negra

Regisztráció dátuma: 2015. december 13.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 13.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Avon Baby Könnymentes Babafürdető

Avon Baby Könnymentes Babafürdető
2015. december 28.

Ajándékba kaptuk, s majdnem másfél éves volt a gyermekem, mire ki mertem próbálni (összetevők). Nem érzékeny a bőre, illetve nyáron használtuk, így nem vettem észre semmi negatívumot, az illata nem túl erős, de érződik a parfüm. Elég sokáig kitartott.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém
2015. december 14.

Könnyű állagú, illatmentes - átlagosan hidratál.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2015. december 14.

Első micellás vizem: kerestem vmi bőrbarátabbat eddigi tonikjaim helyett. Arctisztításhoz használom, nem visz le mindent tökéletesen, egy-egy vízálló termékhez mást is be kell vetnem, de a mindennapi rutinomba illeszkedik, nem szárít, kellemes érzés marad utána.

Garnier Pure 3in1 Micellás Víz

Garnier Pure 3in1 Micellás Víz
2015. december 14.

A rózsaszín Garnier micellás víz után vettem meg - az bejött. Ez a termék nem tisztít tökéletesen és szárít is: csak a zsíros részeken használhatom. Nem veszem újra.

Avon Extra Lasting Kétfázisú Sminklemosó

Avon Extra Lasting Kétfázisú Sminklemosó
2015. december 14.

Évek óta használom - MINDENT leszed. Igen, használat után le kell mosni magát a lemosót is, különben olajos érzés marad utána, de ez egy sminklemosó, nem arcápoló.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2015. december 14.

Mindennapi alapozóm, én még szeretem is, hogy könnyen felvihető (mások a folyósságára panaszkodnak). A fedése közepes, s nem mattít: én porpúderrel egészítem ki. Nagyon jó ár-érték arányú alapozó, a Rose Beige és a Vanilia Rose árnyalatokat variálom az évszaktól függően. Én szeretem a fenti okok miatt, de tartok más magasabb kategóriájú alapozót is alkalmakra.

Tina Kecsketejszappan

Tina Kecsketejszappan
2015. december 13.

Többször, többféle illatban vásároltam már - igazából egyik sem lett a kedvencem, de az illat nélküli változatnak nem kellemes a szaga, a többinél ezt elfedi az igen halvány illatanyag. Gyakran van akcióban, akkor más kecsketejes szappanokhoz képest jó az ár-érték aránya. A dobozos csomagolás helyett én mostanában a csinosabb fóliás kivitellel találkoztam, ez pozitívum, viszont a szappan még mindig nem áll kézre. Arcra nem használom, tusoláshoz viszont bevált.

Avon Magix Face Perfector Bőrtónusjavító Sminkalap SPF 20

Avon Magix Face Perfector Bőrtónusjavító Sminkalap SPF 20
2015. december 13.

Sminkalapnak hidratáló krém fölé, alapozó alá használom, ha "retusálni" akarok: nem mindennap használom ezt a "vakolatot", így azonban tökéletes hatást eredményez! Többször használva valóban szárít, de egyszer-egyszer tényleg csodás eredményre képes.

Avon Foot Works Éjjeli Lábmasszazs Krém Levendulával

Avon Foot Works Éjjeli Lábmasszazs Krém Levendulával
2015. december 13.

A vélemények eléggé megoszlanak róla - én is azok közé tartozom, akik a "nem nagy szám" értékelést adják a krémnek. A megújult csomagolás szép, gyönyörű a színe :), az illata édeskés, de köze nincs a valódi levendulához. Jól felszívódik, nem pakolás jellegű, átlagosan igénybe vett lábra jobb a semminél, de csodára nem képes. Az összetevőit ne nagyon nézegessük - avonos krém...

Crabtree&Evelyn Pomegranate Argan and Grapeseed Kézterápia Kézkrém

Crabtree&Evelyn Pomegranate Argan and Grapeseed Kézterápia Kézkrém
2015. december 13.

Ajándékba kaptam ezt a 25 gr-os kézkrémet - az illatát tekintve kellemes, nem zavaróan édeskés - bár nem ezt választottam volna, ha magam választom. Nagyon könnyen beszívódik, kellemes érzés - s tényleg jól hidratált. Kár, hogy jelenleg csak webshopon keresztül szerezhető be.