Best of Beauty 2019

Nayame

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Cattier Bio Friss Lehelet Fogkrém

Cattier Bio Friss Lehelet Fogkrém
2019. május 16.

Sajnos nekem ez a termék nagyon nem jött be. Alig habzik, de ezt aránylag könnyen megszoktam, az viszont nagyon zavaró, hogy a szokásos adag duplája is kevés ahhoz, hogy tisztának érezzem a fogaimat (pedig rendben vannak). Az árára nem emlékszem, de nem volt olcsó. Egyedül azért adok két pontot, mert számomra semleges az íze, nem mar úgy, mint a legtöbb mentolos fogkrém. Biztosan nem veszem újra.

Clarins Habzó Arctisztító Normál vagy Kombinált Börre

Clarins Habzó Arctisztító Normál vagy Kombinált Börre
2018. október 1.

Csomag részeként jutottam ehhez a termékhez, és kicsit többet vartam tőle. Az illata nekem kellemes, nem érzem túl intenzivnek. Nagyon kevés kell belőle, úgyhogy a 30ml-es kiszerelés (nekem ilyen van) hónapokig elég. Sajnos az én bőrömet szárítja, a szememet csípi is, ráadásul a sminkkel sem boldogul túl jól, pedig nem sminkelek erősen. Valószínűleg nem veszem ujra.

Yves Rocher Kókuszdió Kézápoló Krém

Yves Rocher Kókuszdió Kézápoló Krém
2018. szeptember 29.

Ebből a kezkrem fajtából ezt és a mangosat használom. A praktikus kiszerelest nagyon szeretem, és azt is, hogy gyorsan felszivodik. Sajnos a mangoshoz hasonlóan ez sem hidratál túl jól, viszont az illata sokkal kellemesebb. Az ára miatt viszont itt is csak 3*-ot adhatok, alapvetően van ennél jobb termék a piacon.

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém
2018. szeptember 29.

Szeretem ezt a kis krémet. Táskában hordani praktikus a kis kiszerelése, nagyon klassz, nem tolakodó az illata, és gyorsan beszivja a bőröm. Télen nem árt, ha van mellé egy hatékonyabb kezkrem is, de napkozbeni egyszer-ketszeri használatra tökéletes.
UPDATE: sajnos a hidratáló hatása mégsem túl meggyőző, egy erős közepes kezkremnek mondanám, ahhoz viszont nem túl olcsó, úgyhogy sajnos lepontoztam.

Yves Rocher Plaisirs Nature Kávébab Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Kávébab Hab- és Tusfürdő
2018. szeptember 29.

Nagyon klassz illata van, hűvösebb reggeleken egy jó kávé után szeretek ezzel zuhanyozni, de az 5*-ot valahogy mégsem erdemli ki nálam. Nekem kicsit sűrű az állaga, cserébe lassan fogy, ezért az árát nekem megeri. A bőrömet nem szárítja, bar az is igaz, hogy nem ezt használom minden zuhanyzashoz. Az osszetevoi között lehetne kevesebb 'narancssárga', ezért csak 4*-ot érdemel tőlem.

Vichy Purete Thermale Lotion Micellaire

Vichy Purete Thermale Lotion Micellaire
2018. szeptember 29.

Termekmintat próbáltam ebből a micellas vízből, amit a kis kiszerelese miatt utazasokra vittem magammal, ezért napi hasznalatrol nincs véleményem. Így alkalmanként használva különösebb gondom nem volt vele, talán kicsit szárított. Az illata nekem nek zavaró. 3*-nal többet viszont nálam nem érdemel, mert az összetevői lehetnének egeszsegesebbek, ráadásul a tisztító hatasa sem az igazi. Vékony reteg alapozót es nen vízálló spiralt is nehezen hoz le. Nem hiszem, hogy meg fogom vasarolni.

Pupa Foundation Brush

Pupa Foundation Brush
2018. augusztus 25.

Nagyon klassz ecset, az alapozó sokkal szebben fed, mint simán kézzel felkenve. Pár hete használom csak, ezért a tartossagarol nem tudok velememyt alkotni, de eddig egyetlen szál se hullott ki. Egyelőre teljesen elégedett vagyok vele.

Cedralex Frissítő Lábápoló Krém

Cedralex Frissítő Lábápoló Krém
2018. július 31.

Nagyon örültem ennek a termekmintanak, mert mostanában elég gyakran érzem nehéznek a lábaimat és kezdődő visszeres problémam is van. Az első próba kellemes volt, a krém gyorsan beszívodott, nem maradt ragacsos a bőröm, az illata is friss nyárias, ráadásul valamennyire hűsít is, de... ennyi. Semmilyen extra hatást nem vettem észre, ráadásul ennél olcsóbban is be lehet szerezni hatekonyabb krémet akár visszeressegre, akár hűsítőnek.

Pupa Firming Mask

Pupa Firming Mask
2018. július 9.

Első ilyen típusú maszkom, és kellemesen csalódtam. Kellemes, nem tolakodó illatú termék, az egyébként érzékeny bőröm jól viselte. Kb 20-25 percig volt fent, és kellemes érzés maradt utána, a bőröm puhább lett, és hidratáltabbnak tűnt,még másnap is éreztem a hatását. Számomra két negatíuma van: az arcomra nem illeszkedett tökéletesen, a formáján lehetne picit alakítani, pl a szem és száj körül elég nagy a lyuk, illetve az ára rendszeres használatra kicsit borsos. Ezért 4*-ot adok, egyébként valószínűleg veszek még belőle.

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Feuilles De Verveine

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Feuilles De Verveine
2018. július 1.

Nagyon akciosan jutottam hozzá ehhez a termékhez, ugy voltam vele, hogy ennyi pénzért meger egy próbát, és nem bántam meg. Az illata kellemes, amugyis nagyon szeretem a verbenat. Az üvege túl nagy ahhoz, hogy magammal cipeljem, az illata viszont nem elég tartós, ezért egész napra ez kevés annak, aki szereti az illatfelhot. A bőrömet nem irritalja. Teljes áron draganak tartom, de akciósan lehet jövőre is megveszem.