nekooh

Regisztráció dátuma: 2015. május 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. május 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

MAC Fluidline Szemhéjtus

MAC Fluidline Szemhéjtus
2015. november 30.

Szuper tartós, egy kis üvegcse több évig is eltart! Nekem nem kopik le nap végére sem, nem irritálja a szemem sem. :)

Avon Cocoa Butter Arckrém

Avon Cocoa Butter Arckrém
2015. november 30.

Nagyon jó illata van. Pár napja használom, de mintha már kicsit jobb lenne a száraz bőröm! :)

The Body Shop Born Lippy Málnás Tégelyes Ajakápoló

The Body Shop Born Lippy Málnás Tégelyes Ajakápoló
2015. november 30.

Amióta használom nem száraz, nem repedezik a szám. A többi "ízzel" együtt kaptam még tavaly, meglehetősen tartós, amellett hogy mindennap használom őket. És az illatuk..! Mesés! :)

Essence Gel-Look Plumping Fedőlakk

Essence Gel-Look Plumping Fedőlakk
2015. november 30.

Nekem nagyon bejött! Meghosszabbítja a körömlakkok tartósságát és nagyon szép fényt ad nekik. Ha elfogy, biztos hogy megveszem újra :)

Avon Gel Finish Körömlakk

Avon Gel Finish Körömlakk
2015. november 30.

Dazzle Pink színben vettem egyet, akciósan pont az előző héten. Nagyon szép színe van, és azt kell mondjam elég jó a tartóssága is! Túl vagyunk egy ágy összeszerelésen, és meg sem kottyant neki! :)

Miss Sporty Lasting Colour Maxi Brush Up To 10 Days Körömlakk

Miss Sporty Lasting Colour Maxi Brush Up To 10 Days Körömlakk
2015. május 31.

Akciósan vettem, nem sok reménnyel hogy tart is valameddig. Viszont meglepetésemre tényleg tartós, amellett hogy dolgozok vele a ház körül/kertben. Már két hete sértetlenül van a körmömön, csak a lenövés miatt kell újrafesteni. A jelenlegi kedvencem lett.

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2015. május 31.

A világos változatát vettem meg, szépen fed, könnyen felvihető. Viszont nagyon sötét, még 2 réteg fehér alapozó sem segít rajta- a hófehérke bőrömhöz. Viszont így használni nem tudom sajnos.