nayliey

Regisztráció dátuma: 2015. október 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Body Shop Black Musk Night Bloom EDT

The Body Shop Black Musk Night Bloom EDT
2019. szeptember 19.

Régóta kerestem azt az illatot, ami már az első perctől kezdve magához édesget, hát hölgyeim és úraim megtaláltam. IMÁDOM. Egy csillagot azért veszettett, mivel az illata akármennyire is magával ragadó, nos hát a tartossága annyira rettenet.

Catrice Ultimate Matt Lipstick

Catrice Ultimate Matt Lipstick
2018. július 26.

Nagyon szép színei vannak, a legjobb matt rúzs amivel eddig találkoztam. Felvitele egyszerű, nem folyik/maszatolódik szanaszét. Rendkívül szeretem a Catricet <3

Manna Luffás Bőrradír

Manna Luffás Bőrradír
2018. július 1.

Nagyon szeretem az illatát. Tény, higy sokáig elég, de ennyi pénzért megtudnam csinalni magamnak akár bio összetevőkből is, és ez a baj, hogy ilyen irreális ára van. :( de nem csak ennek hanem minden Manna termének.

Organic Shop Tökéletes Selyem Beauty Tusfürdő Bio Lótuszkivonattal és Shea Vajjal

2018. július 1.

Kellemes illata van, remek osszetevok. Nekem kifejezetten tetszik, hogy ilyen adagolo fejes. 😊

Catrice Art Couleurs Eyeshadow

Catrice Art Couleurs Eyeshadow
2018. június 16.

Jo az allaga, szep az eredmeny felkenve, nem tunik el nap vegere, jol mutat a tus vonal alatt. Raadasul csillogos amire nagyon ramentem mostansag 😊

Catrice Brown Collection Nail Lacquer

Catrice Brown Collection Nail Lacquer
2018. június 16.

Nagyon szep szin, csillamos is, mostansag ez a maniam, imadom a markat, allat kiserlet mentes. Nincs mas amit hozza fuznek 🐰

Catrice Spectra Light Effect Körömlakk

Catrice Spectra Light Effect Körömlakk
2018. június 16.

Nagyon tetszenek! Annyi baj van vele hogy sok reteg kell h igazan jo legyen, ez altal hamarabb lepattog de meg igy is megerte nekem 😱

Catrice The Fresh Nude Collection Eyeshadow Palette

Catrice The Fresh Nude Collection Eyeshadow Palette
2018. június 16.

Imadom ezt a markat, ezen a palettan is olyan szep szinek vannak, kicsit csillogos is ami a kedvencen 😊 raadasul allatkiserlet mentesek 🐰

Himalaya Botanique Whitening Complete Care Borsmentás Fogkrém

Himalaya Botanique Whitening Complete  Care Borsmentás Fogkrém
2018. június 16.

Regota kerestem mar normalis fluorid mentes fogkremet, es ratalaltam erre a csodara, dupla annyi van benne mint egy atlag fogremben es nagyon jok az ossszetevoi, kellemes izt hagy maga utan. Es allatkiserlet mentes 🐰

dr. Organic Sampon Marokkói Bio Argán Olajjal

dr. Organic Sampon Marokkói Bio Argán Olajjal
2018. június 16.

Kivalo osszetevok, kellemes illat, jol tisztit, sokaig eleg, sok olaj van benne megsem zsirosit. El se hiszem. Kedvencen lett, a markaval egyutt.😊 raadasul allatkiserlet mentes +pont