ndorisz1996

Regisztráció dátuma: 2018. január 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. január 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated
2018. február 8.

Szeretem ezt a kézkrémet. A Mixa kézkrémjével felváltva használom, pihe-puha lesz tőle a bőröm. Ez előtt a piros tubusosat használtam, azt valamivel jobban szerettem, mert illatmentes volt.

Paco Rabanne Lady Million EDP

Paco Rabanne Lady Million EDP
2018. február 8.

A gimiben az egyik barátnőm volt "beleszerelmesedve" ebbe az illatba, nekem ott még nem igazán nyerte el a tetszésem. Ahogy idősödtem, komolyodtam, egyre jobban tetszett, így vennem kellett nekem is egyet, Nagyon szeretem. Tartós, nyilván nem mindennapi illat.

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2018. február 8.

Számomra a nagybetűs ILLAT! Imádom. Nőies, mégis könnyed. Egy olyan illat, amit nem lehet elfelejteni. Az üvege letisztult.

Chopard Wish

Chopard Wish
2018. február 8.

Karácsonyra kaptam. Tartóssága nem az igazi, úgy nagyjából 6-7 órát bír ki. Az üvege igazán különleges. A tartósságától eltekintve még jár az 5 csillag :)

Police To Be The Queen

Police To Be The Queen
2018. február 8.

Ajándékba kaptam, és imádom. Az illata kellemes, és tartós. Szerintem az üvege különleges, nem mindennapi. Jár az 5 csillag.

Mixa Kipirosodás Elleni CC Arckrém SPF15

Mixa Kipirosodás Elleni CC Arckrém SPF15
2018. január 18.

Nagyjából fél éve használom, nem napi rendszerességgel, egy héten kb. 3-4x kerül elő. Egységes lesz tőle a bőröm, olyan érzés, mintha színezett hidratáló lenne rajtam, pedig nem. Képes csodát művelni, nem is kenek rá BB krémet. Az egyetlen negatívum, amikor túl közel kenem a szememhez, elkezd csípni. Ettől függetlenül megkapja az 5 csillagot, használat előtt ugye alaposan elolvassuk hova nem szabad kenni. :)

Mixa Repairing Surgras Hand Cream

Mixa Repairing Surgras Hand Cream
2018. január 18.

Tökéletes kézkrém! Télen a kezeim nagyon ki tudnak száradni. Eddig a Neutrogena piros színű kézkrémjét használtam, nemrég találtam rá erre. Gyorsan beszívódik, nekem nem hagy zsíros érzetet. :)