ndorisz1996

Regisztráció dátuma: 2018. január 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. január 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Eveline Kávé Mélyen Tápláló Testbalzsam

Eveline Kávé Mélyen Tápláló Testbalzsam
2018. február 10.

Imádom a kávé illatát, igazi felpezsdülés bekenni magam vele. :) Nem minden este használom, úgy az illata már túl sok és émelyítő lenne. Nagyon jól hidratál, az illat miatt pedig igazi relaxáló élményt nyújt.

Akneroxid 50 Mg/G Gél

Akneroxid 50 Mg/G Gél
2018. február 10.

Szeretem ezt a krémet, teszi a dolgát. Hamar eltűnnek a pattanások tőle. Sajnos nagyon szárít, emiatt vonnom kell le pontot.

Yamuna Kézzel Készült Teafa Szappan

Yamuna Kézzel Készült Teafa Szappan
2018. február 10.

Néha-néha jön ki rajtam egy-egy pattanás, akkor ehhez a szappanhoz nyúlok. Nagyon hamar eltünteti a pattanást, nyom nélkül. Az illata nekem nem zavaró, és nagyon sokáig elég egy ilyen szappan. Az egyetlen negatívum, hogy szárítja a bőröm, így csak 4 csillagot kap.

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém
2018. február 8.

Kiütéseim lettek tőle, kiszáradt a bőröm és lehámlott.

Playboy Play It Pin Up EDT

Playboy Play It Pin Up EDT
2018. február 8.

Az illat, amitől általános iskola utolsó évében/középsuli első éveiben "menőnek" éreztem magam. :D A playboy akkoriban nagy márkának számított a köreinkben, a legtöbb osztálytársamnak csak a parfümdezodor volt meg. Nem túl tartós, és számorma az illata is már elég kislányos, de ha úgy vesszük, ő volt az első parfümöm.

Avon Far Away

Avon Far Away
2018. február 8.

Nagyon sokáig ez volt az az illat, amire azt mondtam, ezt én vagyok. Később eljött az idő, amikor elkezdtem másokat is használni felsőbb kategóriából, majd szépen lassan feledésbe merült, de ha valakin megérzem, még mindig az a tini jut eszembe, aki annak idején megőrült ezért az illatért. Az üvege elegáns, a nyakán a dísz nagyon tetszik. Az idő múlásával majd lehet újra veszem. :)

Kallos LAB35 Szulfátmentes Sampon

Kallos LAB35 Szulfátmentes Sampon
2018. február 8.

Nem vált be. Sajnos nem habzik. Egy hajmosás során kétszer samponozok, csak a másodikra kezd el habzani valamennyire. Az illata nem nagy extra, sampon illat.

Avon Luck for Her Parfümpermet

Avon Luck for Her Parfümpermet
2018. február 8.

Zsákbamacskaként rendeltem, nekem nem az igazi. Az illata számomra kicsit szúrós, és erős.

Alverde Testvaj Füge és Narancs Illattal

Alverde Testvaj Füge és Narancs Illattal
2018. február 8.

Születésnapomra kaptam a húgomtól. Eszméletlen jó illata van. A narancsosról a tél, a levendulástól a tihanyi séták jutnak eszembe. Ki szoktam pattogni a testápolóktól, de ettől nem, aminek nagyon örültem. Remélem lesz még ehhez hasonló limitált kiadás! :)

Neutrogena Kézkrém Koncentrátum

Neutrogena Kézkrém Koncentrátum
2018. február 8.

Elhasználtam 1 tubussal, nagyon szerettem. Tetszett, hogy nincsen illata. Pihe-puha lett tőle a bőröm.