nbrigi93

Regisztráció dátuma: 2017. április 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém
2018. december 22.

A beauty boxomban találtam és azóta használom. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Nekem zsíros bőröm van, így nagyon megválogatom az éjszakai krémeimet, de ez nagyon betalált. Kellemes, krémes állaga van, nem érzem "vizesnek" vagy hogy is mondjam, és nem érzem reggel az arcomon azt a réteget, amit más krémek esetén a bőrömön maradt. Ha elfogy, biztos újraveszem.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2018. december 22.

Kellemes szőlőlé illata van, viszont az állagával nem feltétlenül vagyok megelégedve. Kicsit olyan, mintha szételegyedne, darabos inkább, mint krémes. Nem tudom, hogy a szállítás vagy a tárolás során történt-e vele valami, vagy eleve ilyen, de ez kicsit rontott az élményen. A bőröm kellemesen hidratált tőle, de nem biztos, hogy újravenném.

2018. december 22.

Minden hajmosás után használom nedves hajra. Segíti a kifésülhetőséget és selymesebbé teszi a hajam. Azt vettem észre, hogy mintha a hajam gyorsabban is száradna tőle. Nem kell sokat használni belőle, sokáig elég ez a 100 ml. Folyamatos használat mellett sem érzem, hogy elnehezítené vagy zsírosabbá tenné a hajam.

Nature Box Sárgabarack Tusfürdő

Nature Box Sárgabarack Tusfürdő
2018. december 22.

Jó illatú tusfürdő, tápláló, nincs szükségem utána testápolóra.

Nature Box Avokádó Sampon

Nature Box Avokádó Sampon
2018. december 22.

Nem érzem olajosnak a hajam mosás után, de a kifésülhetőségen sem segít az olajtartalma. Az ára kicsit húzós, ahhoz képest, hogy nem tapasztaltam különbséget egy olcsóbb drogériás samponhoz képest. Az illata kellemes, egész sokáig megmarad.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. február 25.

Pár hete használom de eddig semmi pozitívumot nem tapasztaltam. Zsírosan csillogónak tűnik tőle a bőröm, furcsa réteget érzek az arcomon miután felkeltem és mióta elkezdtem használni több pattanásom lett. Biztos nem veszem újra.

Yamuna Szőlőmagolajos Tusfürdő

Yamuna Szőlőmagolajos Tusfürdő
2017. július 24.

A Beauty Boxban leltem erre a kis szépségre :D Kellemes, gyenge illata van, nem szárítja a bőrömet. Nagyon tetszik!

Micellás Lemosó Száraz, Érzékeny Bőrre

Micellás Lemosó Száraz, Érzékeny Bőrre
2017. július 24.

Olcsó volt, így kipróbáltam. Nekem nem tetszik az illata és nem elég hatékony. Maradok a Garniernél.

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Exfoliate & Refining Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Exfoliate & Refining Treatment Mask
2017. július 24.

Nekem nem vált be. Szárítja a bőrömét és a jó illatán kívül nem tudok róla semmi pozitívat mondani. Talán ha le lesznek árazva kipróbálom a többit is.

Balea Soft&Clear Anti-Pickel Peel Off Maske

Balea Soft&Clear Anti-Pickel Peel Off Maske
2017. július 16.

A fekete maszkokat körüllengő hype miatt vettem meg ezt a kis kompakt csomagot. Sajnos nekem nem vált be. Először is nagyon erős szaga van, nem tapasztaltam látványos javulást és azon kívül, hogy fekete, semmi különleges nincs benne. Ez a két alkalomra elég csomag arra alkalmas, hogy kipróbáljuk a most már nem annyira újdonságnak számító fekete maszkot és nekem erre pont jó volt. Biztosan nem fogok belőle megint venni.