Naturbella

Regisztráció dátuma: 2017. június 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. június 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Vitamin Sonnenmilch Bio-Mandarine SPF30

Alverde Vitamin Sonnenmilch Bio-Mandarine SPF30
2021. június 19.

Kellemes illata van, az árához képest elég nagy kiszerelésű. Hígabb, mint az Alterra 50 faktoros (kipróbáltam egy kisebb kiszerelést), sem a gyerekeim, sem én nem leszünk tőle "meszelt falak". Abszolút jól véd, nem égett le egyikünk sem, pedig egész nap pancsoltak, én pedig napoztam. 🙂

Alverde Naturkosmetik CC-Krém Perfekter Teint, FF6 UV-Védelemmel

Alverde Naturkosmetik CC-Krém Perfekter Teint, FF6 UV-Védelemmel
2021. június 19.

Hát végre!!
Imádtam az ALVERDE COLOR & CARE 2IN1 ALAPOZÓ-t, ami valójában nem volt véletlenül sem alapozó, sokkal inkább egy lightos, egységesítő cc krém. Nem gyártják már sajnos egy ideje, de most, pont ma bukkantam rá erre az újdonságra, ami tökéletesen ugyanaz! :)
Istenien kellemes az illata és könnyedén krémes, szépen egységesít, miközben nem nehezíti el a bőrt, hagyja lélegezni. 🙂

Alterra Arclemosó Tej Anti Age

Alterra Arclemosó Tej Anti Age
2019. augusztus 2.

Minden este ezzel mosom le a sminkem, ezt a feladatot tökéletesen ellátja. Az esti rutin része már. Krémes állagú, kellemes illatú, egyáltalán nem zavaró. Szeretem.

Alterra Anti Age Szemránckrém Orchidea (régi)

Alterra Anti Age Szemránckrém Orchidea (régi)
2019. augusztus 2.

Nem tudom mennyire anti age valójában, de jól hidratálja a szemkörnyéket. Nekem legalábbis. Reggel és este is használom, már a napi rutin része. Kifejezetten szeretem, hogy utána picit ragadósabb a bőröm. Ilyenkor elhiszem, hogy hat. Akkor is, ha nem. :) Szeretem.

Alterra Anti-Age Szérum Orchidea (régi)

Alterra Anti-Age Szérum Orchidea (régi)
2019. augusztus 2.

Nyárra kiváló nappalra és éjszakára is. Nem kívánja a bőröm most a testes krémeket, ezért kipróbáltam ezt. Tökéletes! Nekem kifejezetten tetszik, hogy picit ragadósabb tőle az arcom, mert ilyenkor azt képzelem, hogy hat. Akkor is, ha nem. :) Szeretem.

Alverde Kipirosodás Elleni Alapozó

Alverde Kipirosodás Elleni Alapozó
2018. július 7.

Lelkesedve vettem meg, mert az orcáim kipirosodásra hajlamosak (ezért felesleges pirosítanom, úgysem látszik), illetve gyönyörű karikáim vannak a szemem alatt. Egy itteni hozzászólásban olvastam, h vki a szeme alá használja. Nna. Kipróbáltam mindenhogy..

Az orcáimra egyszerűen nem működik - ha erre viszek fel alapozót, vagy akár csak egy kis púdert, már azonnal le is jön.. szóval most komolyan. Hogy csináljátok???

A szemem alatti karikákra valóban jó, persze kell rá a púder, de azt vettem észre, h néhány alkalom után kiszárította a bőrt.

Szóval egyelőre nem vagyok elragadtatva a terméktől, pedig nagyon szeretném szeretni..

Dr. Hauschka Szemhéjpúder Paletta

Dr. Hauschka Szemhéjpúder Paletta
2018. július 7.

Ritkán használom, ezért igazán sokáig elég. Leginkább csak hűvös időben, mikor nem folyik le rólam.
A színek tartósak, jól kombinálhatók, de több pozitívumot nem tudok.
Nekem porosodik, ami pedig az árát illeti.. találtam olcsóbb natúrkozmetikumot.
Egyedül a bőrszínhez igazodó púder éri meg, szerintem.

Alverde Fixierendes Spray

Alverde Fixierendes Spray
2018. július 7.

Szeretem, teszi a dolgát!
Nem sminkelem magam erőteljesen; csak korrektort és púdert teszek a szemem alá, illetve szempillaspirált. Csak a spirál miatt kezdtem használni, mert mindig és mind lepergett. Viszont a fixálóval nem! Ez pedig csodával határos! :)
Az illata száradás után már nem is érződik, de engem egyébként sem zavar.

Alterra Baby 2in1 Dusche & Shampoo

Alterra Baby 2in1 Dusche & Shampoo
2018. július 7.

Imádom és a lányaim is! Kellemesen tisztít, krémes és az illata is csodás! Samponként is ezt használom nekik, sem koszmójuk, sem korpájuk, sem kezeletlen hajuk nincs tőle.
Nálunk sokáig elég, mert adagolóba öntve hab lesz belőle, de így is tökéletesen teszi a dolgát.
Olajával együtt aranyat ér!

Avon Pur Blanca

Avon Pur Blanca
2017. november 12.

Kb. 3 éve nem használtam már parfümöt a gyermekeim születése miatt, viszont most annyira elkezdtem vágyakozni egy kis illat után, hogy sorra próbáltam mindent, hátha megtalálom az Igazit. Lágy, kellemes, nőies tisztaságillatot akartam és egy idő után azt vettem észre, hogy mindben ezt keresem. Páromnak is tetszik és én is jól érzem magam benne. Csínján kell bánni vele, mert valóban szúrós lehet, ha túl sok. 1, esetleg 2 fújás épp elég. :)
Ez az én illatom, bárhol feismerem.