natasha

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Revlon Uniq One 10 Az Egyben Regeneráló Kúra Minden Hajtípusra

Revlon Uniq One 10 Az Egyben Regeneráló Kúra Minden Hajtípusra
2018. szeptember 18.

Ez tényleg tud valamit. Soha semmitől nem volt ilyen puha,egészségesnek kinéző hajam.Pedig egyáltalán nem az.Sokáig gondolkodtam,hogy megvegyem e,mivel nem adtam még ki ennyi pénzt egy hajápolóért,de ez nagyon megéri.Teljesen más,mint az eddig drogériában vásárolt hajtermékek.A hajam vége állandóan sprőd és drótszerű volt. Úgy éreztem,nem segít más,csak az olló. És akkor jött ő. Mintha a fodrásztól jöttem volna. Nincs szálkásodás,a hajam vége szögenyenes,nem győzöm tapogatni,semmitől nem volt ilyen puha a hajam mint most.Amit kifogásolok,ahogy rajtam kívül egy páran,az a túl erős illat. Szeretem az illatát,de nem kellett volna ennyire túlzóan illatosra csinálni. Konkrétan más illatokat is elnyom rajtam,ami zavaró,úgyhogy emiatt csak 4.

Max Factor Miracle Match Foundation

Max Factor Miracle Match Foundation
2018. július 29.

Az árnyalat passzol,kicsit folyékony,a zsíros bőrömet annyira nem fényesíti. Közepesen fed. A pattanásokra még plusz korrektort rakok,hogy elfedje. Egyébként egész jó alapozò lenne,viszont fél nap után a homlokomnál foltos lesz,mintha beszívná a bőröm. Az arcom többi részénél ilyet nem tapasztalok. A pumpás verzió jó ötlet. Elhasználom,mert annyira nem katasztrófa,de többet biztos nem veszek.

Playboy Endless Night

Playboy Endless Night
2018. március 3.

Jó kis nőies illat,olcsó volt,elfújkálom mivel rajtam abszolut nem tart semedig se. De tényleg,bosszantó,hogy pár perc után tovatűnik. Ezért én csak 2 csillagot tudok adni.

Rival de Loop Anti Age Ápoló Kapszulák

Rival de Loop Anti Age Ápoló Kapszulák
2018. január 20.

Akciósan vettem kiváncsiságból,annyira nem nyűgözött le. Túl erős zavaró illata van,nem szívódik be normálisan. Nagyon folyós csepegős állaga van. Túlzottan száraz bőrűeknek jó lehet,az én arcomnak túl sok.

Micellás Lemosó Száraz, Érzékeny Bőrre

Micellás Lemosó Száraz, Érzékeny Bőrre
2018. január 20.

Zsíros,de érzékeny bőrömön nem rontott,de nem is javított rajta. Szemre természetesen nem használom. Két darab vattát átitatok ezzel és leszedi az egész napos mocskot.A bőrömet nem szárítja,egész puha lesz. Szépek az összetevők.Még nem tudom,hogy újra veszem e,mert elcsábultam a Mixa felé,ha az nem válik be maradok ennél.

Fa Coconut Milk Tusfürdő

Fa Coconut Milk Tusfürdő
2018. január 14.

Szeretem én is.Pont jó az állaga,nem folyik ki a kezeim közül,kellemes,nem bántó illata van. Szeretek vele fürdeni. A bőrömet mostanában minden szárítja,köztük ez is szóval nem vonok le pontot érte. Szerencsére sokszor akciós a Rossmannban,így mindig a nagyobb kiszerelést hozom haza.

Fa Winter Love Coconut Kiss

Fa Winter Love Coconut Kiss
2018. január 14.

A flakonban tetszett az illata,bőrre kenve azonban fullasztó,furcsa műanyagszaga van és hiába sűrű,gyorsan fogy.

Lee Stafford Szárazsampon

Lee Stafford Szárazsampon
2018. január 13.

Az itteni vélemények olvasása nélkül vettem meg akciósan a terméket. Hiba volt. Az illata túl erős elnyom bármilyen parfümöt.Fújtam egy raklappal,de nem szívta fel a zsírt,ugyanolyan zsíros maradt,pedig nem is volt katasztrofális a helyzet.2ezerért jobbat várna az ember.

CV Cadea Vera Pattanások Elleni Stift

CV Cadea Vera Pattanások Elleni Stift
2017. december 24.

Nem szoktam alapozózni,ha van bőrhibám,vagy pattanásom ezt szoktam használni. A legsötétebb Honey árnyalat is picit világos,de szépen beleolvad a bőrbe. A pattanás gyógyulását elősegíti. Meg vagyok elégedve. Kb egy éve megvan és még nem fogyott el.

Varga Gyógynövényes Sampon

Varga Gyógynövényes Sampon
2017. december 23.

Első flakon végére érek,rettenetesen szétszárította a hajam,viszont a hajam hullását megszüntette. A fekete hajfestéktől is hullik a hajam,marék hajakat tudtam kiszedni minden fésülésnél. Mostmár csak pár szálat elvétve találok. Sajnos az a hátránya,hogy a balzsamozás,hidratálás ellenére is csúnya száraz a hajam vége,és emiatt abba kell hagynom a használatát.