nekooh

Regisztráció dátuma: 2015. május 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. május 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Etude House Missing U Kézkrém

Etude House Missing U Kézkrém
2018. január 7.

A fókás és a pandás van meg nekem. Nagyon kellemes, szerintem egyáltalán nem erős, enyhe illatuk van. Gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet. Plusz pont hogy nagyon aranyos a tégely, és újratölthető :)

Etude House My Beauty Lovely Etti Hair Band

Etude House My Beauty Lovely Etti Hair Band
2018. január 7.

Akciósan rendeltem mert annyira aranyos volt! Könnyen mosható, a helyén marad. Viszont édesapám meg van győződve, hogy ez egy malac füle :D

Bioderma Nodé DS+ Krémsampon

Bioderma Nodé DS+ Krémsampon
2018. január 7.

A bőrgyógyászom ajánlotta a seborrheámra. A bolti korpásodás elleni samponok inkább rosszabbat tettek mint jót, igy hiába drága, maradok ennél a samponnál. Nem vagyok kibékülve a krémsampon állagával, nehezen oszlatom el a hosszú hajam miatt, és nem tesz csodákat, de valamennyire kordában tartja a helyzetet. Közben keresgetem az olcsóbb alternativákat.

Herbária Bojtorján Sampon 2 in 1 Zsíros, Korpás hajra

Herbária Bojtorján Sampon 2 in 1 Zsíros, Korpás hajra
2018. január 7.

Használata mellett 3-4 napról 7 napra tolódott a hajmosás nálam, a zsírosságon valóban segít. A seborrheámon azonban nem segített, borzalmasan korpás a hajam. (bár utóbbi a télnek is köszönhető lehet)

Gaia Családi Hajbalzsam

Gaia Családi Hajbalzsam
2017. január 24.

Isteni! Ár-érték arányban meg főleg. Mindig ami épp akciós balzsamot vettem (szóval próbáltam szinte minden fajtát), de csak ez az egytől maradt ugyanolyan selymes és hidratált a hajam a következő hajmosásig. Nekem tetszik az illata, és a folyósabb állagával sincs gondom. Nem zsírosítja a hajam, és tényleg sokáig elég! Remélem nem tűnik el :)

Berrisom My Lip Tint Pack

Berrisom My Lip Tint Pack
2017. január 9.

Nagyon szuper kis találmány. Felkenem, megvárom amíg megszárad, lehúzom és utána még lemosom vízzel a szám. Kellemes árnyalatot hagy rajta,ami akár fél napon át megmarad - evés, ivás után is. Viszont utána kezd lekopni a szám belső részénél, így mindig hordok magamnál egy hasonló színű szájfényt, de amugy nagyon szeretem!

Helia-D BB Krém (régi)

Helia-D BB Krém (régi)
2017. január 9.

Nekem sem jött be. Furcsa az illata, bár az még elviselhető lenne, viszont nagyon "kukacosra" szárad, szinte lehámlik, és a bőröm is kiszáradt tőle. Egy idő után oxidálódik, így a színe sem volt megfelelő nekem :(

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2017. január 9.

Amióta használom nem száraz a szám, szépen kiegyenlíti a ráncocskákat is rajta. Az illatát is nagyon szeretem.

Balea Sanfte Waschcreme Arclemosó Krém

Balea Sanfte Waschcreme Arclemosó Krém
2017. január 8.

Kellemes illata van, nem száritja ki a bőrömet. Eddig szuper!

Cien Face Anti-Wrinkle Night Cream Q10

Cien Face Anti-Wrinkle Night Cream Q10
2017. január 8.

Csodát nem tesz a száraz bőrömmel, viszont azért egész jól hidratálja. Egy doboz sokáig elég, az illata pedig kellemes és - éjszakai krémhez mérten - gyorsan beszívódik