ndorisz1996

Regisztráció dátuma: 2018. január 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. január 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yamuna Olivás Hidegen Sajtolt Növényi Szappan

Yamuna Olivás Hidegen Sajtolt Növényi Szappan
2018. december 2.

Imádom a Yamuna szappanokat. Olcsók és nagyon jó minőségűek is. Eddig csak a teafaolajos zöld, kemény szappant használtam arcra, na most kipróbáltam egész testre ezt a szappant. Jól habzik, tiszta érzésem marad utána és ez az enyhe illat is nagyon jó.

Manna Tündérkert Szappan

Manna Tündérkert Szappan
2018. december 2.

Mannás rendelés mellé küldték ajándékba, gondoltam kipróbálom. Magamtól nem rendeltem volna meg az itt olvasott vélemények alapján, mivel nem tudtam megállapítani, hogy most akkor jó vagy sem. :D Nekem nagyon bejött, jó illata van, nem szárít és tényleg szuper bőrradírozó hatása volt. Most mást használok, de szerintem még visszatérek hozzá.

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2018. november 3.

Nagyon szeretem, igaz csak esténként használom, annak ellenére, hogy a reggel és este a javasolt. Nagyon szép és matt lesz tőle a bőröm.

Rival de Loop Kokos Mousse Arcmaszk

Rival de Loop Kokos Mousse Arcmaszk
2018. november 3.

Leárazva vettem 2 tubussal. Nagyon finom illata van és puhább is lett tőle a bőröm. Nem csodaszer, de ennyit bőven megért. Kár, hogy már nincs.

Guess Seductive

Guess Seductive
2018. november 3.

Régóta szemezgettem vele, végül most vettem meg. Kifinomult illat a mindennapokra. A tartósságával sincs problémám.

Mexx City Breeze for Her EDT

Mexx City Breeze for Her EDT
2018. november 3.

Ajándékba kaptam. Nem vagyok nagy rajongója a citrusos, futkosós illatoknak, de ez valamiért megfogott, és használtam, inkább a nyári napokon. A tartóssága lehetne jobb.

Antonio Banderas Her Secret Temptation EDT

Antonio Banderas Her Secret Temptation EDT
2018. november 3.

Finom illata van, de a tartóssága sajnos nem az igazi.

Yodeyma Celebrity Woman EDP

Yodeyma Celebrity Woman EDP
2018. június 28.

Barátnőmön éreztem először, tudnom kellett, hogy honnan van. ☺ Megtévesztésig hasonlít az eredeti illatra, a tartóssága viszont brutális. Szert tettem rá én is, és azóta az egyik kedvencem lett!

Trend It Up Holo Eyeshadow Palette

Trend It Up Holo Eyeshadow Palette
2018. június 1.
(!)

Tesztelésre kaptam a palettát. Gyönyörű színek, amik be is váltják az ígért hatást. Nyilván nem egy hivatalos alkalommal kell használni, inkább bulikra, fesztiválokra. A problémám nekem is a következő: megszenvedek, mire felkerül a szemhéjamra. Ez egy kicsit elvesz a varázsából.

Nivea Creme

Nivea Creme
2018. február 18.

Az örök krém. Papám 80 éves húga is erre esküszik ;) Sokszor előkerül nálam is, viszont az összetevőivel nem igazán vagyok megbékélve. Ettől függetlenül csodaszer, nagyon hamar megszűnik tőle a szárazság.