Negrilia

Regisztráció dátuma: 2012. április 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Tresemmé Naturals Nourishing Moisture Shampoo

Tresemmé Naturals Nourishing Moisture Shampoo
2013. május 5.

Nos, akkor megosztom, mik voltak eddig a tapasztalataim ezzel a samponnal kapcsolatban.
Kb. egy fél éve rendeltem amazonon ezt a sampont (németországban vagyok hellyel-közzel, és innen rendeltem). Nagyon-nagyon körülményes volt az ideszállítása, és aztán még vámot is kellett rá fizetnem, meg elmenni érte a világ végére. Rendeltem mellé egy ugyanilyen balzsamot is, meg anyukámnak (vékony szálú hajra) egy hővédő volumennövelő habot (ami szerinte csodaszer), hogy a postaköltség mégse fájjon annyira..:/
Próbálgattam-tesztelgettem, és mostanra azt kell mondjam, hogy ez a legjobb sampon, amit eddig használtam. Egyáltalán nem szárítja ki a hajamat, nagyon szép fénye lesz tőle, egy kicsit szerintem meg is emeli a hajam, ami hajlamos elnehezedni, nna ennél a samponnál ez abszolút nem fordul elő. Nagyon egészséges érzete lesz az ember hajának tőle, és az illata is egészen kellemes - gyümölcsös.
Egy darabig úgy gondoltam, hogy találok közelebb is hasonlóan jó sampont, de sajnos eddig még nem sikerült rálelnem, ez amazonon keresztül így elég drága, és máshol még nem találtam beszerzési pontot hozzá. (Sajnos az angol Tresemme oldalról irányított linkekről sem szállítanak Németországba és Magyarországra.. :( )
Mindenképpen megadom neki az 5 pontot, de még akár 10-et is adnék rá, ha lehetne, és reménykedek, hogy a közeljövőben nálunk is kapható lesz egyszerűbb módon..

Garnier Ultra Doux Heritage de Provence Rozmaring és Olíva

Garnier Ultra Doux Heritage de Provence Rozmaring és Olíva
2013. május 5.

Eddig két fajtáját próbáltam az Ultra Doux Samponoknak, mindkettő nagyon tetszett, viszont ennek az illata valami mennyei. Nagyon jól érezni rajta az oliva és a rozmaring egyvelegét, már-már megjön az ember étvágya tőle. :) A hajat is selymessé varázsolja, én azt hiszem meg is állapodtam ennél a samponnál, és nagyon remélem, hogy még sokáig fogják gyártani. Az egyetlen dolog amit nem értek, hogy Németországban ezt miért nem lehet sehol beszerezni..?

Update: Eddig balzsammal használtam (nem a sajátjával) és nem tűnt fel, hogy szárítaná a hajamat, viszont elfogyott a balzsamom, és anélkül kellett használnom, és így valóban eléggé kiszárította a hajamat. Ezért egy pontot levonok neki.. Kár érte, mert az illata tényleg nagyon jó.

Tigi Bed Head Candy Fixations Sugar Shock Hair Bodifying Sugar Spray

Tigi Bed Head Candy Fixations Sugar Shock Hair Bodifying Sugar Spray
2013. február 8.

Az itteni vélemények alapján vettem én is egy ilyen csodát. Hát nagyon több hozzáfűznivalóm nincsen az előttem szólókhoz.. :) Csak megerősíteni tudom a pozitív véleményeket :) Eddig mikor használtam, mindig dicsérték a frizurámat.. Csak ajánlani tudom, és biztosan újra fogom venni, ha elfogy :)

Handsan Hand & Nail Kézkrém Argánolajjal

Handsan Hand & Nail Kézkrém Argánolajjal
2012. november 9.

Nekem pont ezt az argánolajas kiszerelést sikerült megvásárolnom. Nagyon jó az állaga, szinte azonnal beszívódik, és rendkívül puhává teszi a kezet. Az illata is nagyon jó. Csak ajánlani tudom! :)

p2 Last Forever Nail Körömlakk

p2 Last Forever Nail Körömlakk
2012. július 20.

Nekem a piros színű (open your heart) van meg ebből a körömlakkból, ami egy nagyon szép árnyalata a pirosnak. Sokan dícsérték már, és nem is egy drága lakk, ráadásul nagyon tartós, és már egy rétegben is jól fed. Csak ajánlani tudom! :)

Babylove Babahintőpor

Babylove Babahintőpor
2012. július 20.

Én is saját célra használom, de mivel nagyon ritkán van rá szükségem, már évek óta megvan egy tubus. Az illata is kellemes.

Baba Natura Kamilla és Méz Tusfürdő

Baba Natura Kamilla és Méz Tusfürdő
2012. július 20.

Ár/érték arányban egy viszonylag jó tusfürdő. Nekem az illata egy idő után unalmassá válik. Így ritkán szoktam vásárolni.

Ombia Naptej SPF 20

Ombia Naptej SPF 20
2012. július 19.

Nem rég ajánlották egy német újságban ezt a naptejet, így hát megvásároltam. Valóban jól véd a naptól, viszont ahogy a használati utasítás írja is, sűrűn kell újrakennie magát az embernek. Sajnos első használatnál ezt nem tartottam be, és kicsit leégtem. Másodszor nem volt gond. Ár/érték arányban is jónak tartom, és az illata is nagyon tetszik.

Garnier Bőrfeszesítő Hidratáló Testápoló

Garnier Bőrfeszesítő Hidratáló Testápoló
2012. július 19.

Régebben használtam, már akkor is nagyon szerettem, aztán valamiért megfeledkeztem róla. Most újravásároltam. Nagyon szeretem a citrusos illatát, talán egy kicsit ragad felkenés után, ezért egész testre nem használom csak a problémás területekre, de úgy látom (és láttam régen is), hogy valóban enyhén feszesít.

Yves Rocher Comme Une Evidence

Yves Rocher Comme Une Evidence
2012. július 19.

Édesanyámnak van ilyen, párszor kölcsönkértem tőle, mert nagyon megtetszett az illata. Valóban olyan, mint amit az előző értékelő ('kyra') fejtett ki. Mindennapos használatra nem választanám, ahhoz nekem túl elegáns az illata. De különleges alkalmakra mindenképpen.