Natalie

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Mixa 48h Anti-Transpirant Roll On

Mixa 48h Anti-Transpirant Roll On
2019. június 28.

Kézkrémmel kezdtem a MIXA-nál,aztán illat után jött a deo. Isteni és nagyon hatásos. Emellett még sosem volt kellemetlen szagom és kimondottan örülök,h nem csak finom az illatta,hanem hosszantartó is.

Mixa Regeneráló Kézkrém

Mixa Regeneráló Kézkrém
2019. június 28.

Most épp ez a kedvenc. Hiába van meleg,a kezemnek nem elég egy könnyed kence,ez táplál és tényleg gyorsan beszívódik. Este vastagabban kenem,szépen feltölti,kisimítja a bőrt a mancsomon reggelre. Lábamra is kimondottan hatásos. Kivételesen a parfümért sem morgok,mert olyannyira tetszik az illatta,h örömmel vettem meg a golyós,deót is a családból.

La Roche-Posay Toleriane Fluide

La Roche-Posay Toleriane Fluide
2019. június 18.

Kb 5 évig használtam,és bár marha régóta a már nem gyártják cimke van felette..azért még kb 5-6-7 flakonnal elhasználtam belőle.😁 A legjobb minimalista hidratáló volt amit használtam eddig. Már az utódja van meg,szintén minimalista INCIvel,de nem szeretem annyira.;( Mérges vagyok.

L.O.V X Hatice Schmidt Eyeshadow Palette

L.O.V X Hatice Schmidt Eyeshadow Palette
2019. június 14.

Brutálisan jó paletta,még a megjelenésekor szereztem be. Jól átgondolt színek,egyetlen egy marad használat nélkül(kék). Amúgy is alulértékeltnek érzem a LOV márkát,sztem komoly minőségű termékeket ad ki,ez a paletta is az,több másik mellett. Írom ezt úgy,h vannak "nagynevű" fesékeim is...hááát sokszor nem is értem😀. Muddi pedig remélem folytatja a sort, a Becca BG highlighter is kedvenc.

Artdeco No Color Fixáló Púder

Artdeco No Color Fixáló Púder
2019. május 19.

Na végre,hogy találtam egy terméket,ami nem dob még +10évet az öregedő bőrömre. Alapjáraton utálom a púdereket,de vannak területek ahol bizony fixálnom kell. Magamtól eszembe sem jutott volna megnézni,ott vírít a "címében", a matt szó,ez a másik amit utálok. Fényre,üdeségre vágyom. Érdekes egy termék,szinte érezhetetlen,láthatatlan,még sosem találkoztam hasonlóval sem,borzasztó finom púder,már már hihetetlen.Csalóka is,hiszen egy húzással éppen elég por kerül az arcra,ami tényleg transparent. Nem veszem észre,hogy túlságosan mattítana,az alapozós bőröm nem lesz élettelen hatású tőle,mintha valóban fényoptimalizáló lenne,mindenestre a szemem alatt nem emeli ki a ráncokat jobban,mint ahogy amúgy is látszanak.Drága mint a patika,de nagyon kevés elég belőle,szerintem jó ideig kitart nekem. A szintén kevésbé feszes bőrű nőtársaknak érdemes egy pillantást venni rá,hátha másnak is komoly meglepetés lesz!
Ud.: meggyőzőtt véglegesen! Nem szárít hosszú távon sem.Egy nagy tömött puha ecsettel a legjobb felvinni,szem alá pedig highlighter ecsettel jött be igazán,de a lényeg...olyan mintha egy műanyag lapocskát dörgölne be az ember pemzlivel,mert szinte semmi nyoma,h por kerül a szálakra. Mégis kerül és hatásos is. Azt hiszem itt kezdődik nálam a csodaszer kategória. Zsíros,kifénylő bőrűeknél nem tudom mit nyújt,de amire nekem kell arra marha jó. Végre egy termék ami a szem alatti területet tényleg csak fixálja.

Lancôme Trésor Midnight Rose

Lancôme Trésor Midnight Rose
2019. április 24.

Évek óta a téli illatom. A rózsa kevésbé,de a málna...na az jön ki rajtam erősebben,vagy a kettő kombinációja,nem tudom. Ez az illat kárpótolt engem,évekig sírtam a Cacharel Gloria után,amiből még van itthon,de csak nagyon-nagyon különleges alkalmakkor fújom. Ott a cseresznye ,itt a málna. Elvesztem tőlük. Tartósság remek,még bőrön is.

Catrice Eyeshadow Stix

Catrice Eyeshadow Stix
2019. február 27.

Negatívummal kezdem,bár lehet csak nekem az. Nem értem ezt a háromszög formát,sem az ecseteknél,sem egy szemhéjárnyalónál.🤔 Hülyeség. Maga a termék viszont remekül bevált,ugyanis mostanság gondot okoznak a por állagú festékek,mivel egyszerűen eltűnnek a szemhéjamról. Ez nem. 3 árnyalatot vettem,egy rózsaszínest,egy bordót és egy lilást szürke beütéssel. Az utóbbi a kedvencem. Nem ad brutális színeket,de legalább hétköznap sem sok. Nem szárad pillanatok alatt,így tök jól el lehet dolgozni a széleket,a színek összemosása sem okoz gondot. Aztán ha megszárad marad is ott egész nap. Fényes,de öregedő fejjel sem érzem soknak,nekem hiába mondják,h egy bizonyos kor után inkább a matt...hát én azzal vénebbnek nézek ki. A CTnál jobban bevált. Ami tetszik,h átmeneti színnel tudok matt festéket tenni a mélyítőbe,és ezzel kiegészíteni ha épp arra van kedvem. Még egy negatívum,ez jobban zavar,mint a cucc formája...a stiftek színe! Annyira nehezen különböztethető meg egymástól...lehet a szemem rossz,de minimális eltérés van a színek között,így állandóan lesem az apróbetűs árnyalat nevet. Amúgy is,sok köze nincs a valósághoz. Így érdemes kihúzogatni egyenként és kipróbálni,mert szerintem klassz színeket hoztak össze.

Remington FC1000 Reveal Arctisztító Készülék

Remington FC1000 Reveal Arctisztító Készülék
2019. február 6.

Ajándékcsomagban vettem,igaz így külön meg kellett rendelnem a masszírozófejet hozzá,de még így is megérte. Szinte minden nap használom,és kimondottan elégedett vagyok. Egy töltéssel nagyon sokáig működik,zuhany alatt sem kell vigyáznom,tényleg vízálló. Határozott javulást vettem észre a bőrömön mióta berregek vele esténként és szerencsére nem is esik nehezemre használni,egyszerűen jólesik. Remek kütyü.

Artdeco Highlighter Powder Compact

Artdeco Highlighter Powder Compact
2019. január 14.

Egy Becca (LE)highlighter volt ezidáig az abszolut kedvencem,most mégis ezért nyúlok legtöbbször. Nem is akartam megvenni,csak belepiszkáltam a teszterbe és húztam a csuklómra vele egy csíkot. A fénye,színe gyönyörű,de hát sok szép ilyen termék van a piacon.....viszont fél órás nézelődés,vásárlásgatás után és kb 10 percnyi várakozás közben a kasszánál a kabátom alól kibukkant és meglepve láttam,h meg sem kopott a ruhám ujja alatt. Futi vissza,és ha már ennyire szép és jó a highlighter,akkor a tetszetős tokot is megvettem hozzá. Építhető,bár nekem elég az egy réteg és tényleg nagyon tartós.

Cattier Bio Ajakápoló

Cattier Bio Ajakápoló
2018. január 18.

Életem legjobb ajakápolója. Néhány használattal rendbehozta a hidegtől,széltől kicserepesedett számat.Engem speciel a bio szó nem hoz lázba,nem esek hanyatt egy kis ásványi olajtól...de ez a cucc nagyon jó!