Natalie

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

L.O.V Eyettraction Magnestic Loose Eyeshadow

L.O.V Eyettraction Magnestic Loose Eyeshadow
2017. szeptember 26.

Ajanlottak,bevallaltam. Az,hogy bevalt az enyhe kifejezes. Sokszor belefutottam mar,hogy x kor utan helyezzuk eloterbe inkabb a matt szineket,cafolom.;) Nekem jol all,ha van egy kis fenye a szemfestekemnek,szinben pedig hiaba,de csak a sotetebb arnyalatok mutatnak rajtam,persze esszel hasznalva. Ranezni jo,kinyitni meg jobb,hasznalni pedig kivalo. Nem potyog, nagyon pigmentalt,egy suhintassal ott a szin,ami viszont utana mar nem igazan fokozhato,igy erdemes igencsak aprocska adaggal kezdeni. Ecsettel(tomor,de puha),fulpiszkaval es ujjal is tokeletesen felviheto,a satirozhatosaga kiemelkedoen jo. Alap nelkul is tart nagyon sokaig,nem maszatolodott,nem allt ossze csikokban. Egyes szinek kozott minimalis az elteres elso ranezesre,de az a leheletnyi is mas megis. Egy arnyalatom van ezidaig,van meg egy kiszemelt. Jo lenne belole tobb szin,konkretan egy bordos arnyalat hianyzik nekem,de ez van. Nem csillamos a vegeredmeny,femes,de nem brutal femes. Tobb hasznalat utan arra jutottam vele,nalam legalabbis ugy valt be,hogy az elso reteget,amit az ujjamal viszek fel es azon elotte letorlom egy zsepivel,majd a kivant teruletre viszem ecsettel kevesbe ovatosan. Igy erek el vele atmenetet,mert ha ez fent van,akkor fent van. Az elso szemfestek,ami az also pillasorbannelsatirozva a helyen maradt rajtam. Azt,hogy nagyon picurka mennyiseggel induljunk,azt komolyan gondolom. Ez nagyon bejott.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2017. szeptember 26.

Semmifele karos hatassal nem volt a boromre,de 3 hetes hasznalat utan sem lattam ertelmet. Egy plusz,ami inkabb csak a lelkemnek tett jot. Felvinni kellemes volt,aztan ennyi.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2017. szeptember 26.

The Ordinary csucstermeke nalam,pedig azt hittem,hogy feleslegesen rendeltem. Nincsenek hegeim,pattanasaim sem,kivancsisag volt bennem. Ettol a termektol kaptam a legnagyobb pozitiv iranyu valtozast. Olyan valtozast,amit eloszor nem tudtam volna leirni,mert csak azt lattam,hogy egyre jobban tetszik amit a tukorben latok. Egyenletesebb borfelszin,ami mint kesobb rajottem,az osszebb szukult porusokbol adodik,a kevesebb mitesszer,a finomabb bo,egyenletesebb borszin.Erkezik a kovetkezo adag,ezt a termeket nem fogom hanyagolni az esti kencezeseimbol.

Clinique City Block Sheer Oil-Free Daily Face Protector SPF25

Clinique City Block Sheer Oil-Free Daily Face Protector SPF25
2017. szeptember 12.

Evekig az E.B. fenyvedot hasznaltam a Clinique-tol,iden tavasszal tertem at erre. Ez jobb! Egyetlen napot nem hagytam ki,idojarasnak megfeleloen,hol a 25-ost,hol a 40-est kentem magamra. Meg a legnagyobb kanikalaban,eros napsutesben sem hagyott cserben,ami nalam nagy szo,pigmentfoltokkal tarkitott arcom....ha megerosodnek...haat,hosszu ido mire ujra halvanyitani tudok rajtuk. Szeretem a kiszereleset,az allagat, a hatasat es azt is,hogy a sminket tok jol tartja magan. Nem kenem sporolosan,de hamar beszivja a borom,amit ahogy eszrevettem nyugtat is. Nem zsirosit es ami a legfontosabb szamomra,hogy nem szarit.;) Amig letezik,addig maradok ennel!

Yves Rocher Nyom Nélküli Mattító Sminkalap Ajkakra

Yves Rocher Nyom Nélküli Mattító Sminkalap Ajkakra
2017. szeptember 2.

A MAC termeket hasznaltam,ezt kivancsisagbol vettem meg es nem mattitani,hanem alapnak. Nem egy egyszeru eset. Mire erre rajottem....teljesen tiszta,azaz alapozo/ajakapolomentes ajkakra kell felvinni,nagyon vekony retegben,gyakorlatilag 1-1 huzas alul,felul vekonyan. Rovid ideig varni es johet a ruzs. Sokkal tartosabb rajtam a ruzs. Ha picit is vastagabb retegben viszem fel,nah akkor kiakaszto,mert osszegyulik,osszecsomosodik az ajkakon. Sokat faragtam mar,egesz picurka,de konnyu hegyezni. Szobahomersekleten az igazi,ha huvosben vagy eppen tul hosegben tarolom,akkor jon elo,hogy nem tudom eleg vekonyan kenni. Vannak hibai,de a ruzs valoban tartosabb vele. Nem hidratal,talan mintha 1-1 ruzsom kevesbe szaritott volna. Nem olyan rossz.

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2017. szeptember 2.

Elhasznaltam mar egy uveggel,most bontottam a kovetkezot. Avene retinal maniakus vagyok,evek ota hasznalom a termekeiket,elmondhatom,hogy hozzaszokott a borom es nagyon tul kene tolnom a retinolt,hogy gondot okozzon.:) Naponta hasznalom,heti egy este kivetel,amikor is hamlasztot kenek magamra. Szeretem ezt a szerumot,annak ellenere,hogy ez a 2% ....hmmm...hat nem tudom,nem erzem erosebbnek mint az Avene szerumomat,ami persze nem jelent semmit,valoban hozzaszokhattam mar ennyi ido alatt. Hagy egy reteget a boron,de estekent engem ilyesmi nem zavar,amugy rakenve az arckrememet,teljesen jo ugy. Az Avene-t teljesen felretettem es nyilvan jo,hisz a 2.uveget bontom. A borom puha,a rancaim a kozel 42-hoz nem veszesek szerintem,de hat nyilvan nem ezen 1 uveg a "tettes". Pigmentfoljaim vannak,ezeket megfeleloen vedem a naptol,halvanyak,alig latszanak,de eltunni persze semmitol sem fognak teljesen. Nem tudom mennyi szerepe lehet ennek a szerumnak a jelenlegi helyzethet,igazan csak annyit tudok hozzatenni,hogy szeretem hasznalni. A The Ordinary termekek kozul jo par kiprobalasra kerult mar,van ami bevalt,van ami nem oszt,nem szoroz hatasban,de ez a jok koze tartozik. A csillagok szamahoz kicsit a lelkem is hozzaad.;)

InstaNatural Niacinamide Serum

InstaNatural Niacinamide Serum
2017. szeptember 2.

Nagyon kiados termek,azt hittem sosem fogy el. Hidratalasban semmi(szamomra),viszont rendkivul jol nyugtatja a bort,egy hidratalo szerummal egyutt hasznalva remek volt. Kisse ellentmondasosnak tunhet,hogy nyugtat,mert neha az elso percekben mintha kisse csipte volna a boromet,de gyanitom,hogy fugghet attol,hogy eppen mivel tisztitottam meg az arcomat. Ez az enyhe erzes csak nehany pillanatig tartott,nem ragadtam,nem fenylettem tole. Igazabol nem ereztem akkora szemmel lathato hatast a hasznalataval,hogy ujra vegyem,de nyilvan hosszu tavu hasznalattal es megelozesre kivalo lehet. Enyhen suru,tejes allaga van,a pipettas kiszereles nem rossz,bar inkabb az uvegcse oldalarol letorolve nyertem ki a kello mennyiseget,kisse surunek tartom a csepegteteshez. Nem rossz termek,de igazabol nincs olyan jellegu borproblemam,amire esetleg lathatobb valtozast hozott volna. Jo volt,de nem hianyzik.

Biorepair Zahncreme

Biorepair Zahncreme
2017. szeptember 2.

Jo fel eve hasznalom es maradok is ennel. Rendkivul erzekenyek voltak a fogaim,talan a 2.tubus vegere teljesen megszunt e problemam. Izre jo,alaposan tisztit,mindent tud,amit elvarok tole. Itt kaptam anno a tippet,hogy probaljam ki...hatarozottan elegegedett vagyok vele. Foginyverzesre is jo hatassal volt,bar arra meg a Parodontax szajvizet is hasznalom. Ok ketten tokeletes parost alkotnak nalam.

Biotherm Biosource Balm-To-Oil Deep Cleanser & Make-up Remover

Biotherm Biosource Balm-To-Oil Deep Cleanser & Make-up Remover
2017. szeptember 2.

Tokeletes. Ugyanugy,mint a Clinique ezen termeke. Szaraz,csupan sminkes arcra felkenve egy borsonyi adag,korkoros mozdulatokkal bedolgozva a borbe,pillanatok alatt feloldja a legmakacsabb alapozot,vizallo spiralt....langyos vizzel parszor atoblitve az arc tokeletesen tiszta,puha es hidratalt lesz. Most a Clinique termeket hasznalom,de ha elfogy visszaterek ehhez,de nem azert mert hatekonyabb vagy olcsobb,hanem mintha kisse higabba olvadna a kez melegetol,igy mintha leheletnyit konnyebben kenheto lenne. Erban 1-2€ a kulonbseg,de hatasra es kiadossagra egyforman nagyok jok.

Artdeco Cover & Correct Liquid Camouflage

Artdeco Cover & Correct Liquid Camouflage
2017. szeptember 2.

Siman leverte az EL ikonikus alapozojat a tronrol nalam. Brutalis fedese,amivel lehet jatszadozni bizony komolyabb borhibakra is elegendo. Nagyon nagyon vekonyan felkenve is csudiszep bort eredmenyez,poros,maszkos hatas nelkul. Viseletre sokkal kellemesebb,mint a fent emlitett vetelytars,emellett termeszetesebb borkepet is ad. Kevesbe matt,kevesbe elettelen a bor vele. Rancokban sem ul meg,mitobb ki sem emeli azokat. Ez egy nagyon eltalalt termek. A kiszerelese szinten magasan veri praktikumban az EL alapjat,egy klafa tubus,amibol az utolso cseppig es konnyeden kinyerheto a termek. Tartossaga szinten remek,talan abban egy hajszqlnyit lemarad a masiktol,de 8-10 orat gond nelkul a helyen marad,tobb nekem nem kell. Hosszabb tavu hasznalatnal orommel tapasztaltam,hogy szinte eszrevetlen viselet es a boromet minimalisan sem szaritja ki. Szinben szinten sikeresebb volt a borom arnyalatahoz leginkabb passzolo szint megtalalnom. Erdemes egy pillantast vetni ra,nekem az ev alapozoja.