naturefun

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Occitane Divine Eyes

L'Occitane Divine Eyes
2019. szeptember 14.

Új szemkrémet kerestem, több tesztert kaptam és nagyon megkedveltem néhány nap alatt. Nem bántam meg, könnyű krém, frissíti a szemkörnyéket és egész nap hidratálja, illata friss és diszkrét. Többet kipróbáltam, csak ez győzött meg, szerintem kitartok emellett. A márka termékeit szeretem, de kicsit túlárazottak, ez viszont végre megéri az árát:)

Update: Nemsokára elfogy, újravevős:)

Update 2018 június: másfél éve használom, a legjobb termék. Az ára kicsit borsos, de muszáj megvenni, mert valóban látványos az eredmény.

Update 2019 szeptember: Azóta is ezt használom. Próbáltam mást, de még mindig ez a legjobb.

Phi Jasmine Green Tea Kollagén Booster Fluid Peptidekkel

Phi Jasmine Green Tea Kollagén Booster Fluid Peptidekkel
2019. szeptember 14.

Egy üveggel használtam el, most vettem újra. Gondoltam kipróbálom, de nagyon kevés terméket tudok a bőrömön elviselni, ezért nem sok bizodalmam volt benne, de a másik márkájú nappali krémemet már nem gyártják, így keresnem kellett valamit. A márka egyéb termékeit nem próbáltam még. Már az első használat után kellemesen meglepődtem, gyorsan beszivodik, az állaga kellemesen lágy, egy pumpálásnyi bőven elég. Az arcom egyszerűen felragyogott tőle, élettel teli lett, a nap végére sem csillogott a T vonal. Maradok egyelőre ennél, nekem nagyon bejött.

Perspirex Izzadásgátló Roll-On

Perspirex Izzadásgátló Roll-On
2019. szeptember 14.

4 hete használom 3-4 naponta, az első héten sem mertem gyakrabban. Valóban hozza, amit ígér, még így is tökéletes, egy pár percig viszket, de aztán az is elmúlik. VISZONT! 3 napja mindkét hónaaljamban hatalmas, kb 2cm-es, fájdalmas dudor nőtt a bőr alatt, olyan, mintha begyűlt volna. Azóta nem használtam, nem nyúltam a puklikhoz és sima stiftet sem kentem rá. Kezd gyógyulni, de most elvesztettem a bizalmat. Tudtuk, hogy nem natúr termék, nyilván, de erre nem számítottam. Még teszek egy próbát vele, mert valóban sokat segít, meglátjuk...

Blanx White Shock Instant White Fogkrém

Blanx White Shock Instant White Fogkrém
2019. március 3.

Semmit nem ér ellenben a másik Blanx termékkel, a barna feliratos Stain removal-lel.

Marion Aloe & Keratin Hajszínező Sampon

Marion Aloe & Keratin Hajszínező Sampon
2019. március 3.

Nem folyik.😊 Tipp: Elolvastam a hozzászólásokat, mindenki azt írta, hogy túlságosan folyik. Hajmosás után 20 percig törölközőbe csavartam a hajam, majd egy gumikesztyűvel, a kádba hajolva bedörgöltem. Vizes kézzel oszlattam el egyenletesen, zuhanysapka és egyáltalán nem folyt ki alóla 40 percig. Középvörös, festett, szőke melírozott hajamat szépen befogta, még nem tudom, hogy hány mosást bír.

Syoss Lighteners

Syoss Lighteners
2019. február 24.

6.42 , vöröses barna hajfestéket használok, erre csináltam házilag melírt a 13-5 színből a festés után 4 nappal - tehát lenövésem nem volt. 30 perc alatt szépen leszívta, de sárga lett, illetve némelyik tincs töve narancssárga. Nem vagyok fodrász, biztos valamit rosszul csináltam, de nem bántam meg, mert jól látható melírom lett. Vettem egy Syoss meleg barna bemosót, amit az egész hajamra feltettem és a végeredmény olyan lett, mint amit elképzeltem. Ezt a szőkítőt biztos nem merném egész hajra feltenni, nagyon rizikós, hogy szép egységes lesz. 4 csillag a sárga szín miatt.

Syoss Color Toner Hajszínező

Syoss Color Toner Hajszínező
2019. február 24.

Pozitív meglepetés! Majirel 6.42 festett alapszínem van, ami nagyon szép, de most festés után házilag tettem bele melírt Syoss szőkítővel, a több sárga csík miatt az egész hajamnak egy kopott sárgás színe lett. Ismét ráfesteni nem akartam, ezért vettem egy warm brunette színt ebből a bemosóból, de sokat nem vártam tőle. Syoss terméket és úgy általában drogériában kapható terméket nem használok, mindent a fodrász kellékekestől szerzek be, sampont és balzsamot is. Követtem a leírtakat, hajmosás, majd 20 percig a hajon. Vékony szálú, de sok hajam van közepes bobra vágva, 1/3 tubust használtam el, de kevesebb is elég lett volna. Gyönyörű meleg barna, egyáltalán nem sötét szín lett az eredmény! Az alapszínemben van vörös, szerencsére az megmaradt, viszont a citromsárga melír csíkok szép világos barnák lettek. Kár, hogy le fog jönni a mosással, jó lenne egy ilyen színű festéket találni. A színe egyenletes, a hajam csillogó, és olyan puha, mint még soha. Még a melírozott, sárga kiszárított tincsek is. Holnap veszek öt tubust, mert minden jó cucc eltűnik a polcokról, amikor rátalálok😊

Kallos Spa Vitalizáló Tusfürdő Brazil Narancsolajjal

Kallos Spa Vitalizáló Tusfürdő Brazil Narancsolajjal
2018. november 27.

Nem habzik és furcsa az állaga. Sajnos a nagy kiszerelésű, pumpásat vettem, senki nem használja, úgyhogy valószínűleg kuka. Erre igaz, hogy olcsó húsnak..

Blanx Intensive Stain Removal

Blanx Intensive Stain Removal
2018. november 27.

Két éve használom, ha fogyóban van inkább veszek, mert nem mindig lehet kapni. Az ezüst és a kék nekem semmit nem használ, ez látványosan fehérítő. Kevés is elég belőle, az íze kellemes. Elektromos fogkefét el sokkal fehéren a fogam, mint hagyományossal.

Sensodyne Repair & Protect Fogkrém

Sensodyne Repair & Protect Fogkrém
2018. június 10.

Nekem fájt a fogam tőle, már a fogmosás közben is, utána érzékennyé tette hidegre, melegre. Nem értem, nem érzékenyek a fogaim, inkább erősítés miatt vettem meg. A család többi tagja is kipróbálta és ugyanezt tapasztalták, úgyhogy repült a kukába. Csupa jót ígér, nem értem mi lehetett a gond.