Naturbella

Regisztráció dátuma: 2017. június 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. június 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Alterra Arclemosó Tej Anti Age

Alterra Arclemosó Tej Anti Age
2019. augusztus 2.

Minden este ezzel mosom le a sminkem, ezt a feladatot tökéletesen ellátja. Az esti rutin része már. Krémes állagú, kellemes illatú, egyáltalán nem zavaró. Szeretem.

Alterra Anti Age Szemránckrém Orchidea

Alterra Anti Age Szemránckrém Orchidea
2019. augusztus 2.

Nem tudom mennyire anti age valójában, de jól hidratálja a szemkörnyéket. Nekem legalábbis. Reggel és este is használom, már a napi rutin része. Kifejezetten szeretem, hogy utána picit ragadósabb a bőröm. Ilyenkor elhiszem, hogy hat. Akkor is, ha nem. :) Szeretem.

Alterra Anti-Age Szérum Orchidea

Alterra Anti-Age Szérum Orchidea
2019. augusztus 2.

Nyárra kiváló nappalra és éjszakára is. Nem kívánja a bőröm most a testes krémeket, ezért kipróbáltam ezt. Tökéletes! Nekem kifejezetten tetszik, hogy picit ragadósabb tőle az arcom, mert ilyenkor azt képzelem, hogy hat. Akkor is, ha nem. :) Szeretem.

Alverde Kipirosodás Elleni Alapozó

Alverde Kipirosodás Elleni Alapozó
2018. július 7.

Lelkesedve vettem meg, mert az orcáim kipirosodásra hajlamosak (ezért felesleges pirosítanom, úgysem látszik), illetve gyönyörű karikáim vannak a szemem alatt. Egy itteni hozzászólásban olvastam, h vki a szeme alá használja. Nna. Kipróbáltam mindenhogy..

Az orcáimra egyszerűen nem működik - ha erre viszek fel alapozót, vagy akár csak egy kis púdert, már azonnal le is jön.. szóval most komolyan. Hogy csináljátok???

A szemem alatti karikákra valóban jó, persze kell rá a púder, de azt vettem észre, h néhány alkalom után kiszárította a bőrt.

Szóval egyelőre nem vagyok elragadtatva a terméktől, pedig nagyon szeretném szeretni..

Dr. Hauschka Szemhéjpúder Paletta

Dr. Hauschka Szemhéjpúder Paletta
2018. július 7.

Ritkán használom, ezért igazán sokáig elég. Leginkább csak hűvös időben, mikor nem folyik le rólam.
A színek tartósak, jól kombinálhatók, de több pozitívumot nem tudok.
Nekem porosodik, ami pedig az árát illeti.. találtam olcsóbb natúrkozmetikumot.
Egyedül a bőrszínhez igazodó púder éri meg, szerintem.

Alverde Fixierendes Spray

Alverde Fixierendes Spray
2018. július 7.

Szeretem, teszi a dolgát!
Nem sminkelem magam erőteljesen; csak korrektort és púdert teszek a szemem alá, illetve szempillaspirált. Csak a spirál miatt kezdtem használni, mert mindig és mind lepergett. Viszont a fixálóval nem! Ez pedig csodával határos! :)
Az illata száradás után már nem is érződik, de engem egyébként sem zavar.

Alterra Baby 2in1 Dusche & Shampoo

Alterra Baby 2in1 Dusche & Shampoo
2018. július 7.

Imádom és a lányaim is! Kellemesen tisztít, krémes és az illata is csodás! Samponként is ezt használom nekik, sem koszmójuk, sem korpájuk, sem kezeletlen hajuk nincs tőle.
Nálunk sokáig elég, mert adagolóba öntve hab lesz belőle, de így is tökéletesen teszi a dolgát.
Olajával együtt aranyat ér!

Avon Pur Blanca

Avon Pur Blanca
2017. november 12.

Kb. 3 éve nem használtam már parfümöt a gyermekeim születése miatt, viszont most annyira elkezdtem vágyakozni egy kis illat után, hogy sorra próbáltam mindent, hátha megtalálom az Igazit. Lágy, kellemes, nőies tisztaságillatot akartam és egy idő után azt vettem észre, hogy mindben ezt keresem. Páromnak is tetszik és én is jól érzem magam benne. Csínján kell bánni vele, mert valóban szúrós lehet, ha túl sok. 1, esetleg 2 fújás épp elég. :)
Ez az én illatom, bárhol feismerem.

Alterra Fénysampon Barackkal és Búzával

Alterra Fénysampon Barackkal és Búzával
2017. október 29.

Az első flakon tetszett. Vettem is belőle még kettőt, hogy tuti elég legyen - a kislányom is ezt használja.
Hiba volt! Már az elsőnél is viszketett picit a fejbőröm, de mindig másra fogtam. Most már viszont korpás is lettem!! A nyakamon maradt így, de majd kézmosónak jó lesz.
Az itteni Rossmannban csak ez kapható, úgyhogy visszatérek az Alverdére. Nem is tudom miért váltottam..

Alverde Mandula-Argán Hajolaj

Alverde Mandula-Argán Hajolaj
2017. október 29.

Nekem ez abszolút bevált minden téren!

Az illata kellemesen citrusos, ami a nyári forróságban kifejezetten frissítő volt, szerintem a hűvösebb időben is tetszeni fog - a tömény édes zavarna.

Hatásában is kiváló! Tény, h száraz hajra, hajformázás után óvatosan kell bánni vele, de teszi a dolgát, nem száll és nem sprőd a hajam. Tényleg csak egy pumpálásnyit nyomok a tenyerembe, összedörzsölöm a másikkal, h azon is legyen, az ujjvégeken is és óvatosan, csak a hajvégeket, illetve a problémásabb részeket érintem.

Kislámyom (2,5 éves) haját is be szoktam kenni vele, mosás előtt. Erős szálú, hullámos, dús és sprőd haja van, mind tőlem. :) hajat mosni viszont utál, így a balzsamozás ki van zárva. Ezért bekenem neki mosás előtt, kicsit rajta marad, majd samponozás és sokkal-sokkal puhább, illetve fényes hajkoronája lesz megszáradva. ;) (Nem zsíros kinézettel)