ndorisz1996

Regisztráció dátuma: 2018. január 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. január 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Labello Sun Protect Ajakápoló SPF30

Labello Sun Protect Ajakápoló SPF30
2018. február 18.

Arra amire gyártották, egyáltalán nem tudom használni. Egy fehér réteget hoz létre az ajkaimon. Éjszakára használom, a hidratálása miatt 2 csillag.

Gloria Vanderbilt Vanderbilt EDT

Gloria Vanderbilt Vanderbilt EDT
2018. február 18.

Elsőre nagyon tömény, furcsa illat, amit még nem tudtam megfejteni, hogy honnan ismerős. Pár perc elteltével kellemes illattá válik. Még csak most barátkozunk, egyelőre 4 csillag.

Alterra 6 in 1 Beauty Balm

Alterra 6 in 1 Beauty Balm
2018. február 10.

Sajnos nagyon érzékeny a bőröm, így natúr kozmetikumokat kell előnyben részesítenem. Nekem a sötétebbik árnyalat van meg, ami passzol a bőrömmel. Az illata kellemes, szerintem jól is fed és az ára is lenyűgöző. Nagyon sok neves márka BB krémeit magasan veri.

Kylie Cosmetics Lip Gloss

Kylie Cosmetics Lip Gloss
2018. február 10.

Koko K van meg belőle, én nem estem tőle hasra. Száradás után világosodik elég sokat a színe. Nagyon tartós egyébként, de sajnos szárít. Az illata számomra émelyítő. Sajnos mi nem találtunk egymásra, biztosan nem veszem újra.

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2018. február 10.

Az Angel és a Kushi Kiss büszke tulajdonosa vagyok. Nagyon szép világos árnyalatokról van szó, a szokásos Mac minőséggel. Mindegyik Mac rúzsomnak imádom az illatát, ezeknek is. Nagyon tartósak, mint ahogyan azt megszoktam.

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs
2018. február 10.

A barátomtól kaptam még a 05-ös árnyalatú rúzst. Nagyon szeretem, szép színű tartós.

Deborah Rosseto Milano Red Ajakrúzs

Deborah Rosseto Milano Red Ajakrúzs
2018. február 10.

A 3-as árnyalat büszke tulajdonosa vagyok. Nagyon elegáns a külseje, kifinomult. A belsejéről is hasonlóképpen tudok vélekedni. Nagyon jó minőségű kis rúzsról van szó. Tartós, könnyen kenhető, gyönyörű színnel. A Max Factor 06 Mauve Moment ajakkontúr ceruzájával tökéletes párost alkotnak. Külön öröm, az SPF 15 feliratot olvasni!

Max Factor Colour Elixir Ajakkontúr Ceruza

Max Factor Colour Elixir Ajakkontúr Ceruza
2018. február 10.

Imádom. Nagyon szép színű, tartós. A Deborah 3-as színű rúzsával használom. Tökéletes páros.

MAC Vibe Tribe Collection Lipstick

MAC Vibe Tribe Collection Lipstick
2018. február 10.

A Hot Chocolate árnyalat van meg. Nagyon tetszik a külseje, imádom ezeket a mintákat. A rúzs színe pompás, tartós, jó az illata. Élmény viselni.

MAC Cinderella Lipstick

MAC Cinderella Lipstick
2018. február 10.

A Royal Ball árnyalatot szereztem be belőle. Nagyon szép színe van, jól fed, tartós és nagyon jó illata van. Nem is beszélve a külsejéről, nagyon hercegnős .