natalie

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Benefit Precisely, My Brow Pencil

Benefit Precisely, My Brow Pencil
2019. október 19.

Akartam volna spórolni,de nem jött össze. Annyi marha terméket megvettem már,de igazán egy sem vált be. Én nem szeretnék insta szemöldököt,csak egy szép természetes hatásút,vékony vonalakat húzkálni. Tetovált a szemöldököm,szálas,de alapjáraton sötét sűrű,asszimetrikusak voltak ,ezért így csaltunk,javítottunk picit a helyzeten. Az egyik picit feljebb lett csalva. A 6-os árnyalat tökéletes, nem üt el a saját "szőrszínemtől",így szinte láthatatlanul javítok a lekopott részen. A tartósságával semmi bajom,igaz nem vagyok zsíros bőrű.

Maybelline Make-Up Dream Urban Cover

Maybelline Make-Up Dream Urban Cover
2019. október 19.

A Bourjois-nak használtam egy alapozóját(city radiance 04 beige),amit nem sikerült újra vennem,ez lett helyette. Kb a végénél járok,így bátran véleményezem. Szeretem és újra fogom venni. 122 creamy beige árnyalat remekül passzol. Az augusztust végig toltam vele,plusz fényvédőt csak a hozzá vásárolt Maybelline facestudio primert (LSF30)tettem és tökéletesen beváltak. Száraz és/vagy már az ilyen trottyosodó 40eseknek ajánlom,jó kis fénye van,fedése nekem elég,színbeli eltérésekhez remekül bevált. A Missha bb-nél jobban fed. Fényvédős,enyhén festékes illata van,pillanatnyi tartóssággal. Szem alatt szoktam javarészt fixálni,néha csak egész arcon...nem mattítás céljából semmiképpen. Az artdeco színtelen púderével,ami mocsok drága,de a száraz,öregedő bőrre még soha nem találtam jobbat! Egy könnyű alapozó,észrevétlen viseletű,ehhez képest sztem marha jó a fedése. Zsíros bőrűek ne vegyék és ne is véleményezzék!😉

Zoeva Melody Szemhéjpúder Paletta

Zoeva Melody Szemhéjpúder Paletta
2019. október 5.

Palettán ennyit még nem agyaltam,kell e,nem e?! Elvileg nem,de jó döntés volt megvenni. 😁 Különleges színek,ilyenek tényleg nincsenek egy másik palettámban sem. Van nem egy Zoeva festékem már,van nagy kedvenc és van olyan is,amiben szuper színek vannak,de a minőségével nem vagyok 100%-ig elégedett,ez szerencsére valóban kiváló minőségű. Tényleg több videót,bejegyzést,véleményt megnéztem róla,így nem lepett meg némely színek állaga, sokszor olvastam porokról,h krémesek,nah ezek a fényes színek valóban krémes állagúak. Egy szín nem lesz elhasználva nálam, az alsó sor utolsó előtti sötétebb óarany . Nem tetszik és nem áll jól. A csomagolás gyönyörű, én a tükröt sem hiányolom,még az életben nem használtam palettához,festékhez tartozó tükröt! Ami feltűnt már így,h a kezemben van élőben,h a színek inkább hidegebb árnyalat felé hajlanak inkább,nem mint sok videón,fotón.

Zoeva 110 Face Shape

Zoeva 110 Face Shape
2019. október 4.

Évekkel ezelőtt kezdtem gyűjteni a Zoeva ecseteket,szinte az összes tőlük van már,egyértelmű,h elégedett vagyok velük. Anno a RT ecseteit vettem,hát ezek szerintem sokkal jobbak. A 110-es ecsetet alapozó,BB krémhez használom,hiába több a meló vele,nagyon bevált. Mindenhova odaférek vele és nagyon vékony rétegben is tudom teríteni a festéket. Csak fekete nyéllel veszek ecsetet,ennek kizárólag az ízlésem az oka,de ebből az ecsetből vettem még egyet más színben is. Ha választanom kéne a kollekciómból,akkor 2 ecsethez ragaszkodnék. Ehhez és egy szintén Z satírozóhoz.

Gucci Mémoire D'une Odeur EDP

Gucci Mémoire D'une Odeur EDP
2019. szeptember 29.

Miért is nem vagyok meglepődve?🤔 Az értékeléseket nem olvastam még,majd Enter után,de az átlagot nézve...naná,h hülye Natinak már megint az jön be ami a legtöbb embernek nem. Végre már,éppen pont ideje,h Gucci is valami nem elvárttal,divatossal rukkol elő. Már rá sem nézek az új illatokra,és ez tart legalább 2-3 éve,de nem csak Gucciékra vonatkozik ez természetesen. A Bloom került orrom elé utoljára,amilyen megnyerő volt számomra a külseje,az illat maga iszonyatos .Nyilván,ha a számomra egyetlen abban érezhető összetevő alkalmas arra,h eltegyen láb alól. Ezek után persze félve szaglásztam újra bármit is,ezt is ajánlotta valaki. Nem értek a parfümökhöz,írni sem tudok róluk,de ez telitalálat saját részre. Érezhető jól rajtam x méteren belül,de nem hagyok nyomot x100 négyzetméteren,ráadásul tartós is. Nekem van benne valami régies,de nem öreges semmiképpen,valami más,amit nem tudok megfogalmazni.

Cacharel Gloria

Cacharel Gloria
2019. szeptember 20.

Visszasírom! A maradékot pedig őrzöm vigyázva. Cseresznyés finomság,édes,de nem cukros. Tudnám a falnak csapkodni azt, aki miatt megszűnt a gyártása. Rövid életű, de remek illat volt,még emlékszem,mikor a férjem(akkor még csak a pasim😉) egy köteg képeslappal lepett meg és a bélyeg helyén a lehúzható fólia alatt ott lapult ez a csoda
. Pár üvegcsevel elhasználtam.

Catrice Ten!Sational 10 In 1 Dream Primer

Catrice Ten!Sational 10 In 1 Dream Primer
2019. szeptember 11.

Éppen ma dobtam ki,pedig ritkán teszek ilyet. Kb 6 alkalommal adtam esélyt neki,ma betelt a pohár. A 10 ígéretből ha 3at betartana már örülnék,ezért sem szeretem az ilyen túl sokat tudó dolgokat. Egyetlen helyen van épp szárazabb folt az arcomon,sikeresen kiemelte,mintha feladata lenne,néhány tágabb pórust szintén. Érettebb bőrre elkél némi kasírozó hatás,már ami az apró mimikai ráncokat illeti,hááát itt sem jeleskedett,egyszerűen minden más alappal szebb az eredmény. Az oxidációs igéretét nem tudodm betartja e,nincs ilyen jellegű problémám egy alapozómmal sem. Hidratálást sem tapasztaltam,és a bőröm sem ragyogott ,viszont hamar beszívódott,már már sietősen kellett kennem,még sem tapadt rá rendesen az alapozóm.🤔

Essence The Blush

Essence The Blush
2019. szeptember 5.

Akár én is írhattam volna az előző véleményt. 😉 Ezt a pírt eddig 3 alkalommal használtam ugyan, de ez előzőt elfogyasztottam és tökéletesen egyetértek az előző írással. Vicc az ára a minőségéhez.

Ombia Fültisztító Pálcika

Ombia Fültisztító Pálcika
2019. szeptember 3.

Nekem jobban bejön mint a műanyag. Nyilván dob rajta a tudat is, számomra fontos dolgok ezek.
Ud:nem csak a tudat. Merevebb,biztosabb a tartása,így mint a funkcióját nézve,mint sminkelésnél ügyesebb,kézreállóbb.

Cacharel Eden EDP

Cacharel Eden EDP
2019. augusztus 24.

Bárhol,bármikor,én vagyok.Tartós,hatósugara is van rendesen,és szerencsére nem divatos.A guta megütne ha másokon is érezném. Kettesével veszem,erről az illatról szerintem soha nem tudnék lemondani.