nba

Regisztráció dátuma: 2014. július 7.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. július 7.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Narciso Rodriguez For Her EDP

Narciso Rodriguez For Her EDP
2016. április 30.

Az első fél órában valóban harsány, de utána nagyon finom virágos-pézsmás, igazán nőies illattá változik.

Isehan Sunkiller Baby Milk SPF45

Isehan Sunkiller Baby Milk SPF45
2015. október 31.

Nagyszerű fényvédő, könnyű, tejes az állaga, teljesen mattra szárad. Nagyon jól nyugtatja a bőrt, gyulladásra hajlamos bőrűeknek alapdarab lehet.

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)
2015. július 1.

Elhasználtam 2 flakonnal, az elején jó volt, hidratálta, nyugtatta a bőrömet. Most valahogy már nem csinál semmit, nem érzem a hűha hatást, olyan se nem jó, se nem rossz kategória. Nem veszem újra.

Mizon Hyaluronic Acid 100

Mizon Hyaluronic Acid 100
2015. június 16.

Nagyszerű szérum, én reggel fényvédő alá kenem, mellette nincs szükség más hidratálóra, egész nap rugalmas, feltöltött a bőröm tőle.

Guerlain La Petite Robe Noire

Guerlain La Petite Robe Noire
2015. június 16.

Nem értem, miért ennyire megosztó illat, az én orromnak nagyon finom, igazi Guerlain remekmű. Igaz inkább téli illat, de hűvösebb nyári napokon is elcsábulok felé, igaz mértékkel szabad fújni, mert tolakodóvá válhat.

Chanel Chance Eau Fraiche EDT

Chanel Chance Eau Fraiche EDT
2015. június 16.

A Chance sorozatból ez tetszik a legjobban, nagyon finom citrusos, visszafogott illat, a nyári kedvenc.

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
2015. június 16.

Sajnos nekem sem működik, többször nekifutottam a használatának, de minden alkalommal bőr alatti gyulladt csomók lett a végeredmény. Azt hiszem maradok az AHA-nál.

Paula's Choice Resist Barrier Repair Hidratálókrém

Paula's Choice Resist Barrier Repair Hidratálókrém
2015. június 16.

A kedvencem Paulától, nagyon jól hidratál, gyorsan beszívódik, a bőröm reggelre feltöltött, hidratált, a foltokat is világosítja valamennyire.

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2015. június 16.

Nagyon jó fényvédő, nagyszerű összetevőlista, antioxidánsok, stb. Tényleg matt egész nap, engem azonban egy dolog zavar benne: a színe.Túl sötét a bőrömhöz, smink alatt elmegy, de önmagában nem tudom viselni.

Isehan Sunkiller Super Lasing Base 50+

Isehan Sunkiller Super Lasing Base 50+
2015. június 16.

Nagyszerű színezett fényvédő, jól működik sminkalapként is. Képes egész nap a legnagyobb melegben is mattan tartani a bőrt úgy, hogy estére a bőröm puha és hidratált marad. Nagyon hasonlít a wrinkle defensre, csak még az nekem túl sötét volt a bőrömön, ennek színe tökéletes. Érdemes kipróbálni!