Negrilia

Regisztráció dátuma: 2012. április 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

got2b Guardian Angel Hajvédő és -Rögzítő Spray

got2b Guardian Angel Hajvédő és -Rögzítő Spray
2012. április 30.

Megvettem kipróbálásra ezt a terméket, mert le volt árazva, viszont amit a hajammal/fejbőrömmel művel, az katasztrófa.. (annak ellenére, hogy csak a hajvégeket fújom be vele) Elkezdett korpásodni a hajam, ami eddigi életem során még sosem fordult elő, valamint hajvasalásnál mintha elpárologna az egész, ennek következtében ki is szárítja a hajamat. :(

Moschino Funny

Moschino Funny
2012. április 30.

Sajnos eddig csak egy kis próbám volt belőle, de mindenképpen be fogom szerezni a teljes kiszerelést, mert az illata szerintem mennyei, szinte mindenki dicsérte, mikor befújtam magam vele. :)

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)
2012. április 30.

Nekem nagyon nem vált be a Labello. Télen belefagy a tubusba, nyáron pedig szétolvad, így mindkét esetben használhatatlan. Nem is ápol megfelelően, ezért már régen le is cseréltem.

bebe Young Care Classic Ajakápoló

bebe Young Care Classic Ajakápoló
2012. április 30.

Nagyon szeretem ezt az ajakápolót, már sok-sok éve használom. Minden szempontból tökéletesnek tartom!

Atrix Intensive Protection Cream Camomile

Atrix Intensive Protection Cream Camomile
2012. április 30.

Sok kézkrémet kipróbáltam már, de sajnos a legtöbbnél kipattogzott a bőröm, de ez a kézkrém nagyon bevált. Kellemes az állaga is, jól hidratál, nem ragad, én zsíros réteget sem tapasztaltam bekenés után. Nagyon szeretem.

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál
2012. április 30.

Nagyon sok szempillaspirált próbáltam már, mert nem tudok sosem egynél megmaradni, vagy sosem volt kielégítő a hatás, amiket elértem velük a szempilláimon, ezt a szempillaspirált viszont imádom. Az ok, amiért csak 4 pontot adtam, az, hogy rengeteg szempillaspirál létezik, amiket még nem próbáltam, és úgy gondolom, hogy lehet még ezt fölözni, de mindenképpen egy olyan szempillaspirálról van szó, amely használatára mindig örömmel visszatérek. :)

Essentials Hidratáló Bőrvédő Krém

Essentials Hidratáló Bőrvédő Krém
2012. április 20.

Kb. másfél éve használom ezt a krémet, nagyon szeretem, viszont nyáron vagy sportolásnál kicsit kellemetlen, filmréteget képez, ami miatt nem érezni az izzadságot. Egyébként smink alá is kiváló, Reggel is éjszakára is ezt használom. Nagyon kellemes tapintást és puhaságot ad a bőrömnek.