Negrilia

Regisztráció dátuma: 2012. április 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Mexx Fresh Woman

Mexx Fresh Woman
2012. július 8.

Kellemes savanykás illata van, szerintem nyárra nagyon jó választás! :)

Essence Zselés Szemhéjtus

Essence Zselés Szemhéjtus
2012. július 4.

Én is az itteni vélemények alapján vettem meg, mindjárt az ecsetet is hozzá, mindkettő nagyon bevált! A tus állaga pedig szerintem nagyon jó krémes, és gyorsan is szárad.

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal
2012. július 4.

Egy nagyon jó körömlakklemosó kellemes illattal. Az egyetlen, ami engem zavar benne, hogy ha sötétebb körömlakkot próbálok vele lemosni, igen sokat kell használnom belőle, aminek következtében gyorsan fogy.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2012. július 4.

Én is megvettem az itt leírtak alapján. Hasonlóan jó tapasztalataim vannak nekem is, viszont nekem így nyáron kicsit soknak tűnik magamon, inkább egy magasabb víztartalmú testápolóra fogok áttérni.

FC Hoodia Slimming Serum

FC Hoodia Slimming Serum
2012. július 3.

Kb. 2-3 hétig használtam ezt a krémet, viszont abban az időben kezdtem ismét intenzíven sportolni is, így a bőröm enyhe kisimulását inkább annak tudnám be, mint ennek a krémnek. Nem sok változást láttam a használata során sajnos.. Biztos, hogy nem venném újra.

Nyx For Your Eyes Only Szemhéjpúder Paletta

Nyx For Your Eyes Only Szemhéjpúder Paletta
2012. július 3.

Én a kék szemre valót használtam, amíg sajnos le nem esett, és el nem tört.. :( Bármikor megvenném újra, mert nagyon szép színek vannak benne.

L'oréal Rouge Caresse

L'oréal Rouge Caresse
2012. július 3.

Kint dolgozom Münchenben, és a DM-ben jártam, mikor megláttam, hogy Palvin Barbara arcával reklámozzák ezt a rúzst. :) Rögtön meg is örültem, mikor megláttam a színeit pedig még inkább, mert nagyon szépek. Vettem mindjárt kettőt belőle. Rendkívül kellemes viselet, nem olyan érzést nyújt, mint egy rúzs, hanem valóban hidratál. Én a 401 Rebel Red és a 301 Dating Coral árnyalatokat vettem meg. Az utóbbi árnyalat szerintem egy nagyon jó szín nyáron. Jaa, és az illata mennyei. Csak ajánlani tudom :)

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2012. május 22.

Ez egy rendkívül jó hajpakolás, akár balzsamként is. Régebben használtam, nem is tudom, aztán miért nem vettem már egy idő után. Akkor is szerettem, most is szeretem! :) A kellemes illata pedig olyan jól beivódik a hajamba, hogy még a következő hajmosás után (aminél nem használom a pakolást) is érzem egy picit.

Taft Hajlakk Mega Erős & Dús Hatás

Taft Hajlakk Mega Erős & Dús Hatás
2012. május 22.

Az egyik nagy előnye, hogy nem ragad össze a hajam tőle, mégis jó tartást ad, viszont dúsító hatást én sem tapasztaltam.

Milk_Shake Glistening Argan Oil

Milk_Shake Glistening Argan Oil
2012. április 30.

Nagyon szeretem ezt az olajat, nem rég kezdtem el használni, de a hajam állapota rendkívül sokat javult, mióta használom. Nagyon jó az illata, nem nehezíti el a hajat, nagyon jól ápol! Ódákat tudnék zengeni róla! :) Csillagos 5ös!!