Natalie

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

L.O.V Perfectitude Hyaluronic Serum Primer

L.O.V Perfectitude Hyaluronic Serum Primer
2019. augusztus 24.

Nagyon sok primert próbáltam már,voltak jók,csalódások,drágák és olcsóbbak. Azt hiszem,hogy még egyet sem vettem újra,ezen kívül. 3-4 használat után vettem is a tartalékot. Kinyomva egy elég híg állagú lötty lesz belőle,amit kb 12 mp alatt beszív a bőröm és egy friss,ragyogó(nem csillámos) klafa tapadós(nem ragacsos) réteget képez rajta. Néhány alapozóval kipróbáltam már,mindegyikkel remekül együttműködött,tartósabbá téve az alapozót. Nagyon nagyon jól hidratál,ha hosszabb ideig van a fejemen smink,akkor sem szárad ki a bőröm. Szemfestékekben és szemceruzában eddig is erősnek tartottam a L.O.V márkát, ez a primer is bevált. A pumpa nagyon jól adagol.
Hosszabb távon is nagyon bejön,bár jobb lenne illatmentes változatban. Vannak napok mikor zavar picit a parfüm benne.

L'Oreal Le Teint Perfect Match Alapozó

L'Oreal Le Teint Perfect Match Alapozó
2019. augusztus 24.

Az én flakonjaim nem így néznek ki. Szeretem ezt az alapozót, 2 színt használok(nyár,tél). Utálom a matt, száraz látványt, ez épp az ellenkezőjét ígéri, amit be is tart. Egész jó fedés(építhető), életteli finish-vel. Tartós is, üde is, sok sok árnyalat választék. Régóta használom, de ez az üveg a képen ismeretlen számomra.

Salthouse Totes Meer Therapie Mosakodó Krém

Salthouse Totes Meer Therapie Mosakodó Krém
2019. augusztus 24.

Én nem tusfürdőnek vettem,hanem mosakodó emulzióként kizárólag arctisztításra. Hihetetlen jó és hihetetlen rossz szagú. Elnézem neki,mert sminket,napi koszt gyengéden,de alaposan leszed,nincs bőrfeszülés,irritáció a használata után. Gazdagon krémes állag,nedves bőrön oszlatom el,kicsit kenegetem,hagyom hatni aztán leöblítem alaposan. A micellás ellenőrzés során némi spirál maradékot fedeztem csak fel,a bőröm viszont tiszta lett. Az INCI nálam nem egészen ilyen,majd jelzem.

Eveline 8In1 Total Action Intenzív Köröm Kondicionáló

Eveline 8In1 Total Action Intenzív Köröm Kondicionáló
2019. augusztus 15.

Egyet kell értenem az előző véleményezővel. Évekig használtam kisebb nagyobb szünetekkel. Ausztriában nem volt kapható,így Magyarországra jártam érte. Pár hete belebotlottam végre itt is,átszámolva többre jön ki,de nem vészes. A nagy örömnek nagy kaka lett a vége,ez nem uaz a termék. 3x próbáltam,de ez tuti nem az. Esti használattal már másnap szebben nézett ki a körmöm,de nem most.;( Ráadásul borzasztó könnyen lepattogzik,ami fentmarad,az enyhe sárgásbarna árnyalattal,megrepedezve csúfitotta a körmömet. Prrbálkoztam többször,kidobom. A régi jó dolgokból nem marad semmi!😤

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25
2019. augusztus 1.

A 23-as árnyalatot használom, a legnagyobb megelégedéssel. Tökéletes szín, a kedvenc finish, a fedése is amit szeretek. Átüt néhány "haldokló" májfolt, de úgy vagyok én, nem várok el porcelánbaba pofit. Az esetek nagy részében szem alatt fixálom csak. Az első tubusos termékem pumpás fejjel. Úgy ahogy van szeretem.

Viktor&Rolf Spicebomb for Men

Viktor&Rolf Spicebomb for Men
2019. augusztus 1.

Huhh,hát ez robbant! Férjemnek annyira nem huhh,de majd télen az lesz,különben én robbanok. Nehezen vált illatot,szereti a megszokottat,de én majd segítek neki nagyon szívesen.

MAC Pro Longwear Paint Pot

MAC Pro Longwear Paint Pot
2019. július 8.

Soft Ochre. Mindent elfed a szemhéjon,remek alap és ez aztán kihozza a maximumot a felvitt színekből.

Balea Szárazsampon Sötét Hajra

Balea Szárazsampon Sötét Hajra
2019. július 1.

Mint szárazsampon működött nálam,de eddig mindegyik amit próbáltam. Mint szárazsampon sötét hajra,egy nagy kalap .... Egyrészt nem sötét. A hajamon nem. De a nyakamon! Egy próbafülkében vettem észre,azt hittem szörnyetdöglök. Retkes voltam én, a ruhám. Kifésültem alaposan,még törülközővel is átdörgöltem a fejemet,mégis egy retek lett a nyakam tőle! Soha többé! Semmiféle színezett nem kerül többé a hajamra!

Australian Gold Botanical Sunscreen SPF50 Tinted Face Mineral Lotion

Australian Gold Botanical Sunscreen SPF50 Tinted Face Mineral Lotion
2019. június 30.

Eddig ez visz nálunk mindent. Este lemosáskor olyan érzésem van,mintha még szépített is volna a bőrömön a védelem mellett. Anno a Clinique CC krémnél volt még ilyen érzésem,de változott sajna a bőröm azóta. A színe és a "fedése" elhanyagolható az én nézetemben,ha megyek itthonról alap az alapozó,de a természetes hatásra,látványra törekszem akkor is. Tökéletes védelmet nyújt,nem folyik le az arcomról,nem irritál.Az alapozóimmal sem veszik össze,de tény,h erre teszek még egy nagyon vékony réteg primert ha festek,mert a tágabb pórusokba ül különben az alapozóm. A gyerekeimre is ezt kentem többször,ami fura lesz,ugyanis fiúk. Fociznak,világos bőrüek rengeteg anyajeggyel,anyukájuk mániákusan védi őket a naptól egész pici koruk óta. Testre évek óta Bioderma megy,nyakra és fülekre a Vichy spray,azzal minden hajlat stb befújható gyorsan. Arcukra is beváltak,de nem meccsen,mert a szemükbe folyva bizony csípnek. A fizikai kencék eddig fehérre festették őket. Ez nagyon bevált. Nem látni az arcukon,h színezett,viszont nyakra nem jó nekik,mert a mezüket megfogja,és ha világos akkor látszik. Nálunk csodaszer!

Mixa 48h Anti-Transpirant Roll On

Mixa 48h Anti-Transpirant Roll On
2019. június 28.

Kézkrémmel kezdtem a MIXA-nál,aztán illat után jött a deo. Isteni és nagyon hatásos. Emellett még sosem volt kellemetlen szagom és kimondottan örülök,h nem csak finom az illatta,hanem hosszantartó is.