Negrilia

Regisztráció dátuma: 2012. április 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yves Rocher Luminelle Crayon Khol Szemceruza

Yves Rocher Luminelle Crayon Khol Szemceruza
2012. július 19.

Nekem barna színben van meg, és a kedvenc barna szemceruzám. Nagyon könnyű a felvitele, jól satírozható. Az egyetlen hátránya, hogy valamennyi idő múlva az alsó vízvonalon újra kell igazítani, de még így is nagyon szeretem, és egyáltalán nem irritálja a szemem.

Yves Rocher Sebo Specific Zéro Défaut Krém Bőrhibák Ellen

Yves Rocher Sebo Specific Zéro Défaut Krém Bőrhibák Ellen
2012. július 19.

Hát végighasználtam belőle egy tubussal, de nem fogom újra megvásárolni. Nagyon kiszárította a bőröm, pedig enyhén zsíros bőrrel rendelkezem. A bőröm simává varázsolásán kívül semmi bőrhiba nem szűnt meg tőle.

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém
2012. július 19.

Én is anyukámtól nyúltam le ezt a krémet.. :) Nagyon jól hidratál, nem pattogzik ki tőle a bőröm. Az illata is nagyon jó, és a körmöm körülötti bőrt is szépen rendbe rakta. Tudnak valamit ezek az anyukák :))

Balea Frissítő Testpermet Menta-Zöld Tea

Balea Frissítő Testpermet Menta-Zöld Tea
2012. július 18.

Nekem nem igazán vált be ez a testpermet. Az illata jó, de sajnos kevés ideig marad meg a bőrömön. Hűsítő hatást nem tapasztaltam, pedig elsősorban ezért vettem a nagy nyári melegben. Biztos, hogy nem veszem újra.

Garnier Mineral UltraDry 48h Deo Spray Intensive Freshness

Garnier Mineral UltraDry 48h Deo Spray Intensive Freshness
2012. július 18.

Nekem nagyon bevált ez a dezodor. Nem hagy foltot, borotválkozás után is kellemes, jó az illata, valamennyire véd az izzadás ellen. Ezt a 48 órás védelmet én sosem értettem, mert jobb esetben minden nap fürdik az ember... No de mindegy, ettől még 5-ös. :)

120 Eyeshadow Palette

120 Eyeshadow Palette
2012. július 18.

Ajándékba kaptam ezt a palettát, és nagyon örültem neki, mert már régóta szerettem volna. Minden szín benne van, amit csak kívánhat az ember. :) Nagyon jól pigmentáltak, tapasztalataim szerint némelyikből néha több réteg kell, hogy szépen látsszon, de ettől még nagyon jó. Sokat fogom használni, és ki is tudom használni, mert elég színesen öltözködöm, de ha visszafogottabb sminket szeretnék, az is rendkívül jól kivitelezhető vele. :)

Balea Minze & Grüner Tee Testápoló

Balea Minze & Grüner Tee Testápoló
2012. július 18.

Egy nagyon könnyű testápoló, visszafogott illattal. Nyárra tökéletes. Megvettem hozzá a testpermetjét is, de attól nem igazán vagyok elragadtatva. Ami a hűsítő hatást illeti, én ilyesmit nem tapasztaltam, vagy csak egészen rövid ideig. Ennek ellenére is megéri az árát mindenképpen. :)

Maybelline Affinitone Mineral Alapozó

Maybelline Affinitone Mineral Alapozó
2012. július 18.

Szerintem egy igazán jó alapozó, közepes fedéssel. Jól eldolgozható, és viszonylag sok színben kapni, így mindenki megtalálhatja a magának valót. Nyáron nekem kicsit sok, így áttértem a Bourjois alapozójára, de bármikor újra megvenném ezt az alapozót is.

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó
2012. július 18.

Nagyon jó alapozó, kellemes illattal. Jól eldolgozható, és nekem a fedése is megfelelő, a kis piros foltokra még azért használok korrektort. :) Így nyáron is kellemes viselet, egy könnyű kis alapozó. Nagyon megszerettem. Biztos, hogy újra fogom venni. :)

The Body Shop Cranberry Joy Shimmer Lorion

The Body Shop Cranberry Joy Shimmer Lorion
2012. július 10.

Nekem egészen más tapasztalataim vannak ezzel a testápolóval.. Szerintem rendkívül kellemes gyümölcsös illata van, és nagyon kevés kell belőle. Nem használom minden nap, csak ha kicsit csillogóvá szeretném tenni a bőrömet.. Nekem nagyon bevált, akciósan vettem, így mindenképpen megérte az árát.